Apžvalga: “Rene Furterer” dažytų plaukų spalvą tausojanti kaukė “Okara”

Estimated read time 3 min read

Pagaliau prisėdau! Intensyvoką dieną sau pasidariau, tačiau labai gaila, kad nesudalyvavau rytiniame naujos “Eurovaistinės”, kuri specializuojasi grožio produktuose, atidaryme. Labiausiai gaila prarastų gyvų pažinčių. Gavusi kvietimą šiek tiek abejojau, bet vakar jau išsilyginau sijoną, visgi aplinkybių suma nulėmė, kad nenuvykau. Jei busite netoli BIG prekybos centro užsukite pasižvalgyti, kažkodėl tikiu, kad ko gero ir “Rene Furterer” priemonių rasite, o ši kompanija jau tapo viena iš mano plaukų meilių. Džiaugiuosi proga paliesti ne vieną priemonę.

Priminsiu, kad jau rašiau apie glotninamąjį nenuplaunamą balzamą, ten šiek tiek ir apie pačią kompaniją plačiau užsiminiau. Tą balzamą naudoju labai dažnai, dar vieną produktą jau beveik baigiau (papasakosiu greitai), na ir visos kitos turimos kaukės pastumtos į šoną, nes norėjau išbandyti šias:

Visas esu išbandžiusi, tačiau tik dvi taip rimčiau, kad galėčiau palikti atsiliepimą. Nusiteikite, kad per vasarą papasakosiu apie visas, o paskutiniame įraše apibendrinsiu esminius skirtumus ir pan.

Dabar noriu dėmesį skirti aktualiausiai ir geriausiai išbandytai – dažytų plaukų kaukei “Okara”.

Raskite nuotraukoje katiną 😀

Šviežiai nusidažiusi šaknis aš nusprendžiau rimtai imtis spalvos tausojimo. Todėl pirmomis savaitėmis stengiausi plaukus plauti tik švelniais šampūnais, naudojau dažytų plaukų balzamą, o kas 4 plovimus dedu šią “Rene Furterer” kaukę.

Ji pristatoma taip:

Sudėtis:

Visi “Rene Furterer” produktai ypatingai įdomiai kvepia. Prabangiai, tačiau taip gėliškai, maloniai. Žinoma, kad sveikatai saugiausi produktai yra bekvapiai, tačiau man malonu apsigaubti prabangiais aromatais.

Kaukė nėra labai tiršta, todėl mano storiems plaukams išeiga gaunasi gana didelė. Aš mėgstu padengti kruopščiai ir daug.

Nesinori užbėgti už akių, tačiau sunkioji “Karite”, glotnumo prasme mano plaukams patinka labiau. Ši “Okara” labiau subalansuota įvairių tipų plaukams. Neapsunkina, be to ir silikonų joje nėra, tad nėra ir dirbtinio plaukų slidumo. Visgi natūralaus švelnumo neabejotinai suteikia. Kas liečia spalvos tausojimą, tai, gal čia mano įsitikinimas, bet pasiteisino. Plaukai jau kelis milimetrus nuaugo, bet vis dar netapo matiniais, anaiptol. Kaip tik yra spindintys ir net nesinori tradiciškai atsinaujinti dažomąja kauke.

Jei ieškote prabangios, geros, plaukų neapsunkinančios ir spalvą tausojančios kaukės, tai štai ji! Jei ieškote labiau glotninančios, drėkinančios, maitinančios, tai dar palaukite kitų apžvalgų :).


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurovaistine.lt. 200ml reguliariai kainuoja 33.89 EUR. Šiuo metu kosmetikai taikoma 25%  nuolaida.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours