Gerai, pripažinkime, kad žiema čia neskuba per daug trauktis, dar negaliu nunešti palto į valyklą ir išsitraukti odinukės. Deja. Tačiau saulė išlenda dažniau ir man galvoje pradeda pulsuoti ryškiai raudonas “Spf!!!” ženkliukas. Pagrindinė priežastis, kad aš naudoju ne vieną priemonę, kuri didina jautrumą spinduliams. Ir tonikas mano su AHA, ir serumas su BHA, ir dar pagalbinė priemonė su AHA, BHA bei vitaminu C, ir paakių kremas su vitaminu A. Apsaugos reikia. Ir šiuo metu turiu vieną vienintelį stipresnį veido produktą – “Kiehl’s Ultra Light Daily UV Defense CC Cream”. Mažiukas jis, greitai susinaudos, tad pas mane jau keliauja vienas korėjietiškas produktas. Tačiau pastaruoju metu kiekvieną dieną naudoju “Kiehl’s”, kuris dažniausiai atstoja ir kreminę pudrą. 

Aprašyme žadama, kad produktas tinka visų tipų odai, saugo nuo saulės spindulių ir taršos. Taip pat tinka naudoti vienas arba po kremine pudra. 

Sudėtis:

Foto didinasi

Kaip visada, “Kiehl’s” produktai neturėtų patikti tiems, kurie skurpulingai domisi sudėtimis, o mano lūkesčiai paprasti: noriu, kad priemonė būtų tikrai lengva, neturėtų saulės kremams būdingo lipnumo, gražiai dengtųsi, labai neblizgėtų, nes net jei produktas būtų labai sveikas bei saugus, o neatitiktų lūkesčių, tai mėtytųsi be vietos.

Pakuotė paprasta, patogi naudoti ir vežiotis, nes siaurutė ir kompaktiška. Spalva šviesiausia – 1 ir iš pirmo žvilgsnio atrodo tamsoka.

Tačiau išsklaidžius kremą jis visai neblogai susilieja su oda. Foto žemiau spalvos nekoreguotos, nors neapsižiūrėjau, kad įsijungė portreto režimas ir telefono kamera kiek suliejo vaizdą. Bet neatrodo per tamsus produktas.

Na, o toliau savybės. Kas man nepatinka: kremo kvapas yra labai alkoholinis. Taip, sudėtyje matome denatūratą, bet aš turėjusi n+100 vaistinėse parduodamų kremų (“Vichy”, “Lierac” ir t.t.), kuriuose buvo šis ingredientas, bet visiškai nesijautė. 

Patinkančių dalykų yra daugiau. Produktas gana neblogai sulygina spalvą. Nemaskuoja, bet visiškai tinka kas dienai. Yra tikrai daug lengvesnis už daugelį mano naudotų SPF produktų (pvz., “Avene”), nelimpa, maloniai dėvisi dienos eigoje. Žinoma, reikia fiksuoti, nes yra šiokio tokio blizgumo. Aš fiksuoju mineraline pudra, tai yra, dar šiek tiek saulės apsaugos :).

Ar kemša poras pasakyti negaliu. Pas mane jos visada kemšasi, bet šiuo metu situacija net kiek geresnė, dėl naudojamų produktų su BHA. 

Susidomėsite ar ne, jau jūsų reikalas, žinote, kad aš savo bloge pasakoju įspūdžius, o ne peršu ar parduodu. Tačiau man čia puiki proga priminti, kad jau reikia rūpintis apsauga nuo saulės. Jei jau norite gauti vitamino D, tai gal kokias rankas ar kojas padeginkit, bet ne veidą :D, ypač jei jums 35+, nes pigmentines dėmes labai sunku sumažinti.


Naudinga: Ieškokite “Kiehl’s” parduotuvėse (“Panorama” ir “Akropolis”, Vilnius). 30ml kainuoja apie 38 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).