Apžvalga: “Philip Kingsley” prieš plovimą naudojama plaukų priežiūros priemonė “Elasticizer”

Estimated read time 2 min read

Ar žinote, kad iki Kalėdų liko visai mažai laiko? Tik vos vos daugiau nei nuo jų prabėgo :). Kodėl apie tai kalbu? Nes gegužės pabaiga yra puikus metas aptarti kalėdines dovanas. Kai kurios vis dar saugiai suarchyvuotos laukia savo eilės, tačiau yra kas jau sulaukė. Pvz., “Philip Kingsley Elasticizer”.

Noras aš gavau nuo Kalėdų Senelio, bet šio 40ml produkto tėvynė yra kažkuri “Lookfantastic” grožio dėžutė. Nusipirkti galima tik 150ml pakuotę. Net ir tokio kiekio man pakako gal penkiems kartams, naudojant ant trečdalio plaukų ilgio.

Priemonė yra skirta naudoti prieš plovimą. Žadama, kad plaukai taps glotnūs ir elastingi (na, juk čia elastikaizeris, ar ne?), šilkiniai, stiprūs, blizgantys, minkšti. Viskas, ko gali norėti sausus ir šiurkščius plaukus turinti moteris. O kas tokius turi? Aš!

Sudėtis:

Produktą reikia tepti ant sudrėkintų plaukų. Taip  ir darau. Rankomis sudrėkinu galus, tada išsispaudžiu šiek tiek priemonės ir tepu ant sruogų. Aprašyme teigiama, kad palaikyti reikia 3 minutes, o jei plaukai labai sausi, tai ir visas 10 ir dar kepuraitę užsidėti. Cha! Aš palaikau 8-9 valandas. Tai yra per naktį. O tada jau rekomenduoja išplauti įprastai. T.y., su šampūnu ir kondicionieriumi pagal poreikį.

Na ir tikrai plaukai kitą dieną atrodo palepinti, galai glotnūs, sotūs ir viskuo patenkinti. Šitą procedūrą dariau kartą per savaitę. Daryčiau ir dar, bet priemonės kaina tokia, kad truputį “gal geriau batai kokie iš išparduotuvės”. Už tai, kaip visada, ir atimu žvaigždutę.

Panagrinėjusi “Philip Kingsley” asortimentą matau ir daugiau įdomių daiktų. Pvz., swimcap. Ir ne, tai nėra maudymosi kepuraitė, tai kremas, kuriuo padengti plaukai bus apsaugoti nuo chloruoto arba sūraus vandens. Faina. Gaila, kad neaktualu.

Nenuvertinkite grožio dėžučių, kartais ten tikrų atradimų pasitaiko. O aš senokai apie tokią berašiau, ar ne?


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Lookfantastic.com. 150ml kainuoja apie 38 EUR.

Ačiū, kad užsukote ir perskaitėte! Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti ! Draugaukime Facebooke, kur diskusijos vyksta drąsiau, bei Instagrame, ten daugiau spontaniškų momentų! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

4Comments

Add yours
 1. 1
  Kristė

  Turiu ir aš šį elastisaizerį, bet jam dar eilė nepriėjo. Per pernai metus prikauptus produktus iš įvairių grožio dėžučių nebėra laisvos vietos grožio lentynėlėj (gal teks apie antrą galvot?.. arba apie visą grožio spintelę) 😀 tik manasis kitokio kvapo – geranium ir neroli.
  Gal reiks į eilės priekį perkelt?..

 2. 2
  Salomėja

  Žinau kaip su tais dalykais eilėje būna, pati gi tik dabar išsitraukiau :). Bet rekomenduoju stumtelėti aukštyn 🙂

 3. 4
  Salomėja

  Audrone, na tai užsiprašykit Kalėdų Senelio, ar gimtadieniui iš draugų. Kitomis progomis šiaip sau retai kas ir man kažką dovanoja. Beje, aš pati kartais skaitytojams padovanoju daiktus, reikia tik pagauti momentą. Visai neseniai pilnas rožinis lagaminėlis iškeliavo.

+ Leave a Comment