Apžvalga: “Maybelline” vandeniui atsparus tušas “Total Temptation”

Estimated read time 3 min read

Pasirodo šiandien yra blogerių diena, su kuo sveikinu visus kolegas. Aš tą sužinau, nes gaunu sveikinimą iš “Vilkyškių pieninės”. Visai linksma taip, kad blogini, užmezgi gausybę ryšių, o tave sveikina tik kažkas, su kuo visus metus neturi visiškai nieko bendro :D. Paminėjimai man patinka, bet pati aš niekada neatsimenu nei blogerių, nei programuotojų, nei mokytojų, nei šefo dienų :). Sužinau tik, kai pamatau kažką kitą klabant. Na, o kaip tinklaraštininkė, aš labai džiaugiuosi, kad draugaujame su “Maybelline”. Visgi tai viena iš populiariausių dekoratyvinės kosmetikos gamintojų pasaulyje ir visada smagu išmėginti jų naujoves, pvz., kokosais kvepiantį tušą. Apie jį rašiau šiame įraše. Prabėgo nemažai laiko, tušą vis dar turiu ir jis vis dar puikiai dažo, bei yra vienas iš mano mėgiamiausių. Į turimų TOP3 tikrai patenka. Na, o nelabai seniai teko sudalyvauti “Maybelline” naujienų renginyje. Va, net foto turiu 😀

Veiksmas vyko fotostudijoje ir merginos išnaudojo kiekvieną kampą, o aš tai kaip visada, stengiausi nepatekti į kadrą :). Ir iš to renginio parsinešiau vandeniui atsparią tušo versiją mėlynoje pakuotėje.

Kadangi aš šią vasarą labai pamėgau atsparius tušus, tai apsidžiaugiau ir šiuo. Tikrai ne su visais sekasi. Pvz., neseniai išmečiau “Gosh” produktą, kurį radau pavasarinėje PR dėžutėje, nes jis tepė paakius. Būna bėdelė, kai vandeniui atspari priemonė tepa, nes tada lengvai nepasivalysi.

Abiejų tušų šepetėliai vienodi. Kas liečia garsųjį kokosų kvapą, tai rožinė versija man kiek artimesnė ir malonesnė. Mėlynasis irgi saldžiai prikvėpintas, bet kokosų jau reikia paieškoti.

Na, o kalbant apie rezultatą, tai man jis įtinka (geras žodis?). Daug labiau nei aprašytas “L’oreal” atsparuolis, nes su šiuo tušu blakstienos neatrodo kietos.

Atsparumas yra. Nusivalo sunkokai, kaip ir visi. Rezultatas man patinka. Ko dar norėti?

Šiaip įdomu ar naudojate atsparius tušus ir kada? Aš tokius renkuosi, kai važinėjame motociklu, nes ašaroju nuo vėjo. Taip pat labai karštomis dienomis ir dar kai laukia koks svarbus susitikimas ar kas nors jaudinančio. Nes nesvarbu ar emocijos geros, ar blogos, aš esu labai greita akyse sukaupti ašaras. Pvz., man taip nutinka, kai įsijautusi ką nors pasakoju. Jums taip nebūna?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Maybelline” stenduose. Kaina be akcijų yra apie 11 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

Total
0
Shares

9Comments

Add yours
 1. 2
  Alma

  Mane pravirkdyti lyg akmenį praskelti 😀 Bet šiaip akys jautrios, net ir nuo nedidelio vėjo paašaroja. Ir būtent dėl to jautrumo sudėtingai sugyvenu su tais atspariais tušais, nes būtent sunkesnis nuvalymas dar labiau užjautrina, po to visą vakarą nesmagiai dilgčioja.

 2. 3
  Salomėja

  Aš norėčiau būti sunkiai pravirkdoma. Nes realiai kaip nesu silpnas žmogus, susidoroju su visomis gyvenimo aplinkybėmis, bet ašaroju tai staigiai. Ir aš tai laikau gryna fiziologija, gal reakcija į stresą. Na ir nefaina yra jaudintis per kokį pokalbį ir galvot visą laiką apie tai, kad blyn jaučiu, kad akys drėksta :). Padeda sau sukelt skausmą, tai mėgstu žnybt į ranką, ar ką :). Tačiau su atspariu tušu bent nereikia galvot ar nenutiko bėdų. Visgi jų nesirenku kiekvienai dienai, nes tyyyyyyngiu vakare žaist. Šiaip didesnį jautrumą pastebiu tik tada, jei valant paties tušo į akis patenka. Bet šiaip aš dažniausiai pirma nuvalau mikrošluoste ta stebuklingąja, o likučius su pieneliu.

 3. 4
  juraiste

  Net antakius kilstelėjau, kad Salomėja sakosi linkusi į jautrumą…jau kas kas, bet tik ne ji, ta itin sarkastiška, vos ne per piktumą, šiuo metu ypač kandi ar tai pikta kazkotais, bet gera aprašytoja, tad dar tebelieka gerbėja…Man dažnai jautrios temos apie geresnio tušo turėjimą primena.

 4. 6
  Toma

  Pamačiau foto iš renginio likau šoke, tik gerąja prasme 🙂 Salomėja vis pasidejuoja dėl L su X priekyje rūbų dydžio, bet žiūrint šioj foto su Vasare nei to X, nei to L niekur nesimato. Puikiai abi atrodote:) O, kas dėl tušų, tai atsparus vandeniui yra labai praktiškas dalykas, bet pastebėjau, kad nuo atsparaus man blakstienos krenta lyg ir labiau, todėl stengiuosi nenaudoti, jeigu galiu. Nežinau, gal čia tik man taip.

 5. 7
  Salomėja

  Nepatikėtum, kad aš realiai kokiais 35kg sunkesnė, o ir žemesnė. Geras fotografas pasitaikė, gal paplinino fotkes koreguodamas, ką žinau :). Užtat ir įdėjau fotkę, kad netikėtai nuskilo geresnis rakursas 🙂

 6. 8
  Salomėja

  Nei sarkazmui, nei kandumui, nei piktumui ašarojimas netrukdo, tai grynai fizinė reakcija į emocijas :). O nesu pikta aš lyg ir,gal asmeninių problemų kiek daugiau nei paprastai 🙂

 7. 9
  Dalia

  Nenaudoju atsparių, gyvenime gal porą kartų teturėjau. Šiaip stengiuosi neapsiašarot nuo man jautrių situacijų, susivaldyt 😀 dėl keletos panaudojimų nelabai apsimoka man jo turėt. kai akys jautresnės būna tiesiog nenaudoju tušo, kad labiau nejautrinčiau.

+ Leave a Comment