Nežinau, kaip atsiranda įkvėpimas, bet kartais net pirštus niežti, kaip norisi jums ką nors papasakoti. Šiaip esu negyva po Pilateso treniruotės, kuri paprastai nebūna sunki, bet trenerė kartais pakankina įmantresniais pratimais.

Kondicionierius, apie kurį pasakosiu, yra mano prarastas ir vėl surastas. Nusipirkau aš jį seniai. Net patikrinau užsakymų istorijas – pavasarį. Buvo įdomu susipažinti su “Waterclouds”, o ir kainos prieinamos. Tuo metu kažkaip nesužavėjo, o kiti produktai nukonkuravo. Pabandžiau kartą, pabandžiau kitą ir pastačiau ant aukščiausios vonios lentynėlės, kur stovi visokie neapsisprendėliai vardu naudot-atiduot? Dabar mano plaukai paaugo, įpročiai pasikeitė, džiovintuvą dažniau naudoju ir iš viso formuoju kitaip. Pagalvojau, kad gal norėčiau purškalo kažkokio ir prieš siaubdama parduotuves nusikėliau “Waterclouds”. Ir ką jūs sau manot? Patiko!

Įdomus gamintojo sprendimas yra kažkokias pasakėles surašyti ant buteliuko priekio :). O jas kažkas skaito? Ar čia tiesiog gražiai atrodo?

Aprašymas:

Waterclouds regeneruojamasis nenuplaunamas kondicionierius yra lengvos konsistencijos purškiama plaukų puoselėjimo priemonė. Priemonė pamaitina ir padeda atstatyti pavargusius bei pažeistus plaukus, padaro juos minkštesnius. Waterclouds regeneruojamasis nenuplaunamas kondicionierius puikiai tinka besiveliantiems, lūžinėjantiems ir nepaklusniems plaukamas prižiūrėti.

Tekšių sėklų aliejus – drėkina plaukus, praturtina vitaminu E, turi antioksiduojantį poveikį;

Makadamijos riešutų aliejus – drėkina plaukus ir suteikia žvilgesio.

Naudojimas. Tolygiai purkškite Waterclouds Repair Leave-in kondicionierių ant plaukų. Nuskalauti nereikia.

Sudėtis:

Aqua, Octamethylcyclotetrasiloxan, Glycereth-7iCaprylate/Caproate, Macadamia TernifolialSeed Oil, RubuslChamaemorus Seed Oil,iPhenoxyethanol, Caprylyl Glucol,lParfum (Fragrance), Limonene,iBenzyl Salicylate, Hydroxycitronellal,iHexyl Cinnamal, Citronellol,iAlpha-Isomethyl Ionone, Linalool,iGeraniol, Benzophenone 4.

Kondicionierius yra skystas, todėl buteliukas su paprastu, veiksmingu, gerai sklaidančiu purkštuku.

Na, ir kaip sakiau, ėmė jis man patikti. Pavasarį mano plaukai buvo labai trumpi, tai šis kondicionierius juos kažkaip priplodavo, sukeldavo nešvaros jausmą. Gali būti, kad nemokėjau jo užpurkšti vos vos, nes kiek gi tiems trumpiems plaukams tereikia.

Dabar aš gi galiu purkšti nuo vidurio plaukų, kas buvo praktiškai neįmanoma, kai tas “nuo vidurio” reiškė beveik nuo šaknų :). Purškiu ant šlapių garbanų siekdama sumažinti pūtimąsi. Tačiau dar dažniau purškiu ant sausų plaukų siekdama sutramdyti besiveliančius plaukus, pvz., po nakties, po kepurės, po šlapdribos, ir juos padrėkinti.

Didžiausias pliusas tas, kad pasiskirsto tolygiai ir glotnina. Plaukai atrodo sveikesni, drėgnesni, paslankesni formavimui, o daugiau aš ir nereikalauju.

Atsirado noras išbandyti dar “Waterclouds” produktų. Mažiausiai tris jau turiu norų sąraše.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Topbeuty.lt (150 ml kainuoja 7.90 EUR, šiuo momentu – 6.32 EUR).

Ačiū, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.