Nekursiu ilgų įžangų ir iš karto noriu kalbėti apie produktą. Priminsiu, kad prieš porą savaičių pasakojau apie drėkinamąją plaukų kaukę “Mano”. Patinka man ji ir vis dar naudoju. Tiesą sakant, prieš 15 minučių išploviau po nakties. Tačiau tai ne vienintelis kompanijos produktas, kurį bandau ir šiandien pasakosiu apie patį populiariausią. Jis man pats pirmas kadaise krito į akį, bet jau spėjo net ir atsinaujinti, bent taip rašoma svetainėje. Tai yra plaukų galų aliejukas. 

Jis pristatomas taip:

Šis stiprinamasis plaukų galiukų aliejus yra naujos, patobulintos formulės – jis dar lengvesnis, lengviau susigeria į plaukus ir yra labiau tinkamas visiems plaukų tipams. Šis produktas yra sukurtas naudojant tik natūralios kilmės, augalines sudedamąsias medžiagas.

Itin lengvai susigeria, neapsunkina plaukų. Gali padėti išvengti galiukų šakojimosi. Saugo plaukų galiukus nuo žalingo aplinkos poveikio. Stiprina, maitina ir drėkina plaukų galiukus. Praturtintas natūraliais, ekologiškais, sertifikuotais, šalto spaudimo aliejais. Be silikonų!

Išsamesnis aprašymas čia

Sudėtis: Coco-Caprylate, Caprylic/Capric Triglyceride*, Argania Spinsosa Oil*, Simmondsia Chinensis Seed Oil*, Olea Europaea oil*, Persea Gratissima oil*, Squalane, Tocopherol, Lavandula angustifolia Flower Oil*, Cananga Odorata Flower Oil*.

Buteliukas mažulytis (30ml), gana mielo akiai dizaino, bet pradėsiu nuo kritikos. Nepatiko dozatorius. Jis spjaudosi. Bent jau man toks papluolė. Spustelėjus aliejuko srovę tekšteli į delną net su purslais, kartą teko net persirengti. Smulkmena, bet mane erzino.

Na, o toliau geri dalykai. 

Kvapas man patiko. Kaip ir sakė Besame, jis primena vainikus, o va turgeliuose, kur jie ruošiami, man visada labai maloniai kvepia. Spygliuočiai, kadagiai, gėlės – kažkas tokio tame kvape, nors pagal sudėtį neatspėčiau. Skonio reikalas, bet man labai patinka ir būtent kvapas visada vėl suvilioja, kuomet betiesdama ranką galvoju, kurį savo aliejų griebti.

Konsistencija skystoka ir rieboka. Turiu omenyje, kad tai nėra sausas aliejus, kuris visada atrodo lengvesnis ir neriebinantis. Su “Mano” produktu lengvai galima padauginti, tad rekomenduoju pradėti nuo tikrai mažo kiekio. O jo daug ir nereikia. Iš pradžių galvojau, kad tuos 30ml čia per savaitę sunaudosiu, nes esu įpratusi 3-4 paspaudimus, kartais ir daugiau sutepti, čia gi tik vienas ir gana. Tepu tik ant drėgnų plaukų, nes sausi iš karto atrodo riebaluoti. Čia irgi minusiukas, nes sausus aliejus galiu tepti, kada sugalvoju :).

Na ir galiukai pamaitinti, nesipučia, mažiau veliasi. Visgi kalbu tik už save. Mano plaukai labai stori, garbanoti ir sausi, tad niekada negaliu prognozuoti, kokį rezultatą gaus gležnų ir tiesių šukuosenų savininkės. Aš tikiu, kad aliejai jiems yra naudingi ir priduoda sveikatos, bet ar ilgame periode aliejus apsaugotų nuo skilinėjimo, nežinau. Manau daugiau naudos duoda aliejinė kaukė ir dar viskas priklauso nuo kitų plaukų priežiūros įpročių. 


Naudinga: Įsigyti galite Manoritualai.lt, 30ml kainuoja 7 EUR. 

Jūsų aktyvumas motyvuoja. 

Apie visus įrašus iš karto sužinosite  Facebook’e; daugiau kasdienybės ar užkulisininių minčių – Instagram’e.

Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).