Sakykit, žmonės, ar jūs tikrai perkate produktą (ne maisto), tik tada kai sunaudojate seną? Nesvarbu ar batus sudėvite, ar šampūną pabaigiate? Man taip nesigauna. Net nekalbant apie tai, kad kartais atkeliauja siuntiniai nuo įvairių kompanijų, aš norėčiau priemones pabaigti taip greitai kaip spėju prisipirkti.

Nesiskundžiu, tik nesuprantu, kodėl dar netapau pati gražiausia nuostabiausia. Visgi naudoju, šį tą pabaigiu, tad jau septintą kartą rodausi.

Tiems, kurie tokio tipo mano įrašą įsijungė pirmą kartą, primenu, kad nesistebėtumėte labai jau buitiškomis ir neperkokybiškiausiomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau, jau yra šiukšlės ir aš nesistengiu jų pateikti gražiau. To betrūko, kad iš šiukšlių natiurmortus dėlioti. Fotografuoju prieš išmesdama, tad kas jau gaunasi tas gaunasi.

Ir tikrai ne viską sunaudojau per mėnesį. Tačiau būtent laikotarpyje tarp ankstesnio ir šio įrašo aš pabaigiau tą produktą.

Tai va, teoriją pasikartojome, žiūrime ką pabaigiau.

1. “Waterclouds” nenuplaunamas kondicionierius pažeistiems plaukams “Repair Leave-in”. Apžvalga čia. Purškalas man visai patiko. Kaip ir minėjau apžvalgoje, prilipo man iš antro karto, kai šiek tiek pasiauginau plaukus. Aš mėgstu visokiais purškikliais pasikedenti sausus plaukus, tad vienokį ar kitokį visada naudoju. Antrą kartą pirkčiau.

2. “Botanicals Fresh Care” maitinamasis plaukų kremas “Safflower Rich Infusion”. Apžvalga čia. Aš jį įvertinau penketu ir pažymio neatsiimu. Patiko. Dažniausiai naudodavo prieš miegą. Ištepdavau plaukus, ryte net ne visada nuplaudavau. Plaukų galai būdavo akivaizdžiai labiau pamaitinti ir minkštesni. Kada nors išbandysiu visą šią seriją.

3. “Cosnature” kūno sviestas su sviestmedžių aliejumi ir tonka pupelėmis. Apžvalga čia. Dar vienas penketukininkas. Čia pats nerealiausias kūno sviestas bandytas per pastaruosius porą metų, o gal ir daugiau. Patiko viskuo. Maitinančiu-drėkinančiu poveikiu, o ypač kvapu. Kartočiau be abejonės ir jis yra įrašytas kaip vienas pretendentų Kalėdinių dovanų sąraše.

4. “Bioderma” raminantis valomasis micelinis vanduo “Sensibio H2O”. Apžvalga čia. Ar reikia pristatinėti? Nemanau! O komentuoti? Na ką čia galima pasakyti, visuotiškai liaupsinamas, o aš galiu tik stoti į gerbėjų armiją.

5. “Bioderma” švelnus gelis-prausiklis “Sensibio Gel moussant”. Apžvalga čia. Žiūriu šiandien visi renkasi į penkių žvaigždučių produktų palydėtuves. Šis prausiklis man jau antras. Tad tai sako, kad patiko. Švelnus, bet gerai prausia. Nesausina, nedirgina. Ir net buteliukas su pompa. Kas gali būt tobuliau?

6. “First Aid Beauty” veidą skaistinantys ir tonizuojantys padeliai. Apžvalga čia.. Dar vienas produktas, kurio jau antrą pakuotę baigiau. Tad ir čia gi rodiklis, kad tikrai patiko. Tonizuoja, gaivina, skaistina.

7. “Klorane” kondicionierius su mangų sviestu. Apžvalgos nėra. Aš ketinu dar jį apžvelgti kartu su tos pačios serijos šampūnu, tad nenoriu labai leistis į detales. Paminėsiu tik, kad patiko, nusipirkau bei laukiu atvykstant ir nenuplaunamo kondicionieriaus.

8. “Green Feel” dušo žele. Apžvalgos nėra. Nei patiko, nei nepatiko. Pirkau kelionei, tai ir sunaudojom. Namie vyras pabaigė. Šiek tiek sausina odą, bet skaniai kvepia. Pakartočiau tik jei nieko įdomesnio į akį parduotuvėje nekristų.

