Praeitą savaitę užbaigiau apsilankymu Anykščiuose. Aplankiau populiarųjį, bet nuviliantį Lajų taką, pagaliau, pirmą kartą šiemet, pamiegojau palapinėje :). Ir dabar šiek tiek sunku pradėti naują darbo dieną. Tad įsivažiavimui nusprendžiau parašyti apžvalgą ir pasirinkau tokį paprastą dalyką – “Bioderma” micelinį vandenį. Visi jį žinote ir jis tikrai nėra nuviliantis, kaip tas medžių takas :).

Iš tiesų, tai net nėra ką rašyti, pakartosiu tą patį, ką ir visi, tad ši apžvalga yra tiesiog tokia ateičiai, kad kalbėdama apie kitus micelinius vandenis, aš galėčiau įdėti nuorodą į tą, kuris lyg šiol man yra geriausias.

Iš “Bioderma” aš dar esu bandžiusi naujausią – mėlyną micelinį, kuris man irgi labai patiko, ypač žiemą.

Šis, populiarusis, pristatomas taip:

Sensibio H2O yra pirmasis dermatologinis micelinis vanduo, kurio natūralios sudėtinės medžiagos identiškos esančioms odoje. Micelės švelniai valo odą ir užtikrina, kad nebus pažeista jos biologinė pusiausvyra. Oda atpažįsta miceles, nes šios atkartoja jos biologiją, todėl net jautriausia oda ne tik nesudirgsta, bet ir lieka sudrėkinta, nuraminta bei atgaivinta.

Šis vanduo yra istorinis, nes būtent jis pirmasis atsirado rinkoje, o mes visos karpėme ausis ir nežinojome kas tos micelės. Vėliau gi visi gamintojai puolė kurti savo produktus ir dabar turbūt nėra tokios veido priežiūros linijos, kuri nesiūlytų savo vandens.

Sudėtis: WATER/AQUA/EAU, PEG-6 CAPRYLIC/CAPRIC GLYCERIDES, FRUCTOOLIGOSACCHARIDES, MANNITOL, XYLITOL, RHAMNOSE, CUCUMIS SATIVUS (CUCUMBER), FRUIT EXTRACT, PROPYLENE GLYCOL, CETRIMONIUM BROMIDE, DISODIUM EDTA.

Gamintojai nerekomenduoja micelinio vandens nuplauti ir čia man atrodo skonio reikalas, kaip jūs naudojate. Aš pati turiu savo ritualą. Miceliniu vandeniu (kartais kitomis priemonėmis) nuvalau makiažą, ypač akių, o tada plaunu veidą prausikliu. Su šiuo vandenuku prausikliui jau tikrai nedaug darbo lieka. Akių makiažas nuvalomas minkštai, akys nesudirgsta, jų negraužia. Taip pat vanduo nėra kartus. Realiai aš neturiu absoliučiai jokių priekaištų. Mano poreikius visiškai tenkina, o nuolatos šio vandens nenaudoju tik dėl noro išbandyti vis kažką naujo.

Neabejoju, kad šimtai mano skaitytojų bandė šį produktą. Ar patiko? Jei ne, tai kodėl ir kas yra jūsų favoritas?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. 250ml kainuoja apie 10 EUR, bet dažnai vienoje ar kitoje vaistinėje jam būna nuolaida.

Daugiau apžvalgų apie “Bioderma”.

Daugiau micelinių vandenų apžvalgų.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.