Pabaigti produktai #2: galutinis įspūdis

Estimated read time 5 min read

Debiutuodama su tuštučiukėlaičiukų įrašu aš sakiau, kad tokių tekstų reguliarumą lems ne laikas, o priemonių kiekis. Nufotografuoju bent 10 šiukšlių ir rašau :D! Na, bet buvo reikalų, tad kol prisėdau prie įspūdžių, gavosi daugiau produktų. Priminsiu, kad tuščių pakuočių aš nekaupiu. Prieš išmesdama nufotografuoju, pasidedu į tam skirtą aplanką. Ir tiek. Kadangi išmetimo įvykis ištinka neprognozuotai (ryte, vakare, iš karto po dušo…), tai tikrai nuotraukoms negaudau gražesnio kadro, kompozicijos, šviesos. Sausa dokumentika, jokios estetikos.

Matydami, kad pabaigiau bent kelis tos pačios paskirties produktus, pvz., šampūnus, jūs paklausite, ką? Nuo ano karto suspėjai? Ne ne. Aš turiu tą keistą skūpikės savybę. Naudoju naudoju produktą. Sunaudoju pusę ar du trečdalius. ar net tris ketvirtadalius, įvertinu ir pradedu naudoti kitą. Taip susikaupia gausa buteliukų su produktais “ant dugno”. Kuo priemonė labiau patinka, tuo ilgiau aš taupau paskutinį lašą :), nes nu, o gal reiks ekstra progai to tobulo šampūno :). Bet kartais susiimu ir pabaigiu.

Tiek teorijos. Beje, priminsiu, kad šiuose tekstuose atsiras ir bloge neaprašytų produktų, tad jau vien dėl to gali būti įdomu. Pradedam!

“The Ordinary” vitamino C serumas. Bloge neaprašytas. Nepatiko visai. Net nebaigiau naudoti. Nors mano oda nėra jautri, aš pastoviai ką nors rūgštinio naudoju, bet šis produktas dirgino, erzino. Be to, jo konsistencija labai nemaloni, lipni, nesusigeria, kemša poras. Ne!

“L’oreal Colorista Paint” plaukų dažai, spalva Marsala. Bloge neaprašyti. Nelabai aš supratau tos spalvos, nelabai man skyrėsi nuo turėtosios. Nudažiau žilus plaukus ir tiek. Abejoju ar kartočiau.

“Iroha” kaistanti, jauninanti kaukė. Bloge neaprašyta. Na, nepastebėjau, kad ji odai darytų kažkokį labai gerą poveikį. Neatjaunėjau. Bet faktas, kad užsidėti ją buvo malonu. Patiko ir kvapas. Ne per sintetinis. Visgi man labiau patinka valomosios kaukės.

 “Uriage Hyseac” apsauginė emulsija, SPF30. Apžvalga čia. Man patiko. Į jos vietą nusipirkau kitą tokią pat. Bet mielai išbandyčiau dar ką nors skirto apsaugai nuo saulės. Veidui ta prasme. Su riebia oda. Laukiu rekomendacijų.

“Redken” šampūnas “All Soft”. Apžvalga čia. Kondicionierių sunaudojau prieš šimtą metų. Man regis jo ir kiekis mažesnis buvo. Na, o šampūnas man taip pat patiko. Nors ir su SLES, bet buvo švelnus mano plaukams.

“Matrix” plaukų kondicionierius “Oil Wonders Micro-Oil”. Apžvalga čia. Čia tas atvejis, kai šampūnas man patiko labiau, tad jį derinau su kitais kondicionieriais ar kaukėmis ir pabaigiau greičiau. Šis balzamas nėra blogas, vertinau aš jį gerai, ypač žiemą. Bet pavasariop kažkaip plaukai gal nebe tokie sausi ir jis tapo iš tų, kurie apsunkina apsunkinančiai 😀 😀 :D. Man patinka sunkūs, glotnūs ir nepapurę plaukai, bet šis truputį persistengdavo.

