Klausykit, tai įrašas apie “Sidoną” buvo kaip koks sprogimas :D. Net keista, kad sulaukė tiek susidomėjimo, gi neišsiskiria iš konteksto. Na, bet apie šmutkes gal dar net ir šią savaitę pakalbėsime, bus matyt, o kol kas grįžtame prie kosmetikos apžvalgų. Viena skaitytoja sakė, kad laukia šio produkto atsiliepimo, tad štai! Jei pamenate, tai esu rašiusi apie “Sebium” valiklį. Nesužavėjo jis manęs, nes sunkiai valė akių makiažą, keista, bet puikiai – veido. Ir dar jo kvapas, kaip stipraus tualetinio muilo. Pažiūrėkime, ką gi manau apie “Lightening” rūšį. Tas pats, ar geriau?

Aprašymas

SENSYSES LIGHTENING liposominis valiklis valo ir atkuria odą, kurioje yra pažeidimų žymių. Produkto sudėtyje esantys azelaino glicinas, vitaminas C bei 4-butil-rezorcinolio liposomos ir odos dėmių šalinimo veikliųjų medžiagų kompleksas, kurie visi kartu veiksmingai lygina odos spalvą ir teikia jai gyvybingumą. Tinka makiažo šalinimui, kasdieniam į pigmentaciją linkusios, skaistumą praradusios odos valymui ir tonizavimui. Sudėtyje esančios veikliosios medžiagos pasižymi šviesinamuoju, skaistinamuoju ir energizuojančiu poveikiu. SENSYSES nustato naujus odos valymo standartus: dėl naujausių nanotechnologijų, sėkmingai šalinami tiek vandenyje tirpūs, tiek riebaluose tirpūs nešvarumai.

Sudėties internete nepavyko rasti. Kas čia per paslaptis? O tai jei aš kažkam alergiška. Ar čia kompanija ir pardavėjai taip netiki savo produktu? Negali apginti neidealios sudėties? Išduokit, prašau, jei skaitote. Pati jos nenagrinėju, bet visada įdedu į įrašą, kad kiti pažiūrėtų. Ir visada būnu labai suirzusi, kad neišeina nufotografuoti ir reikia nurašinėti. Mieli pardavėjai, tai jūsų darbas pateikti informaciją. Na, bet va, nurašau, galit pasikopinti 🙂

Sudėtis: aqua, pentylene glycol, glycerin, alpha-glucan oligosaccharide, panthenol, potassium azeloyl diglycinate, glycyrrhiza glabra root extract, ascorbyl glucoside, 4-butylresorcinol, polyglyceryl-6 caprylate/caprate, polyglyceryl-4 laurate/sebacate, propylene glycol, lecithin, lacohol, disodium cocoamphodiacetate, disodium edta, polysorbate 20, sodium cholate, sodium hydroxide, sodium chloride, pantolactone, potassium sorbate, sodium benzoate, phenoxyerhanol, parfum, ci 17200

Šį kartą kvapas man daug malonesnis. Kažkiek primena arbatą, bet jau ne stiprų muilą, kas yra puiku. 

Na ir “Lightening” valiklis man nuvalo akių makiažą. Tad iš esmės dingo du pagrindiniai trūkumai, kuriais pasižymėjo “Sebum”. 

Vakare aš juo valau veidą, po to naudoju prausiklį. Na, o pastaraisiais rytais, kažkaip man šalta praustis vandeniu, tai vis dažniau atsikėlusi nusivalau šiuo produktu. Kažkaip lyg patonizuoja sakyčiau, tai gal net ir atitinka pavadinimą. 

Faktas, kad tie liposominiai vandenys nėra visiškai vienodi. Turi trūkumų, kaina didoka, sunku nukonkuruoti idealųjį “Biodermos” micelinį, bet visai maloniai ši rūšis naudojasi. Esu bandžiusi iš mėginukų, kitus “oranžinius” produktus, serija man patinka.


Naudinga:  Prausiklį įsigyti galite Medexy.lt. 200ml kainuoja 16.5 EUR. 

Visi “Sesderma” atsiliepimai.  

 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisinių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).