Vis pagalvoju, kaip man nenusibosta rašyti blogo? Atrodo veiklų yra milijonas. Atsikeliu ir savo parduotuvei reikia šį tą padaryti, plius noriu jos filialą “Etsy” atidaryti, ir idėjas būsimiems projektams pageneruoti, nė vieno savaitgalio nuo vasario pradžios nepraleidome namuose ir visus juos praleidome dirbtuvėse, o dar įvertinus, kad nuplaukė atostogos ir kitos nežinia kada bus, nesimėto tas laikas… Net ir galų gale norisi perskaityti ne 3-4 knygas, bei užrašyti ir išsiųsti daugiau nei 10 atvirlaiškių per mėnesį. Tačiau vat atsiverčiu ir rašau, nes patinka, nes tai laikau vienu iš savo papildomų darbų. Ir labai gaila, kad mano mėgiamos blogerės neberašo. Nutilo Greta, Milda, Natūralus ID, Živilių iš “Beauty by Živilė” ir “Kosmetikos Užrašai” iš viso nebėra soc erdvėje. Džiaugiuosi, kad Vasarės nereikia traukti į šį įrašą, nes aptikau, kad visgi blogas dar truputį gyvas. Tad nors epizodiškai skaitau tikrai daug blogų (dažniausiai užsuku pamačiusi pranešimą soc. tinkle, jei jis sudomina), tačiau iš nuolatos rašančių ir mano skaitomų liko tik “Gėlėta kosmetinė” ir “Besame apžvalgos”. O gal atradote kažką naujo (ar seno naujo), bet ne vienadienio (na žinot, mergaitės su penkiais įrašais bloge ir 10k sekėjų IG nedomina)?

Kaip ten bebūtų, rašydama stengiuosi toliau apžvalgose laikytis balanso: pigesnis, brangesnis, popsas apie, kurį visi kalba, retenybė… Ir šiandien pastarųjų atstovas – “Cococare” priemonė garbanotiems plaukams (nors manau tiktų ir šiaip tiesiog sausiems, storiems).

Aprašyme teigiama, kad drėkinantis garbanų aktyvatorius kondicionuoja, minkština ir padeda suvaldyti šiaušimąsi. Tinka naudoti kasdien, skirtas banguotiems, garbanotiems ir afrikietiškai susisukusiems plaukams. Naudoti galima tiek ant šlapių, tiek ant sausų plaukų.

Sudėtis: Water (aqua), glycerin, cocos nucifera (coconut) oil, stearyl alcohol, glyceryl stearate, cetearyl alcohol, behentrimonium methosulfate, oleth 20, aloe barbadensis leaf (aloe vera) gel, propylene glycol, capric caprylyc triglycerides, neopentyl glycol diheptanoate, propylene glycol dibenzoate, butyrospermum parkii (shea) butter, mangifera indica (mango) seed butter, fragrance (parfum), polyester 11, phenoxyethanol, hyaluronic acid, polyquaternium 10, hydrolyzed silk protein, ethylhexylglycerin.

Kompanija nėra ta, kuri gamina kažkokias labai gerų sudėčių priemones. Labiau jau linkusi daryti pigiai. Pvz., turi kakavos sviestą kūnui pagamintą mineralinio aliejaus pagrindu ir t.t. Šis plaukų kremas savotiška išimtis, kad be sintetinių aliejų bei silikonų. Na, o mane suviliojo ir šilta išvaizda, ir nebloga kaina. Norėjau išmėginti garbanoms kažką pigaus. Įvairovei, šalia “Kerastase” ar “Tigi”. 

Kremas gana tirštas, truputį lipnokas ir labai skalsus. Tokio kiekio, kokį matote nuotraukoje, užtenka visiems mano plaukams, kai tuo tarpu kitų produktų galiu uždėti ir trigubai. 

Kvapas! Yra tai, dėl ko, galiu skirti papildomą žvaigždutę. Patys gi suprantate, kad tai subjektyvu. Bet šis kremas dvelkia lyg ir kakava, lyg ir medžiu, lyg ir vanile, lyg ir smilkalais, lyg ir sandalmedžiu, lyg ir viskuo iš karto. Vyras sakė, kad kvepia kava. Jis šiltas, tikrai primena Afriką, nėra labai stiprus, bet išlieka ilgai. Artimiausias produktas, kurį galiu sugalvoti su bet truputį panašiu kvapu, buvo “Cosnature” kūno sviestas su sviestmedžių aliejumi ir tonka pupelėmis

Ant šlapių plaukų produktas veikia kaip geras nenuplaunamas kondicionierius. Svarbu nepadauginti ir nepamiršti, kad nerekomenduočiau jo ploniems, gležniems plaukams. Apsunkins. Tačiau garbanų formai įtakos nepastebėjau. Tiesiog minkština ir padeda nuo pasipūtimo ir tai jau neblogai. 

Ant sausų plaukų rekomenduočiau tepti dar mažesnę dozę. Ją būtų gerai išsklaidyti drėgnuose delnuose (praskiesti vandeniu garbanų kremus, kuomet juos tepate ant sausų plaukų, man patarė ne viena kirpėja) ir gniaužyti sruogas. Man padeda atgauti formą ir vėl gi nuimti šiaušimasi. Tačiau tai sunkus produktas, todėl gali riebinti. 

Nors gana sunku dozuoti, bet man patiko ir poveikiu, ir kaina, ir kiekiu, ir kvapu. Ypač kvapu. 


Naudinga: Įsigyti galite Iherb.com. 354ml kainuoja 4,32 EUR. 

Jūsų aktyvumas yra padėka ir mano motyvacija. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e;

daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.