Paskutinį kartą paakių kremą aprašinėjau pavasarį. Bet tuo metu jo nebenaudojau, nes nei jis man tiko, nei patiko. Na ir kurį laiką neturėjau jokio. Nežinojau ko noriu, buvau nusivylusi ir galiausiai “Sesderma” atstovams paklausius, ką norėčiau pamėginti, paprašiau, kad parinktų paakių kremą. Paminėjau, kad jau esu nejauninklė, šiemet bus 37, tad kaip tik tas metas, kuomet pradedam panikuoti dėl raukšlių, ane, kolegės trisdešimt plius? 😀 Taip pat mano paakiai visada yra paburkę. Visa puokštė tipinių bėdų, kurias palengvinti turėtų “Sesderma” jauninantis regeneruojantis kremas iš “Factor G” serijos. 

Aprašymas:

Jauninantis regeneruojantis paakių kremas esant raukšlėms, stangrumo praradimui, patamsėjusiems ar paburkusiems paakiams. FACTOR G produkto sudėtyje yra augalinės kilmės augimo faktorių, kurie, stimuliuodami kolageno ir elastino sintezę, atnaujina odos funkcionavimą. Visa tai užtikrina odos būklės gerėjimą – ji tarsi atjaunėja ir įgauna gyvybinių jėgų. Be to, dėl kremo sudėtyje esančio liposomose patalpinto vitamino K, mažėja kraujo pigmentų (hemosiderino) kaupimasis ir pagražėja akių srities oda. Kampanediolis ir pinanediolis gerina vietinę mikrocirkuliaciją ir padeda atitaisyti senėjimo procesų paveiktos akių srities odos (pvz., maišeliai po akimis, raukšlės) išvaizdą.

Veikliosios medžiagos: Vitaminas E, mimetiniai peptidai, augimo faktoriai (TGF β2, HGH, GM-CSF, TIPM2, EGF), kampanediolis, pinanediolis, vitaminas K, retinolis.

Sudėtis:

Paspaudus ant paveikslėlio jis pasididina

Kremo konsistencija nei tiršta, nei skysta. Pati ta, kad puikiai galiu išspausti nediduką žirniuką. 

Kvapas labai malonus. Man asmeniškai primena žolę. 

Pasidengia labai skalsiai ir sklandžiai. Tiesiog sutirpsta po pirštais. Jokio lipnumo, blizgumo, nemalonaus tempimo. Apskritai, tai vienas komfortiškiausių paakiams naudotų produktų.

Apie poveikį man kalbėti gana sunku, nes jį sudėtinga įvertinti. Vis galvoju, kad reiktų daryti kažkokias nuotraukas kiekvieną dieną tuo pačiu metu, ta pačia poza ir po poros mėnesių pažiūrėti pokyčius :). Na, bet apskritai, nežinau ar placebo ar ne (šiaip jau placebo per daug netikiu, nes iš visų paakių kremų kažko tikiuosi, o dažnai pasiteisina tikrai ne tie, kuriems lūkesčiai aukščiausi), bet mano paakiams patiko. Visų pirma, tai momentinis poveikis akivaizdžiai juntamas, nes paakiai atrodo gyvesni, drėgnesni, net raukšlelės ne taip akivaizdžiai kreipia dėmesį. Paburkimą irgi šiek tiek pamažina. Žinoma, mano bandutės didelės ir niekur jos nedingsta, ypač kai šypsausi, bet dabar atrodo tarsi tiesiog turiu paburkusius paakius, o ne kad gėriau tris savaites be sustojimo :). 

Galutinį įspūdį parašysiu jau baigusi priemonę. Bet kol kas šis kremas vienas iš labiausiai patikusių kažkada naudotų (visi mano aprašyti paakių kremai).


Naudinga: Įsigyti galite Medexy.lt. 15ml kainuoja 25 EUR. Su kodu VENIVIDI10 iki mėnesio galo galite gauti 10% nuolaidą neakcijinėms prekėms. 

Visi “Sesderma” atsiliepimai.  

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).