“Moroccanoil” šampūnas sausiems bei pažeistiems plaukams “Moisture Repair”. Apžvalga čia. Kondicionierius irgi jau seniausiai baigtas. Šiaip geras šampūnas. Neturiu jokių priekaištų.

“The Konjac Sponge” veido kempinėlė. Apie juodą nerašiau, žalios apžvalga čia. Puikus dalykas! Tiesiog atėjo laikas keisti. Keičiu į “Missha” juodą, nes man jos identiškos, bet pastaroji daugiau nei per pusę pigesnė. Taip, esu bandžiusi ir tas nauneimines po eurą su centais, tai nepalyginama.

“Kiehl’s” kūno kremas “Creme de Corps”. Apžvalga čia. Patiko, visai neseniai aprašiau, tai nėra ką ir kartoti.

“Macadamia”putos. Aprašytos čia. Nesu didelė putų gerbėja, bet, kad jau buvo rinkinyje, tai sunaudojau. Nusiskundimų neturiu. Padėdavo paformuoti plaukus, jų nelipino. Geros putos ir tiek.

“Angel” plaukų šampūnas garbanotiems plaukams “Rose Elastic Curl”. Apžvalga. Man jis tikrai patiko, įtraukiau net į metų top. Todėl tiek ilgai ir ištaupytas. Kvepia rožėmis, gana gražios sudėties, gerai plauna ir patiko mano plaukams. Tikrai kartočiau.

“Marc Anthony” kondicionierius garbanotiems plaukams. Bloge neaprašytas. Nelabai patiko. Tiesiog mano plaukams jis per lengvas. Po jo norėdavosi dar ką nors užsidėti.

“HAIR LISS KERATINE TOTAL REPAIR” kaukė su keratinu visų tipų plaukams. Bloge neaprašyta. Labai nepatiko, net nebaigiau naudoti. O juk žinote, nesu išranki plaukų priežiūros priemonėms. Kvapas tragiškas, kaip kokių vaistų. Poveikis priešingas nei gali tikėtis iš kaukės. Nuo jos plaukai atrodydavo tik sausesni, susivėlę ir šiurkštūs.

“Angel” kremas plaukams su termoapsauga “Anti-heat Hair Cream”. Apžvalga čia. Nors jis lyg ir skirtas apsaugai nuo karščio, bet man labai patiko kaip nenuplaunamas kondicionierius, tai taip aš ir sunaudojau.

“Dove” masažuojantis kūno serumas. Bloge neaprašytas. Visiškas nesusipratimas. Labai nepatogus dozuoti, lipnus ir be jokio poveikio.

“Mineral Beauty System” kūno prausimo pienelis-šveitiklis. Apžvalga čia. Na nesužavėjo manęs, tai stengiausi kuo greičiau sunaudoti. Dar buvo galima gramdyti nuo sienelių, bet ne… Turiu kai ką geriau.

“Polaar” paakių kremas “Icymagic Instant Eye Contour Multi Energiser”. Apžvalga čia. Nesužavėjo, galiausiai ir uždžiuvo kažkaip. Kaina nėra maža, bet palyginus su tuo, kurį naudoju dabar, tai čia jis visai nieko nedarė. Tik buvo gražus.

“The Balm” ilginamasis blakstienų tušas “What’s your type? Tall, Dark & Handsome”. Apžvalga. Prabėgo jau pusė metų ir turiu su liūdesiu išlydėti mylimiausią savo tušą. :/

“Nyx” akių šešėlių pagrindas. Pasirodo nesu jo aprašiusi. Na, man visai patiko. Tikrai geras. Tik dabar naudojamas “Artdeco” yra geresnis.

Viskas! Tai buvo žodis apie devyniolika pabaigtų priemonių!


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirmas paveikslėlis yra Cartoon vector created by Rosapuchalt – Freepik.com.

+ There are no comments

Add yours