Šiandien ryte pagalvojau, kad mes su vyru esame truputį trenktoki. Kai žmonės daiktus ilgai renkasi, skaito visokias specifikacijas, ieško atsiliepimų, mes gi darome spontaniškai. Atsimenu, kad taip pirkome automobilį. Neturėjome daug pinigų, tai skelbimus labiau žiūrinėdavome iš idėjos, nes dar taupyt ir taupyt. Tačiau, kai pamačiau iš kainų konteksto iškritusį mašiniuką, tai brangusis nuvažiavo ir nupirko, net labai neapžiūrinėdamas. Lūkesčius pateisino. Lygiai taip pat vakar nuomojomės garažą. Aš suradau skelbimą, vyras paskambino ir pasakė, kad imam, o apžiūra liko tik formalumas. Nekalbėsiu apie tai, kad butą, kuriame gyvename, pirmą kartą pamatėme tada, kai dėl jo pirkimo buvo sutarta, be jokių lakstymų pažiūrėt tą, aną ir dar šitą. Bet ką jau čia, mes ir apsigyvenome kartu praėjus vos porai savaičių nuo pirmo susitikimo, o likus kelioms dienoms iki atostogų, dar nebūname apsisprendę, kuria kryptimi važiuosime.

Labai panašiai aš įsigyju ir kosmetikos priemones. Negalvoju labai, neskaitau milijono atsiliepimų, o jei tai yra siurprizas-grožio dėžutė, tai dar geriau! “Davines” šampūnas pas mane ir atkeliavo iš grožio dėžutės, bet truputį per aplink, nes radau kitokią rūšį ir išsimainiau ją į “Love”.

Jei pavadinime yra žodis “Glotninantis”, tai aš visada nujaučiu, kad man patiks. Nes glotninantis reiškia, kad nesausinantis.

“Davines” turi įvairių produktų, bet visa ši serija nepasižymi itin patraukliomis pakuotėmis. Akivaizdu, kad jos skirtos stovėti kažkur kirpyklose, o ne vilioti klientus prekybos centro lentynose. Atrodo paprasčiau nei paprastai, etiketės teplios.

Priemonė pristatoma taip:

Davines LOVE / glotninantis šampūnas su Minuta alyvuogių ekstraktu švelniai plauna, tiesindamas besipučiančius plaukus. Skirtas nepaklusniems, besipučiantiems ir besiveliantiems plaukams.

Davines LOVE / šampūnas, praturtintas riebalinėmis rūgštimis ir vitaminais, stangrina ir minkština plaukus.

Sudėtis:

Mano patirtis su “Davines” produktais nėra labai didelė. Aš turėjau šveičiantį šampūną, kuris patiko ir tebeturiu garbanas formuojantį serumą, kurį galėčiau priskirti prie geriausių tokio tipo produktų. Tad įspūdžiai tik teigiami. Tiesa, dabar bandymų eilės laukia dar ir “All in one Milk”, apie kurį nuomonės labai prieštaringos ir girdėjau daugiau blogų atsiliepimų nei gerų. Bus matyt.

Na, o grįžtant prie šampūno, tai pirmiausiai sužavi kvapas. Aš bandau labai daug priemonių, ir daugumos kvapai man įtinka. Nesvarbu ar tai gaivūs, ar rytietiški, ar saldūs, ar tipiniai, bet nenusakomi profesionalių produktų aromatai. Nesu labai išranki, jei neerzina, tai aš ir patenkinta. Tačiau, kažką naujo užuosti visada įdomu. “Davines” kvepia saldžiai, saldumas lyg medaus, lyg pienių, toks gamtiškas, vasariškas kvapas.

Priemonė gerai putoja, nors ir ne SLS’ais paremta, bet tikiu, kad toje gausioje sudėtyje yra kokių nors kitų, ne pačių geriausių putoklių. Tačiau plaukus plauna švelniai. Ko ir galima tikėtis iš glotninančio produkto – jų nesausina, šie lieka šiek tiek sunkesni, nei po gerai valančių šampūnų su SLS. Greitu plaukų susiriebalavimu besiskundžiantiems aš jo nerekomenduočiau, tačiau pati visada kovoju su pūtimusi ir stačiais plaukais, tad man labai patinka, gaila, kad neprisiruošiu įsigyti priderinto kondicionieriaus. Taip pat būtų įdomu išbandyti ir kitą “Love”, kuris skirtas grynai garbanotiems plaukams, įdomu ar pajusčiau kažkokį skirtumą.


Įvertinimas:

Naudinga: Kaina – 15 EUR už 250ml. Įsigyti šampūną galite Topbeauty.lt, Inhair.ltKlipshop.lt ir kt., bei “Davines” prekiaujančiuose salonuose.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.