Aš nejuokavau, kai sakiau, kad puikus metas aptarti Kalėdų dovanas, nes iš archyvų traukiu dar vieną produktą, kuris į mano namus atkeliavo tuo laikotarpiu. Iš karto norėjau bandyti, bet susilaikiau, nes turiu daug atidarytų aliejukų. Niekas nepasikeitė, apart to, kad teksto herojus “Hask” yra tobulas kelionėms. Kadangi keletą tokių turėjau, tai buvo proga išmėginti.

“Hask” aliejukai pakuojami į 18ml dydžio buteliukus. Yra ir didesnių – 59ml, tačiau kiek ieškojau internete, tai mažieji labiau paplitę. Produktų yra kelių rūšių. Maniškis yra su makadamijos aliejumi. Turėtų plaukus drėkinti ir suteikti spindesio. Na, aprašymas visai tipinis. Minkštinimas, švelninimas, drėkinimas, maitinimas ir t.t.

Sudėtis:

Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Macadamia Ternifolia (Macadamia Nut) Seed Oil, Keratin Amino Acids (Keratin Protein), Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E0, Iodopropynyl Butycabamate, Phenyl Trimethicone, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Benzophenone-3, Yellow 11, Red 17 Fragrance (Parfum).

Sudėtis irgi tokia, kokios tikiuosi užmetusi akį: silikonų ir aliejų mišinys. Tokie mano plaukams labai patinka.

Rekomenduojamas naudojimo būdas taip pat jau visiems gerai žinomas. Tepti galima šlapius arba sausus plaukus. Padauginti nereikėtų.

Man produktas labai patiko. Ko gero net statyčiau į vieną vietą su tuo, kuriam pernai skyriau metų top 1. Tik “Hask” dar ir kvepia skaniau. Aliejus yra tirštokas, skalsus, ypač man patrauklaus saldaus kvapo. Plaukus labai stipriai švelnina. Neriebina (mano plaukų!) net aplikuojamas ant sausų.

Pats buteliukas irgi gana patogus. Pailgas, plastikinis, neužima daug vietos. Iš pradžių bijojau, kad kamštelis bus nesandarus ar atsidarys kosmetinėje, bet jis gana tvirtai užsifiksuoja. Manau kai baigsiu šį aliejuką į pakuotę kelionėms įsipilsiu kitokio.

O šiaip tikrai kartočiau ar įsigyčiau didesnį kiekį. Taip pat smalsu išmėginti ir kitas rūšis.


Įvertinimas:

Naudinga: Deja, lengva įsigyti aliejuką nebus. Nors Lietuvoje “Hask” produktais prekiauja RIMI ir Pigu.lt, bet jie turi tik šampūnų bei kondicionierių. Užsienyje įsigyti ieškokite Ebay, Amazon. Taip pat radau, kad į Lietuvą siunčia beautyjoint.com. 18ml aliejaus kainuoja apie 2 EUR, bet su siuntimu kaina ženkliai paauga.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.