Džiaugiuosi, kad kažkada pasidariau keletą nuotraukų, nes vis dar negebu sugrįžti į savo įprastą režimą: ryte pabloginti, iki pietų padirbti, po pietų pasidaryti nuotraukų ir tinklaraščiams, ir darbiniams projektams, jas sutvarkyti ir jei lieka laiko iki vakarienės, dar padirbti. Išsibalansavau. Tačiau vakar suvokiau, kad iki rugsėjo liko visai nedaug, o tai reiškia, kad reikia suplanuoti, ką reiks padaryti iki kalėdinio sezono pradžios (lapkričiui), pvz., nupiešti atvirukų :). Visgi, tai ne skundai, o pasidžiaugimai. Aš mėgstu veiklą, nors daugeliui tai neatrodo darbas :). Bet dar vasara, dar pasidžiaukim ir aptarkim visą šį šiltąjį sezoną naudotą serumą iš “Manilla”.

Kompanijos produktų aprašymai iš tiesų išsamūs, tad užsukite į jų parduotuvę, o čia sutrumpinta versija:

Serumo pagrindinis ingredientas kolageno bio-gelis yra pagamintas iš jūrinių dumblių, kurie pasižymi ypač geromis odos drėkinamosiomis elastingumą gerinančiomis savybėmis. Jūrinis bio-kolagenas yra giminingas odoje esančiam kolageno tipui ir skatina jo sintezę, užtikrina odos ilgaamžiškumą.

Serume esančių aktyvių ingredientų kombinacija didina odos elastingumą ir atsparumą išorės pažaidoms.

Sudėtis: aqua, hydrolyzed collagen, oryza sativa lac extract, glycerin, cellulose gum, carrageenan, ceratonia siliqua gum, sucrose, arginine, hyaluronic acid, panthenol, maltol, polyquaternium-80, parfum, citric acid.

“Manilla” serumų buteliukai atrodo tikrai solidžiai ir primena Estee Lauder, tiesa, kiek apsitrina užrašai. 

Tai jau mano trečias “Manilla” serumas. Iš pradžių mėginau prabangųjį NDF. Turėjau šiokių tokių problemų su kvapu, šiek tempė odą, bet kompanijoje su kremais pasirodė visai neblogai. Kitas serumas buvo skirtas mišriai odai ir neblogai matizavo, bet sunaudojau ir pamiršau. Tuo metu buvo neblogas, bet kažko ypatingiau nepastebėjau.

Na ir štai trečiasis serumas yra stangrinantis su kalogenu. Jo kvapas labai įdomus, bet šį kartą patinka! Primena karamelę, cukrų, ar kažką panašaus. Ilgai nesilaiko ir nepersekioja. Konsistencija slidoka, maloniai dengiasi, daug nereikia, nes jei kitus serumus greit baigiau, tai šį per vasarą dar tik įpusėjau. Šis vienintelis iš trijulės, nors ir susigeria tikrai greitai, bet nepalieka jokio tempimo jausmo. Oda atrodo vos putlesnė ir galiu nenaudoti jokio kito kremo. Bet naudoju. Beveik visada šį serumą tepu prieš bet ką kitą. Ar tai naktinė kaukė, ar mano vakarinis kremas, ar saulės produktas rytais. Tiesiog patinka, kad kiti produktai ant serumuotos odos tepasi mieliau. 

Na, ir rašydama apie kitus kremus, šią vasarą aš jau minėjau, kad mano oda atrodo geriau. Gal ir nuo maisto papildų, gal ir nuo tikusių produktų, nes maitinuosi aš vistiek, taip švelniai tariant prastai. 

Čia nedekoratyvinė kosmetika, sunku įvertinti tiksliai, bet iš trijų mėgintų “Manilla” serumų, pastarasis pasirodė maloniausias, skalsiausias, nekemša porų, visiškai niekas neerzino (nei kvapas, nei konsistencija), smagu naudoti. Tinka ir paakiams. 


Naudinga: Ieškokite “Manilla” salelėse ir el. parduotuvėje.  Kaina – 24.90 EUR už 30ml. Su kodu venividi15 dar gausite 15% nuolaidą. 

Visi “Manilla” atsiliepimai.

 

Dėmesio: kosmetikos ir kitų aprašomų produktų aš nepardavinėju, neužsakinėju ir netarpininkauju. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).