Kaip pavasarį pasitinka jūsų plaukai? Nualinti po žiemos, o gal kaip tik atsigavę? Aš saviškiais nesiskundžiu. Nors gana dažnai ištinka BHD, bet čia jau formavimo bėdos. Jau seniai norėjau išbandyti keletą “L’oreal Professionnel” produktų, kurie panaudoti kartu turėtų būti tikras SPA plaukams. Tik va, neradau, kada tą daryti. Po “Matrix” procedūros nebuvo ką gaivinti :). Na, bet nuo tada prabėgo daugiau nei mėnuo ir norėjosi vėl kažkaip pasilepinti.

Iš esmės, tai ką dariau savo plaukams sekmadienį, labai nesiskyrė nuo minėtos “Matrix” procedūros. Priminsiu, kad jos metu mano plaukai buvo išplaukti, užteptas pagal poreikius parinktas koncentratas, ant jo užteptas kondicionierius. Žinoma, po kažkiek laiko viskas nuplauta. Atradę priemones, tą pasidaryti galite kiekvienas. Be abejonės, sunkiausia dalis yra įvertinti savo plaukų būklę. Būtent čia labiausiai ir reikalingi profesionalai. Tačiau pasikonsultavę kartą kitą, jau geriau pažindami savo plaukus, galite pamėginti kirpyklą žaisti namuose. Produktus, beje, man pasiūlė mano plaukus jau pažįstančios “Inhair” darbuotojos, tad drąsiai procedūrinausi.

Pirmiausiai galvą išploviau “L’oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium” šampūnu.

Tai atstatomasis šampūnas pažeistiems plaukams. Praturtintas stiprinamaisiais keramidais, intensyviai maitina, minkština ir atgaivina plaukus, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir lūžinėjimo, suteikia spindesio. Patobulinta Absolut Repair formulė neapsunkina plaukų.

Kažkada parengsiu jums šampūno apžvalgą, nesu jo intensyviai dar išbandžiusi, naudojau tik procedūros metu. Iš tiesų, kaip ir dauguma mano naudojamų profesionalių šampūnų, jis plaukus išplauna švariai, bet neišsausina.

Išsiplovusi galvą aš ant plaukų tepiau “L’oreal Professionnel Absolut Repair Lipidium koncentratą”.

Tai intensyvus koncentratas pažeistiems plaukams. Praturtinta stiprinamaisiais keramidais, intensyviai maitina, minkština ir atgaivina plaukus, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio ir lūžinėjimo, suteikia spindesio. Tai – intensyviausia ir labaiusiai koncentruota priemonė.

Šį koncentratą reiktų tepti maždaug nuo ausų, bet aš tepu kiek arčiau šaknų, tik jau jų pačių neliečiu. Tepti sruogelę po sruogelės palei plauką. Priemonė atidaro plauko žvynelius, todėl kitas etapas bus būtinas. Man kažkaip atrodė, kad mažai bus to koncentrato, bet pilnai užteko. Ploniems ilgiems plaukams taip pat būtų gana vienos ampulės, na, o jei turite ilgas ir storas garbanas, tai pačios suprantate…

Produktą palaikiau 10 minučių.

Tada, nenuplovusi šios priemonės ant viršaus tepiau “L’oreal Professionnel Nutrifier Powerdose koncentratą”.

Tai intensyvaus poveikio priemonė su glicerinu ir kokosų aliejumi skirta sausiems ir pažeistiems plaukams. Priemonė maitina plaukus, suteikia spindesio, švelnumo, apsaugo nuo lūžinėjimo.

Šis koncentratas uždaro plauko žvynelius. Šiame etape produktą galite keisti ir “L’oreal Professionnel” plaukų kauke “Absolut Repair”. Svarbu, kad tai būtų stipri, glotninanti priemonė. Tepu taip pat per beveik visą plauko ilgi, neliečiu šaknų, aplikuoju iš viršaus žemyn.

Priemonę ant plaukų laikiau apie valandą, o tada tiesiog viską išskalavau.

Štai tokia visa procedūra, po kurios plaukai tapo neapsakomai glotnūs ir spindintys. Bandžiau visaip nufotografuoti, bet į paveikslėlį perteikti pojūtį regis yra labai sunku 🙂

Aš naudojau “L’oreal Professionnel” produktus, bet iš esmės, dauguma prekinių ženklų turi tinkamų priemonių tokiai procedūrai. Atraskite savo ir pasilepinkite bent kartą per kelis mėnesius! Žinoma, visi šie patarimai netinka natūralistams.

Naudinga: Visas priemones galite rasti “Inhair” parduotuvėse. 250ml šampūno kainuoja 10.90 EUR, “Absolut Repair Lipidium” koncentratas – 3.20 EUR, “Nutrifier Powerdose” koncentratas – 3.20 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktai (daugiau apie mano PR politiką čia).