Dar pernai buvau ta, kuri niekaip nesuprato kam iš viso veido priežiūros rutinoje reikalingas tonikas. Na kam? Prisipažinsiu, kad dar ir dabar kokius 3 kartus iš 10, aš šį žingsnį praleidžiu. Tik iš tingėjimo. Bet šiaip pripratau prie minties, kad toniko man reikia! Tai vėl paklausite, kam gi? Aš jus nukreipsiu į du puikius blogus, kurie pasisakė tonikų naudos tema. Živilės tekstas “VEIDO TONIKAS: kas tai ir kam jis reikalingas?”, kaip matote iš pavadinimo, viską atsakys, o šiam antrina ir Vasarė, tai ar bereikia dar kartotis?

Visgi man atrodo, kad geriau jokio toniko, nei prastas, tad tenka bandyti, atradinėti, vertinti tinka ar netinka, kodėl ir kam, kada naudoti. Aš prisipažinsiu, kad šiuo metu turiu tris ir dar rožių hidrolatą. Ryte naudoju “Alaffia” kokosų vandens toniką arba vieną kosmetinės naujoką (apie jį kažkada vėliau), nes šie du odą nuramina, sudrėkina, atgaivina ir paruošia dienai. Na, o vakare renkuosi teksto herojų – “Margarita Anti Acne”. Nes jis toks kiek kitokios paskirties, be to yra su glikolio rūgštimi.

Šį produktą aš nusipirkau tiesiog patraukta pakuotės. Nebuvau prieš tai nieko girdėjusi, kai parduotuvėje ta gaivi avietė ir žaismingas šriftas, bei spalvų derinys patraukė akį.

Tada dar užmečiau akį, kad dominuoja glikolio rūgštis ir pasiėmiau.

Aqua, Glycolic Acid, Glycerin, Betaine, Citrus Grandis Fruit Extract, Rubus Idaeus Leaf Extract, Propylene Glycol, Potassium Alum, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Parfum.

Žinoma, sudėtis tikrai nėra tobula.

Na, o aprašymas skamba taip:

Produktas skirtas mišriai ir riebiai, spuogų pažeistai veido, kaklo ir nugaros odai. Tonikas padeda užtikrinti odos švarą: pašalina negyvas ląsteles, sutraukia poras, reguliuoja sebumo išsiskyrimą ir suteikia odai matinį efektą. Patikrinta dermatologų.

Naudojimas: sudrėkinkite medvilninį diskelį ir švelniai nuvalykite veidą, kaklą, nugarą ryte ir vakare. Jeigu oda ypač jautri, rekomenduojama pradžioje išbandyti ant mažo odos plotelio ir naudoti tik vieną kartą per dieną. Vengti, kad nepatektų į akis. Dėl tonike esančios glikolio rūgšties rekomenduojama vengti tiesioginių saulės spindulių. Nenaudoti vaikams iki 3 metų amžiaus.

Pradėsiu nuo kvapo. Avietės. Skanios avietės. Neįkyrios. Gaivios. Liuks!

Vandenėlį pilu ant vatos padelio ir tepu veidą. Maniškis pripratęs prie rūgščių, tai diskomfortą jaučiu nebent tik ten, kur turiu žaizdelių-spuogelių. Daugiau niekur negraužia, nedirgina, neerzina, o minėtos žaizdelės, atrodo, kad greičiau ir sugyja. Susigėręs tonikas nepalieka nemalonaus tempimo jausmo, oda neatrodo sausa, serumas ir kremas tepasi maloniai. Tuo man labai patinka.

Akivaizdaus poveikio įvardinti negaliu, nes aš nuolatos naudoju ir kitas savo priemones, kurios turi daryti tą patį, ką žada daryti ir tonikas, tačiau man patinka sistema “prausk-tonizuok-drėkink” ir į tokią rutiną šis “Margarita” produktas puikiai tiko. Bendrai produktams padirbėjus, mano oda yra skaistesnė, mažiau beria, nedidėja pigmentinės dėmės.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Maxima”,  “Drogas” ir kt. Taip pat eparduotuve.biok.lt. 150ml kainuoja apie 4.50 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).