9. “Philip Kingsley” prieš plovimą naudojama plaukų priežiūros priemonė “Elasticizer”. Apžvalga čia. Labai įdomi kaukė, kuri iš tiesų man patiko. Ir sakyčiau, kad gana ilgam užteko, nes užsitepdavau aš ją kokį kartą per savaitę. Plaukai nuo produkto tampa slidesni, o toks rezultatas mane visada džiugina.

10. “Avene” terminis vanduo. Apžvalga čia. Vanduo yra vanduo. Jis visada gerai išskyrus tuos atvejus, kai bėga į tavo butą iš kaimynų ar užsemia gatves. Dabar turiu kažkokį pigesnį iš “Drogo”, tai “Avene” srovė buvo malonesnė.

11. “Trevarno” dieninis veido kremas. Apžvalga čia. Įspūdis dvejopas. Iš vienos pusės man jis patiko. Gan maloniai gulė ant veido. Tačiau tas natūralumas kišo koją konsistencijai. Į pabaigą ėmė sluoksniuotis. O juk turėjau tik mažuliuką induką, tai su didelių kiekiu nenorėčiau tiek vargo. Levandų aromatai kremuose irgi nėra mylimiausi. Taip vertinčiau 50/50.

12. “Margarita” valomasis tonikas su aviečių ekstraktu “Anti Acne”. Apžvalga čia. Nebrangus, lietuviškas, geras. Tikrai kada nors pakartosiu. Net nežinau ką daug apie tonikus kalbėti, nes jie tokie pagalbiniai, o ne pagrindiniai produktai.

13. “Dr. Konopka’s” drėkinantis tonikas veidui. Apžvalga čia. Nekartočiau dėl vaistus primenančio kvapo. O šiaip buvo tiesiog visai nieko. Iš tiesų, kadangi tonikai, kaip jau sakiau, tokie tarpiniai produktai, tai norisi, kad juos naudoti būti visapusiškai malonu. Kitaip stovi ir kankinasi kol galo sulaukia.

14. “Botanicals Fresh Care” žvilgesio suteikiantis tonikas “Geranium Radiance Remedy”. Apžvalga čia. Dar vienas purškiklis. Aš girdėjau ne visoms jis patiko, kažkam actu smirdėjo, tačiau man jo kvapas labiau priminė gėles ir žoles. Na, o dėl poveikio, tai aš iš jo tenorėjau, kad neriebindamas padėtų dienos eigoje atnaujinti šuokseną. Tad puikiai pasiteisino. Visgi, skirtingai nei anksčiau minėto “Botanicals” produkto, aš jo nekartočiau. Yra ką ir be jo dar įdomaus išmėginti pasaulyje.

15. “Holika Holika” veido šveitiklis “Smooth Egg Skin Peeling Gel”. Apžvalga čia. Tai buvo labai įdomus produktas. Šveitiklis, kuris neturi granulių, o purviukus nuo veido nurutulioja. Šiaip jau atrodė neblogas, bet palyginusi su tuo pačiu principu veikiančia “Sephoros” kauke aš galiu pasakyti, kad būna geriau. Užtat pakuotė tai nereali, visada pakeldavo nuotaiką.

16. “The Balm” veido drėkiklis su atspalviu “BalmShelter Tinted Moisturiser”. Apžvalga čia. Dekoratyvinėmis savybėmis jis man patiko. Maloniai gulė ant odos, gražiai sulygindavo spalvą, dar ir nuo saulės saugo. Viskas puiku, bet kimšo poras. Labai. O tai nėra kokia šventinė pudra skirta plunksneles kartais pakedenti, jis sugalvotas kaip kasdienis produktas. Tad nekartočiau.

17. “Dr. Konopka’s” drėkinantis šveitiklis veidui. Apžvalga čia. Na ir visai man jis patiko. Smulkus, maloniai ir efektyviai šveičia. Pirkt antrą kartą nepirkčiau tik todėl, kad visada norisi kažko įdomiau, bet tikrai galiu rekomenduoti.

18. “Rene Furterer” dažytų plaukų spalvą tausojanti kaukė “Okara”. Apžvalga čia. Ne ši kaukė yra mano pati mėgiamiausia iš “Rene Furterer”. Ši, sakyčiau, net yra trečia pagal gerumą iš mano bandytų. Tačiau tikrai nebuvo bloga. Vienintelis jos trūkumas, kad mano plaukams truputį per lengva. Aš jau mėgstu tokius sviestukus, todėl mielai ją sunaudojau kaip kondicionierių.

Štai ir viskas.

Tai buvo žodis apie aštuoniolika pabaigtų priemonių!


Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Vintage vector created by Balasoiu – Freepik.com.