Aprašiusi savo patirtį su anticeliulitiniu geliu, sulaukiau pagyrimų už kantrybę, man su juo cackinausi daugiau nei du mėnesius. Esmė tokia, kad aš neaprašinėju produktų, kurių tinkamai neišbandžiau. Jei jie tokie prasti, kad neišeina naudoti (na ta prasme, po vieno dviejų kartų suprantu, kad daugiau nebesitepsiu nė už ką, bet tokiam produktui įvertinti tikrai neužtenka vieno dviejų kartų), tai nerašau iš viso. Suku prie to, kad “The Balm” kremą turiu jau nuo spalio mėnesio. Ir aš jį iš karto išbandžiau. Jis man iš karto kaip ir patiko. Visgi, priemonės spalva pasirodė per tamsi, todėl aš naudojau retokai, o tai reiškia, kad ir apžvalgos nebuvo. Bet gi dabar esu čiut įdegus, priemonė man jau tinkama ir galiu papasakoti visus įspūdžius.

Tad apie “BalmShelter” veido drėkiklį su spalva.

Mano priemonė yra light/medium spalvos ir tai yra trečioji skalėje pagal tamsumą. Už ją šviesesnės dar yra light ir lighter than light. Žiemą manau rinkčiausi pačią šviesiausią, nes pasitamsinti kaip ir nesunku :).

Produktas pristatomas kaip skirtas visų tipų odai, lengvas, drėkinantis, gerinantis odos tekstūrą ir apsaugantis nuo saulės (SPF18).

Sudėtis yra išnagrinėta KosmetikosDNR, verta perskaityti ir jų išvadas, nes iš esmės su viskuo sutinku.

Tekstūra tikrai labai maloni, dengiasi itin lengvai, spalva, kaip sakiau, tikrai ne iš šviesiųjų.

Beje, ne į temą, po mano neseno įrašo sulaukiau bent trijų žinučių su tuo pačiu klausimu. Koks gi yra mano odos tipas. Kalta. Visada įsivaizduodama, kad mano blogą skaito nuolatiniai žmonės, aš jiems priskiriu puikią atmintį ir galvoju, kad visi pamena, jei kažkur esu paminėjusi. Pamirštu, kad atsiranda daug naujų žmonių, taip pat atsitiktinių. Todėl kas kartą rašydama apie odai, plaukams skirtas priemones, aš pasistengsiu priminti, kokio tipo problemų turiu.

Tai vat, mano oda yra riebi, brandi, su išsiplėtusiomis poromis, netolygios spalvos.

Ir aš nesutinku, kad priemonė skirta visų tipų odai. Manau ji ideali sausiaodėms. Produktas gerai drėkina ir net žiemą, kai aš kelis kartus bandžiau priemonę ir tuo metu turėjau nemažai išsausėjimų, man jų visai neparyškindavo. Čia buvo viena iš didelės meilės priežasčių. Nepasakyčiau, kad produktas labai lengvas, ne, jis toks tirštas, nors dengiasi nuostabiai, bet savotiško sunkumo suteikia, be to ir natūraliai švyti, kas nepatiks riebiaodėms.

Maskavimas vidutinis. Spalvą sulygina tikrai labai gerai, bet rimtesnių defektų nepaslėps, neužmaskuoja ir porų, nors smagu, kad į jas nesuplaukia net dienos bėgyje, kaip kai kurie produktai.

Kaip ten sakoma? Atrodo kaip mano veidas, tik gražiau 🙂

Būtina fiksuoti. Aš pati naudoju “The Balm” peršviečiamą pudrą “Sexy Mama”. Man ji tobula. Rekomenduoju visoms riebiaodėms.

Taip pat aptariamas produktas tikrai kemša poras. Ir visgi aš nevengiu jo rinktis dėl dekoratyvinių savybių, juk kartais norisi atrodyti paprastai, bet ir gražiai, o tas poras man šiaip ar taip viskas kemša. Pasirinkusi šią priemonę aš veido jau netepu jokiais kremais ir aplikuoju tiesiai po toniko.

O ar rekomenduoju “BalmShelter”? Sunku pasakyti. Man jis patinka nepaisant trūkumų, tačiau esu tikra, kad riebios odos savininkės juo nebus sužavėtos, o kalbėti už kitus odos tipus negaliu. Jei porų kimšimas jums neaktualus, jei vasarą nenorite naudoti pudrų, bet be jų šiek tiek nejauku, norit drėkinimo, švytėjimo, šiokios tokios apsaugos nuo saulės, jei ieškot priemonės, kurią dengti galite tiesiog pirštais ir ji nekels jokių problemų, tai tada užmeskit akį. Kaip jau sakiau, yra ir pliusų, yra ir minusų.


Įvertinimas:

Naudinga: 64ml pakuotė kainuoja 23.50 EUR. Įsigyti galite Dijora.lt.

Daugiau apžvalgų apie produktus su SPF.

Daugiau apžvalgų apie “The Balm” kosmetiką.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).