Šis tekstas yra prašytas prieš atostogas, tad tikiuosi ateities aš laiką leidžia gerai. Turėčiau keliauti ir dalintis įspūdžiais soc. tinkluose. Dabarties aš yra šiek tiek peršalusi ir kiek dėl to pergyvenu, nes nesinori sugriauti planų. Pats pats artimiausias planelis yra parašyti “Coslys” veido kremo apžvalgą. Pradedam?

Pažadai nėra gausūs. Iš esmės jis turėtų drėkinti ir švelninti odą. 

Sudėtis: Aqua (water), spiraea ulmaria flower water*, heptyl undecylenate, cetearyl alcohol, caprylic/capric triglyceride, cetyl alcohol, macadamia ternifolia seed oil*, cetearyl glucoside, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil*, lilium hybrid flower extract, lilium candidum flower extract*, sodium PCA, xanthan gum, glycerin, parfum (fragrance), benzyl alcohol, dehydroacetic acid, tocopherol, glycine soja (soybean) oil, potassium sorbate, sodium benzoate, citric acid, linalool, limonene, citral, geraniol, citronellol.

Natūrali, saugi. Tiesa, yra šiek tiek poras kemšančių, bet minkštinančiomis savybėmis pasižyminčių ingredientų. 

Indelis storas, su patogiu dozatoriumi, kuris leidžia išspausti nepilną dozę. 

Kremo konsistencija neriebi, vidutinė. Kvapas lengvas, užuodžiu gėles. 

Rašydama apie “Antipodes” aš jums jau pasakojau, kad kremus naudoju pagal aplinkybes, o ne sėdžiu įsikandusi vieną. Štai šį turiu jau 4 mėnesius ir rytais renkuosi tada, kai iš karto darau makiažą. Maždaug taip: “Coslys”, saulės kremas, mineralinė pudra (ar kitas produktas). Būtent šis kremas labai greitai susigeria ir odą palieka matinę. Bet tai nėra tas toks sausas matiškumas, atvirkščiai –  oda švelni ir labai gerai dengiasi kitos priemonės.

Kartais tepuosi ir nakčiai. Dažniausiai po BHA serumo, kurio vieno man kažkaip nepakanka. 

Šis kremas man iš tų paprastųjų. Negaliu pasakyti, kad wow, kaip gaila, kad baiginėjasi (o tą sakiau, pvz., apie “Driu Beauty”, sakysiu apie “Antipodes” kremą, “Manilla” serumą), tačiau mielai naudoju ir, kaip aš mėgstu teigti, neprisiknisinėju (šiaip tai juodžiau sakau). Kaip natūralus produktas, jis man tikrai palieka teigiamą įspūdį, nes aš pripratus, kad pastarieji būna kiek per riebūs. 


Naudinga: Ieškokite “Bioteka” parduotuvėse. 50ml kainuoja apie 17 EUR. 

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).