Pasirodo šiandien yra blogerių diena, su kuo sveikinu visus kolegas. Aš tą sužinau, nes gaunu sveikinimą iš “Vilkyškių pieninės”. Visai linksma taip, kad blogini, užmezgi gausybę ryšių, o tave sveikina tik kažkas, su kuo visus metus neturi visiškai nieko bendro :D. Paminėjimai man patinka, bet pati aš niekada neatsimenu nei blogerių, nei programuotojų, nei mokytojų, nei šefo dienų :). Sužinau tik, kai pamatau kažką kitą klabant. Na, o kaip tinklaraštininkė, aš labai džiaugiuosi, kad draugaujame su “Maybelline”. Visgi tai viena iš populiariausių dekoratyvinės kosmetikos gamintojų pasaulyje ir visada smagu išmėginti jų naujoves, pvz., kokosais kvepiantį tušą. Apie jį rašiau šiame įraše. Prabėgo nemažai laiko, tušą vis dar turiu ir jis vis dar puikiai dažo, bei yra vienas iš mano mėgiamiausių. Į turimų TOP3 tikrai patenka. Na, o nelabai seniai teko sudalyvauti “Maybelline” naujienų renginyje. Va, net foto turiu 😀

Veiksmas vyko fotostudijoje ir merginos išnaudojo kiekvieną kampą, o aš tai kaip visada, stengiausi nepatekti į kadrą :). Ir iš to renginio parsinešiau vandeniui atsparią tušo versiją mėlynoje pakuotėje.

Kadangi aš šią vasarą labai pamėgau atsparius tušus, tai apsidžiaugiau ir šiuo. Tikrai ne su visais sekasi. Pvz., neseniai išmečiau “Gosh” produktą, kurį radau pavasarinėje PR dėžutėje, nes jis tepė paakius. Būna bėdelė, kai vandeniui atspari priemonė tepa, nes tada lengvai nepasivalysi.

Abiejų tušų šepetėliai vienodi. Kas liečia garsųjį kokosų kvapą, tai rožinė versija man kiek artimesnė ir malonesnė. Mėlynasis irgi saldžiai prikvėpintas, bet kokosų jau reikia paieškoti.

Na, o kalbant apie rezultatą, tai man jis įtinka (geras žodis?). Daug labiau nei aprašytas “L’oreal” atsparuolis, nes su šiuo tušu blakstienos neatrodo kietos.

Atsparumas yra. Nusivalo sunkokai, kaip ir visi. Rezultatas man patinka. Ko dar norėti?

Šiaip įdomu ar naudojate atsparius tušus ir kada? Aš tokius renkuosi, kai važinėjame motociklu, nes ašaroju nuo vėjo. Taip pat labai karštomis dienomis ir dar kai laukia koks svarbus susitikimas ar kas nors jaudinančio. Nes nesvarbu ar emocijos geros, ar blogos, aš esu labai greita akyse sukaupti ašaras. Pvz., man taip nutinka, kai įsijautusi ką nors pasakoju. Jums taip nebūna?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Maybelline” stenduose. Kaina be akcijų yra apie 11 EUR.

Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).