Pabaigti produktai #26: galutinis įspūdis

Estimated read time 6 min read

Ar jūs esate tie žmonės, kurie moka mėgautis kiekviena gyveno akimirka? Jei šią sekundę gerai, tai nesvarbu, kad po valandos reiks atlikti nemalonų darbą ar pan.? Aš pati galvoju, kad kartais moku, kitais gi kartais nelabai išeina. O gyvenime apskritai stengiuosi neužsiliuliuoti. Atrodo, kad šią minutę puiku, bet vis primenu sau, kad ne vieną kartą taip galvojau, o tada ėmė lįsti visokios ir visokie. Baimė džiaugtis atima daug malonumo, bet suteikia kažkokio iškrypusio saugumo. Puiki tema šalia šiukšlių. O aš vėl pririnkau pabaigtų buteliukų. Tiksliau nuotraukų, kurios dropbox’e kabojo nuo praeito tokio įrašo. 

Kaip ir įprasta, tiems kas skaito pirmą kartą primenu kelis dalykus:

  • Produktų nekaupiu į jokią dėžę. Pabaigiu, nufotografuoju, išmetu. Nesirūpinu šiukšlių kompozicijomis ar šviesa. 
  • žvaigždute* žymiu PR produktus (juos man atsiuntė kompanijos), nes noriu, kad žinotumėte, jog priemones naudoju, o ne tik parodau, kad gavau ir baigta :). 
  • nuorodos į apžvalgas bus ant produkto pavadinimo (rožinės), jei tik tokias rašiau.

1. “Sesderma” liposominis veido valiklis “Sensyses Lightening”*. Man nepatiko “Sebium” valiklis, o štai “Lightening” pasirodė visai neblogas. Ir visgi, makiažo valymo man norisi efektyvesnio, todėl mieliau rinkčiausi kažkokį paprastą micelinį vandenį ir tiek. 

2. “Avene” kremas nuo šalčio “Cold Cream”*. Šiaip šis kremas tikrai atlieka savo funkciją – saugo atšiauriomis sąlygomis. Kiek teko naudoti keliaujant į mišką, ar pan, tikrai padėjo išvengti nužvarbimo. Tačiau tų žiemų pas mus nėra, kremas gi ne amžinas, o dalykų aš nemėgstu išmetinėti, nesvarbu kokiais keliais atkeliavo, todėl sunaudojau rankoms ir pėdoms. Labai gerai maitino.

3. “Neutrogena” rankų kremas. Puikus, tikrai puikus rankų kremas. Koncentruotas, skalsus, veiksmingas. Dabar turiu limituoto kvapo analogą ir džiaugiuosi. 

4. “Cococare” garbanas aktyvuojantis kremas su taukmedžio sviestu “Africare”. Nepatiko visgi. Kvapas tai nuostabus. Būčiau galėjusi maudytis tame kreme. Bet plaukus apveldavo, apsunkindavo ir nieko bendro su garbanų aktyvavimu neturėjo. Ilgai aš jį kankinau, kol nusprendžiau, kad gana jau. 

5. “Kiehl’s” paakių kremas “Creamy Eye Treatment with Avocado”* – šitas mano paakiams visiškai nepatiko. Labai sunkus, visiškai nesusigeria, atsikeldavau užtinusi. Bet žinau ne vieną gerbėją, kuri perka ir perka. O aš pati sunaudojau nagų odelėms. Va joms, tai kažkaip labai patiko!

6. “Gosh” šampūnas “Macadamia Oil”*. Daugiausiai šio šampūno išnaudojo vyras. Nes daiktas su pompa, pastatytas vonioje… Bet šiaip ir man visai patiko. Geras, stipresnio poveikio šampūnas.

7. “Catrice” blakstienų tušas “Glam and Doll”*. Labai greitai sudžiuvo. O šiaip pasirodė gan vidutinis. Dažė gražiai, bet ir trupėjo įkyriai.

8. “Maybelline” vandeniui atsparus tušas “Total Temptation”. Kartotas, tad kaip suprantate – patiko. 

9. “Revolution” niacinamido serumas. Man jis toks pats, kaip ir iš “The Ordinary”. O pastarasis tikrai patiko. Niacinamidas padeda sulyginti odos spalvą, nuo randelių, nuo spuogelių. Tikrai geras daiktas. 

10. “TonyMoly” kaukė “Hair Mayo Hair Nutrition Pack”.  Irgi kartota. Apžvalgoje ji dar senoje, mano manymu, daug smagesnėje pakuotėje. Gerai glotnino plaukus. 

11. “L’oreal” antakių tušas “Brow artist”. Šiaip visai nieko, bet nepataikiau su spalva – per šilta. Vistiek sunaudojau. Ateityje turbūt pirksiu bespalvį. Labiausiai patiko, kad pafiksuoja tuos plaukelius. 

