Nagi sėdžiu, dažau plaukus labai neaiškia spalva (tamsus kaštonas, bet dažai apelsino ryškumo) ir kol praeis pusvalandukas, paruošiu jums atsiliepimą apie man lyg šiol negirdėtos kompanijos – “Trevarno” kremuką. Šiaip “Trevarno” nėra kažkas labai naujo, UK tai populiari kompanija, tiesiog į mano akiratį nebuvo pakliuvusi.

“Trevarno” filosofijos pagrindas – grįžti prie gamtos šaknų, naudojant tradicinius natūralius ingredientus ir gamybos metodus. Naudojami aukščiausios kokybės sertifikuoti aliejai, gėlių vandenys ir nuostabiai kvepiantys eteriniai aliejai. „Trevarno“ pateikia natūralių ir sertifikuotų ekologiškų produktų asortimentą visai šeimai: moterims, vyrams ir vaikams. Taip pat specializuojasi gaminant gydomuosius tepalus (healing salves), prabangius vonios aliejus, rankų darbo muilus.

Aš bandžiau mini versiją – 15ml, tačiau džiugu, kad indukas toks pats gražus, kaip ir didieji.

Toks cute, ryškaus stiklo, su metaliniu indeliu.

Pasiruoškite ilgam aprašymui, kuris geriausiai papasakos, kas čia per daikčiukas (gaila parduotuvė neleidžia gražiai nukopijuot info, tad keliu paveiksliuką):

Sudėtis:

Kremo kvapas labai būdingas natūraliems kremams, kuriuose yra levandų ir pelargonijų aliejaus. Nujaučiu, kad suprantate apie ką aš.

Konsistencija irgi tokia, kaip namie maišyto kremo, tikrai jaučiausi naudojanti kažką labai natūralaus. Aš priemonę dažniausiai naudojau tada, kai mes negalėjom pasidžiaugti gražiais vasariškai orais ir tuo metu man jis patiko. Greitai susigerdavo, nepalikdavo veido riebaus, nesipjaudavo su toliau naudojamais produktais. Realiai, kažkokio itin ilgalaikio poveikio nepastebėjau, bet momentinis naudojimas džiugino. Tiesa, tikrai neskatino bėrimo bei valio valio – nekimšo porų, sakyčiau veidas tikrai atrodė gražiai (dar ir dėl kitų naudojamų priemonių).

Tačiau užėjus karščiams, išryškėjo trūkumai – daug sunkiau susigeria ir veidas greičiau ima blizgėti. Todėl priemonę labiau rekomenduočiau sausos odos savininkėms. O visoms kitoms geriausias turėtų būti rudenį ir žiemą, tuo labiau, kad SPF neturi.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Bioeco.lt. 30ml kainuoja 20.50 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame. Visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).