Apžvalga: RENE FURTERER intensyviai maitinanti kaukė labai sausiems, pažeistiems plaukams KARITE

Estimated read time 4 min read

Šį įrašą norėjau pavadinti “greita ir patikima pagalba” :), nes kalbėsiu apie tikrai veiksmingą plaukų kaukę. Bet ji skirta tikrai itin sausiems ir pažeistiems plaukams.

Jei reiktų įvardinti šių metų kompaniją-atradimą plaukų priežiūros srityje, tai esu tikra, kad tai būtų “Rene Furterer”. Na ir gal šiek tiek “Neuma”, bet bandžiau tik du produktus, kai tuo tarpu RF pačiupinėjau visai neblogai. Vien kaukės pas mane net kelios.

Apie dažytų plaukų kaukę “Okara” rašiau čia. Tik vienos iš 4 neišmėginau, nes ji ne visai mano tipui. “Karite” gi jau esu mėginusi pačią pirmą, bet ši kaukė labai stipri ir tiesiog nemačiau reikalo piktnaudžiauti tada, kai nebūtina.

Beje, nuo rugsėjo, vaistinėse pasirodys atnaujinta “Karite” linija.

Po “Karite” vardu stos dvi serijos iš šampūno, kaukės ir nenuplaunamo kremo – drėkinamoji “Hydra” ir maitinamoji “Nutri”.

Mano turima kaukė yra ta, kuri stipriai maitina.

Aprašymas:

Sudėtis:

Kaukės konsistencija yra labai tiršta. Grynas sviestas, pastovėjęs kambario temperatūroje.

Produktas be galo skalsus ir užteks ilgam. Kadangi aš esu labai daug priemonių jau išmėginusi, tai galiu ją palyginti su dviem mano favoritėmis: “Kerastase” sausų ir nepaklusnių plaukų kauke “Oléo-Relax” bei kiek pigesne alternatyva “L’oreal Professionnel Absolut Repair”. Jei kažkurią bandėte, tai žinosite ko galime tikėtis ir iš “Rene Furterer”.

Priemonės kvapas salsvas. Kaip jau sakiau, tiršta ir skalsi masė gana lengvai pasidengia. Tokias kaukes būtina ilgiau palaikyti ant plaukų. Kai tuo tarpus kitų RF priemonių aprašymuose rekomenduojamos 5 minutės, čia gi siūloma laikyti 10-12. Aš pati patariu nepagailėti laiko ir išbūti bent 20 minučių. Tobula, jei plaukus apsuksite šiltu rankšluosčiu ar kitais būdais laikysite šiltai.

Kai bandžiau pirmus kartus, tai man pasirodė gera kaukė ir tiek. Tačiau po kelionės plaukų poreikiai išaugo. Nors aš turėjau gerų priemonių (skaityti kelioninės kosmetinės įraše), bet plaukus alinau kaip reikalas. Tai ploviau karštu vandeniu, tai lediniu, tai miegodavau šlapiais plaukais ant jų dar užsitraukusi kapišoną, tai vaikščiodavau kalniukais, kur kepino saulė ir pūtė jūrinis vėjas. To vėjo apskritai buvo labai daug, todėl dar pastoviai rišdavau. Natūralu, kad grįžusi norėjau gerai palepinti. Užsikroviau “Karite”, laikiau pusvalandį ir vualia, plaukai vėl minkšti, labiau sukasi (kai tik jie išsausėja labiau nei įprasta, tai iš karto užuot sukęsi ima styroti tiesiai ir pūstis) ir atrodo tarsi po kokios kirpyklinės procedūros.

Žinau, kad aš labai giriu šį produktą. Kitos gamintojo priemonės irgi geros, bet labiau kasdienės, nėra tokio stipraus efekto. Brangus dalykėlis, todėl ne kiekviena lėks pirkti, ne kiekviena ir tokių poreikių turi, tačiau man tai pretendentas į metų top kaukę. Nors dar laiko iki metų galo liko :D. Beje, su mano žodžiais turėtų sutikti ir Aurelija. Skaičiau, kad kaukė išgelbėjo jos plaukus po įdomios pramogos.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse, pvz., Eurovaistine.lt. 200ml kainuoja 43.99 EUR. Patariu luktelėti akcijų, nes vaistinės gana dažnai jas “paleidžia”.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Juoda plunksna

    Ohhhh yes, nereali kaukytė! Mano irgi metų atradimas. Kai tiek produktų on daily basis bandom, smagu atrasti produktą, kuris veikia nuo pat pirmų bandymų 🙂

+ Leave a Comment