Kaip žinia, šiandien tinklaraščio gimtadienis ir nors neturiu torto, tai gal galiu pasiūlyti bent kiaušinių? Tik šios dienos kiaušinis yra nevalgomas, tai “Holika Holika” veido šveitiklis. Aš žinau, kad yra žmonių, kurie visai nesižavi tomis juokingomis korėjietiškomis produktų pakuotėmis. Aš irgi negaliu sakyti, kad wow, va čia tai kažkas tokio, bet tikrai kas kartą nusišypsau, o gera nuotaika, juk jau pusė darbo 🙂

Panaršius internete atrodo, kad Korėjos kosmetika gaminama vaikams. Štai pvz.,:

Nuotrauka iš Pinterest ir apsilankę nuorodoje pamatysite dar daug daug daug daugiau panašių vaizdų.

Visgi, neapsigaukite, tos vaikiškos pakuotės neretai slepia įdomių ir naudingų sudėčių produktus, kuriuos tikrai pravartu naudoti ir suaugusiems.

Grįžkime prie pagrindinio herojaus – “Holika Holika” šveitiklio.

Produktas pristatomas taip:

Holika Holika Smooth Egg Skin Re Birth želė konsistencijos veido šveitiklis, 140 ml. Smooth Egg Skin Re Birth želė konsistencijos veido šveitiklis skirtas riebiai ir mišriai odai, linkusiai į spuogus ir inkštirus. Mažinantis spuogų ir inkštirų atsiradimą. Veiksminga priemonės formulė ne tik giliai valo odą, bet ir suteikia jai matinį efektą. Šveitiklis šalina negyvas odos ląsteles, valo ir mažina poras, padeda pasišalinti inkštirams.

Naudojimo būdas: Ant drėgnos odos paskirstyti nedidelį kiekį šveitiklio, lengvai pamasažuoti ir nuplauti šiltu vandeniu.

Sudėtis:

Gavusi kiaušinį aš labai nustebau dėl to, kad jis yra didelis bei sunkus. Tikrai mačiusi tik nuotraukose, aš įsivaizdavau jį ne daug didesnį už vištos kiaušą :). Na, bet talpina 140ml produkto, tai negali būti lengvas.

Palyginimas su tikru L dydžio kiaušiniu:

Kiaušinis atsidaro kaip kokia dėžutė – tiesiog nusikelia dangtelis, o ten randame “trynį” – kamštelį.

Produktas skaidrus, tirštas, gelinis, turi lengvą neidentifiluojamą, tiesiog prausiklio, kvapą. Iš pradžių gali nustebinti tai, kad nėra jokių šveičiamųjų grūdelių. Reikia užtepti priemonės ant sausos veido odos ir ją masažuoti ko pradeda rutuliotis nešvarumų “ryžiai” (nežinau, kaip dar juos pavadinti? Kirminiukais?). Tada viską tiesiog plaunam vandeniu.

Prisiskaičiau užsienietiškų apžvalgų ir su nekantrumu lėkiau mėginti. Pirmą kartą viskas vyko taip kaip ir turėjo. Nusiprausiau, nusausinau veidą, užtepiau šiek tiek gelio, masažavau kol įsigėrė ir pradėjo rutuliotis. Manyje visada kirba skeptiko klausimas, ar čia tikrai negyvos ląstelės, nešvarumai, riebalai nusitrina, o gal tiesiog priemonė tai imituoja? Nuploviau. Nepasakyčiau, kad poros tapo švartutėlaitės, bet nesu pastebėjus nė vienos kaukės, nė vieno šveitiklio, kurie šioje srityje ženkliai padirbėtų. Tačiau jautėsi, kad oda švelni ir lygi, kokia būna ir tada, kai nušveičiu grūdėta priemone. Nesausina. Tad vien dėl kitokio naudojimo ir švelnumo, man šis šveitiklis patiko.

Yra niuansų. Kai sugalvojau naudoti antrą kartą, tai kažkaip aš gelio padauginau (negi gaila, gi ir taip sunkiai viską sunaudoju). O to daryti nereikia, nes kitaip jis nesusigeria ir nepradeda eiti tais “kirminiukais”. Tad labai svarbu pataikyti kiekį. Išmokau.

Jei jau viskas nusibodo ir ieškote kokio įdomesnio produkto, tai rekomenduoju. Linksmas toks kiaušinukas :).

Įvertinimas:

Naudinga: Lietuvoje “Holika Holika” šveitiklį galite įsigyti Mrwoo.lt. Kaina – 9.95 EUR.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.