Terminio šaltinio vanduo “Avene”. Gaivina, vėsina, ramina

Estimated read time 4 min read

Prisipažinsiu, kad vakar mane nustebinote. Aš maniau, kad niekas neskaitys apžvalgos apie gerai žinomą micelinį vandenį. Nes gi jis jau tiek visų apkalbėtas, beveik visų išbandytas. Bet matyt tiesa tame, kad apie žinomus daiktus net ir šimtąjį kartą visi susirenka paskaityti, o visokie reti atradimai sudomina tik vieną kitą egzotikos mėgėją :). Tad vakar norėjau parašyti apie dar vieną visiškai paprastutį daikčiuką – terminį vandenį, bet vyras pakvietė į pasimatymą, tai nebespėjau 😀

Ar naudojate terminius vandenis? Iš tiesų, ne vienas gamintojas tokius siūlo. Vaistinėse tikrai rasite ne tik “Avene”, bet ir “Vichy”, “Uriage” ir gal dar kitų. Kuo jie skiriasi? Gamintojo vardu ir vandens šaltiniu. Jums rinktis, kokį norite įsigyti, kas arčiau širdies, aš turiu “Avene” tad ir kalbėsiu apie jį. Sunaudojusi esu ne vieną buteliuką. Kadaise mano brolis labai mėgdavo pridėti flakonėlį prie kiekvienos dovanos. Iš esmės, jei jūs labai labai taupote, tai į kokybišką purkštuką galite prisipilti šaltinio vandens ir turėsite tą patį, tačiau aš labai mėgstu aerozolinę dulksnelę.

Produkto sudėtis minimali. Tik vanduo ir azotas.

Aprašymas:

Unikalios ir nekintančios sudėties, pagamintas sterilioje aplinkoje „Avene“ terminio šaltinio vanduo gali padėti sumažinti odos jautrumą, paraudimą, malšinti niežėjimą. Daugybė mokslinių tyrimų patvirtino jo veiksmingumą. Šis vanduo naudojamas „Avene“ hidroterapijos centre Prancūzijoje odos ligoms gydyti. Tai pagrindinė priežiūros priemonė jautriai, ypač jautriai, alergiškai odai.
Indikacijos:
• po saulės vonių;
• po aknės gydymo;
• kūdikių iššutimams;
• odai sudirgus;
• po skutimosi;
• po depiliacijos.
Suteikia komforto, gaivumo pojūtį:
• po odos valymo;
• užpurškus ant makiažo;
• po sporto;
• vasaros metu;
• kelionėje.

Prisimenu, kai pirmą kartą gavau tokį daiktą dovanų. Hm, vanduo? Ką man su juo veikti? Pasidėjau ir tiek, buvo žiema (gavau turbūt prie kalėdinės dovanos), bet atšilus orams išsitraukiau ir įvertinau. Tik vanduo, arba net vanduo, nes mes nuolatos ir nuolatos, ir nuolatos girdime apie vandens naudą, reikalingumą bei svarbą. Tad niekada negalima nurašyti šio stebuklingo ingrediento.

Naudojimo būdų daug. Bet aš pati labai mėgstu purškiamą vandenį naudoti kaip gaiviklį. Dienos eigoje purškiu tiesiai ant makiažo ir tiesą sakant, stebuklas, bet jis lyg atsinaujina ir atrodo gaivesnis, ypač jei naudojau birią pudrą. Purškiu ant dekolte srities, kai karšta. Purškiu ant veido, kai darausi molio kaukes ir jaučiu, kad jis džiūva greičiau nei aš norėčiau. Purškiu ant kojų, kai dienos eigoje, o ne iš karto po dušo, noriu padengti jas sausu aliejumi. Į drėgną odą jis įsimasažuoja lengviau. Purškiu ant veido ir šiaip ant savęs visos po mankštų, kai muša karštis bei raudonis :).

Absoliučiai paprastas dalykėlis – dujomis suspaustas vanduo, kuris pasiskleidžia ir ant odos nusėda lengvute dulksna, bet man labai patinka.

Tiesa, pagrindinis ir esminis minusas – vanduo nepigus. Visų gamintojų kainos daugiau mažiau panašios. Reikia gaudyti akcijas vaistinėse. Tačiau gerai, kad priemonė skalsi. 50ml buteliuką turiu jau tikrai ilgiau nei mėnesį ir vis pasipurškaliodama pagal poreikį, tik dabar baiginėju. Na, bet ir vasara, žinoma, nėra karšta.

O jūs ar naudojate terminius vandenis, ar kitokias alternatyvas su panašiu poveikiu?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse, pvz., eurovaistine.lt. Be akcijų 50ml kainuoja apie 5,5 EUR, 300ml – apie 13 EUR

Daugiau apžvalgų apie “Avene” produktus.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

8Comments

Add yours
 1. 1
  Kristina

  Atradau Avene vandenį tavo blog’o dėka. Naudoju kai esu užsitepusi molio kaukę. Nu, žiauriai patogu! Ir kaip tolygiai pasiskirsto drėgmė. Super dalykas! 🙂

 2. 2
  Alma

  Esu naudojus, bet man lipo tik ta atsigaivinimo funkcija. Jau seniai nepirkau, reikia pasižiūrėt.

 3. 3
  Audronė

  Avene terminio šaltinio vandenį pradėjau naudoti praeitą vasarą, kai mano veidas buvo išbertas. Naudojau ir palaipsniui bėrimas aprimo. Patinka lengva dulksna drėkinti odą.

 4. 4
  Kristina 2

  Vasarą puikus dalykas, bet pastaruoju metu renkuosi gėlių vandenis (hidrolatus). Na labai skaniai jie kvepia ir kaina nedidelė. Arba veido drėkiklį iš Margaritos, nes plastikinį buteliuką patogiau pasiimti keliaujant.

 5. 5
  Kristė

  Naudoju tik žiemą, nes vasarą nejaučiu poreikio. Žiemą gi šildymas, šilto/šalto oro kaita, darbas daugybės elektroninių prietaisų apsuptyje truputį išsausina odą, ji iš riebios tampa beveik normali, o kartais skruostai išsausėja, tad vanduo labai atgaivina.
  beje, “nitrogen” ne nitrogenas, o paprasčiausias azotas 😉

 6. 6
  Salomėja

  Ačiū už azotą, pataisiau :). Aš tai kažkaip žiemą nesugalvoju jų naudot. Šalta 🙂

 7. 8
  Ruta

  Naudoju ofise 🙂 pas mus baisuai sausas orad, tai atsigaivinu zirma, vasara 🙂 tiesa si Avene dulksna taip pas mus ofuse paplitus, kad ir vyrai jau pripratinti: pasipurski save, tuo paciu ir kaimyna

+ Leave a Comment