12. “Manilla” lūpų šveitiklis*. Jau tikrai per ilgai užsigulėjo. Reguliariame asortimente šio produkto lyg ir nėra, buvo prie kalėdinių rinkinių. Šiaip labai paprastas cukrinis šveitiklis. Nelabai net ką ir komentuoti yra.

13. “Kiehl’s” lengvas CC kremas su SPF50*. Šitą labai mėgau. Tikrai lengvas, su spalva ir naudojau jį tikrai dažnai. Turi labai didelių trūkumų sudėtyje, bet aš vistiek džiugiausi kas kartą pasitepusi. 

14. “Sesderma” jauninantis regeneruojantis paakių kremas “Factor G”*. Na, čia, ko gero, geriausias mano bandytas paakių kremas. Kažkaip jie atrodė gyviau, jauniau. Raukšlės nedingo, bet pats vaizdas kažkaip skaistesnis lyg ir. Kodėl nepirkau tokio pat? Dėl ligos vadinamos “noriu išmėginti ką nors naujo”. Ir taupumo, nes pričiupau “Iherb” už rewards, tad išleidau mažiau 😀

15. “Manilla” stangrinantis kolageno veido serumas NUDITUM*. Labai geras serumas. Neerzino savo kvapu, kaip kiti iš “Manillos”, dengėsi plonu sluoksniu, greitai gėrėsi, drėkino, palikdavo labai malonią liesti odą. Super!

16. “Philip Kingsley” prieš plovimą naudojama plaukų priežiūros priemonė “Elasticizer”. Šitų buvo užsiveisę iš visokių grožio dėžučių. Na nėra blogas daiktas, bet ir stebuklų nedaro. 

17. “MANO” stiprinamasis plaukų galiukų aliejus*. Aliejuką jau seniai turėjau išmesti, nes iš esmės tuščias buteliukas vis mėtėsi už kitų priemonių. Man patiko, kaip produktas prieš naktį. Po plovimo gal kiek sunkokas, tikrai neprimena visų sausų aliejų. 

18. “l’Elboristica” parfumuotas kūno aliejus “Oro di Baobab”*. Labai įdomus ir patrauklus aromatas. O daugiau tai, aliejus kaip aliejus. Mėgstu, tad su džiugesiu ir sunaudojau. 

19. “Coslys” veido kremas normaliai ir mišriai odai*. Labai paprastas kremas, apie kurį nelabai yra ką kalbėti. Tepdavausi vasarą ar šiaip priešokiais, kai jausdavau kremo trūkumą. Mėgstu efektyvesnius sprendimus, šis neatrodo, kad daug darė, išskyrus tai, kad drėkino. 

20. “Tigi” formavimo kremas garbanotiems plaukams “Catwalk Curls Rock Amplifier”. Efektyvus produktas. Vienas tų, kuris atlaiko drėgną orą ir neleidžia garbanoms pūstis. Bet lipnus ir kietina sruogas. Tad nebuvo mano itin mėgiamas ir naudojau jau tik prie progų :D.

21. “Driu Beauty” gelis su salicilo rūgštimi*. Priemonė tikrai gera. Viena geresnių bandytų, bet jau buteliukas! Na kaip taip! Už 2 eurus kremukai fasuojami į kokybiškesnę tarą. Lūžinėjo kamštelis, visiškai nusilupo folija, apsitrynė, dozatorius spjaudėsi. Nekokybė! Ir tada kažkaip jau net ir produktas ne taip baisiai patinka. Nos iš tiesų jis buvo fainas. 

 

Štai tiek priemonių. Gal ir daug. Bet ne vieną priemonę aš naudojau tikrai ilgai. Paakių kremą berods 6 ar 7 mėnesius, panašiai ir veido serumą. Garbanų kremą – ilgiau nei du metus. Saulės kremą – pusantro sezono. Nėra taip, kad viską baigiau nuo tada, kai rašiau ankstesnį įrašą. Kaip matote, iš dekoratyvinės kosmetikos, man paprastai baigiasi (uždžiūva) tik tušai. 

Taigi, viskas 🙂


Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

#reklama (yra nuorodų į kitus produktus)

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Alma

    Aš nemoku mėgautis gyvenimu, visad galvoje pypsi mintis, kad nevalia atsipalaiduoti, žiiinoook gerai ilgai nebus 😀 Šiuo metu lyg užprogramuotai ir varau tokiu pilku sudėtingu etapu, bandau sudėlioti pliusus, įtikinti save, kad nėr jau taip blogai, bet sekasi sunkiai..
    Manilla šitas serumas ir man labiausiai patiko, dabar turiu kitokį, bet baigusi manau vėl pirksiu stangrinantį.

+ Leave a Comment