Pradėkime naują darbo savaitę! O ji tikrai neleis tinginiauti. Ir advento kalendorių reikia pabaigti, ir šiaip visokių gyvenimiškų idėjų turiu, ir darbų daug. Kalbant apie darbus ir natūralią jų pasekmę – uždarbį, ar čia tik aš pastaruoju metu susiduriu su tuo, kad žmonės skaičiuoja svetimus pinigus ir dar aiškina ką ir kiek reiktų pirkti? Pvz., šiandien ryte vos prabudusi savo Instagram perskaičiau komentarą, kad nesąmonė už advento kalendorių mokėti daugiau nei 3 Eurus. Na, aš ten rodžiausi Haribo kalendorių. Nesąmonė tai nesąmonė. Nemokėkit. Man tai atrodo sąmonė, nes kalendorius gausus, didelis ir turbūt jo kartonas korpusui brangiau kainuoja. O ir šiaip keista visus kalendorius sukišti po viena suma ir jei kainuoja ne tiek, tai ja nesąmonė. 🙂

Kitas atvejis, kai po paletės nuotrauka gaunu komentarą, kad sunku įsivaizduoti, kaip įmanoma viską sunaudoti ir kiek reikia uždirbti, kad nebūtų gaila. Dėl sunaudojimo, tai o kas liepia viską sunaudoti? Taip taip, mano požiūris vartotojiškas. Bet ne visose, oi toli gražu ne visose, gyvenimo srityse, tai tas ant to, kaip sako vienas “politikas”. O kas liečia uždarbį, tai neturiu žodžių. Man gal atrodo nesuprantamiau, kaip kažkas kiekvieną penktadienį bare ir už taxi gali palikti mažiausiai pusę tos paletės vertės ir nieko… negaila :). Arba sudeginti cigarečių pavidalu. Bet argi man gaila? Jūsų reikalas. Pvz., kai pirkau “The Balm” paletę ir “Sigma” šepetėlius, aš buvau suplanavusi, kad už vieną darbą gautą uždarbį išleisiu būtent jiems. Man būtų buvę gaila, jei dėl kokių nors aplinkybių nebūčiau galėjusi to padaryti.

Siejasi tema ir su šios dienos apžvalga, nes plaukų formavimo priemonių garbanoms aš turiu begalybę. Ir visas naudoju. Rotuodama. Kadangi galvą plaunu bent kokius 5 kartus per savaitę (ne iš poreikio, galėčiau tą daryti ir kas tris dienas, bet tiesiog susitvarkau lengviau), tai galiu 5 kartus per savaitę čiupti vis kokį kitokį produktą. O “Macadamia” rinkinys pastarąjį mėnesį mane gana smarkiai džiugino.

Jį sudaro trys produktai:

• „Activating Curl“ kremas, 148 ml
• Apimtį didinančios putos, 180 ml
• „Whipped Detailing“ kremas, 57 g

 

Ant dėžutės nurodoma, kad pirmiausiai ant drėgnų plaukų reikia tepti kremą, tuomet putas. Džiovinti difuzoriumi, na, ar kaip įprasta. Sausus plaukus patepti kremuku, kuris suteikia formos, blizgesio, tinka galiukams.

Taigi, pirmasis yra garbanų aktyvavimo kremas.

Aprašymas:

Ypač lengvas, nelipnus Macadamia Professional garbanų formavimo kremas suformuoja minkštas ir lengvai krintančias garbanas. Priemonės dėka, garbanos yra ilgai išliekančios ir elastingos.
Nauda
• Efektyviai suformuoja ilgai išliekančias ir elastingas garbanas.
• Sutvirtina garbanas, suteikia joms minkštumo.
• Mažina plaukų elektrinimąsi. Plaukai tampa lengviau formuojami.

Galiu patvirtinti, kad kremas tikrai lengvas, tikrai visai nelipnus ir tikrai suteikia plaukams minkštumo. Na, dėl nelipnumo, aš jį pavadinčiau geru, nenuplaunamu kondicionieriumi, kuris dar truputį formuoja, bei padeda išgauti išraiškingesnes garbanas. Naudoju tiek kartu su kitais produktais, tiek vieną.

Kitas žingsnis – apimties suteikiančios putos.

Aprašymas:

Macadamia Professional putos yra lengvos, neapsunkinančios plaukų, nepaliekančios ant jų jokių likučių. Priemonė formuojamiems plaukams suteikia apimties, pakelia juos nuo šaknų, suteikia žvilgesio. Priemonės sudėtyje esančios kondicionuojančios medžiagos lengvina plaukų iššukavimą. Apsaugo plaukus nuo karščio.

– Suteikia apimties ir purumo silpniems, negyvybingiems plaukams.
– Palengvina plaukų iššukavimą, besiveliantiems ir garbanotiems plaukams suteikia glotnumo.
– Suteikia plaukams gyvybingumo, jie tampa švelnesni.

Aš prisipažinsiu, kad putas naudoju tik tada, kai plaukus džiovinu džiovintuvu (šio metų laiku tą darau vis dažniau). Mat aprašyme teigiama, kad jos saugo nuo karščio. Galiu pasakyti, kad putos tikrai nematomos. Nelipnios, nesunkios, lengvai pasiskirsto, nepalieka nuosėdų ar nemalonaus matiškumo jausmo liečiant ir atrodo, kad jų nėra. Plaukai žvilga. Man sunku pasakyti ar jos tikrai suteikia apimties, nes aš ja tiesiog nesiskundžiu.

Na ir paskutinis žingsnis – formavimo kremas.

Aprašymas:

Macadamia Professional plaukų formavimo kremas yra kreminės konsistencijos. Naudojant šį kremą, formuojami plaukai įgauna tekstūrą, ryškumo. Šukuosenai suteikiama forma, o ant plaukų nelieka jokių priemonės likučių. Ypač tinkamas nepaklusniems plaukams, siekiant juos sutramdyti. Tobulai tinka šukuosenos užbaigimui, trumpiems, iškarpytiems plaukams, plaukų sruogoms išryškinti, o taip pat ir vyrams.

• Suteikia formuojamiems plaukams tekstūros. Plaukai atrodo natūraliai.
• Glotnina plaukus, neapsunkindamas jų.
• Sugeria riebalų perteklių.
• Plaukai tampa minkštesni ir gyvybingesni, labiau žvilga.

Šios priemonės jau niekaip negaliu vadinti nei lengva, nei nelipnia. Ji labai tiršta, jos konsistencija primena plaukų vašką. Labai svarbu nepadauginti ir prieš tepant ant plaukų, gerai paskirstyti ant rankų, nes jei vienoje vietoje pritepsite per daug, tai jau niekaip negalėsite sutikti su teiginiu, kad nelieka priemonės likučių. Tačiau šiaip ji man labai patinka. Aš mažą mažą kiekį gerai išskirstau per delnus ir tada jais perbrauku per plaukų paviršių. Sugula visos antenos, gražiai blizga. Kaip jau minėjau – svarbu nepadauginti. Taip pat šia priemone mėgstu patepti atskiras sruogas ar plaukų galiukus. Aš seniau naudodavau vašką, bet šis kremas patinka labiau, nes greičiau suminkštėja nuo rankų šilumos ir yra truputį lengvesnis.

Beje, aš jau jums esu rašiusi apie dar vieną šios serijos, bet ne šio rinkinio produktą – plaukų purškalą.

Ši priemonė puikiai papildo trijulę, nes ją naudoju tomis dienomis, kai galvos neplaunu. Ryte papurškiu, pagniaužau garbanas ir viskas vėl aktyvuojasi :). Bet čia tik tomis dienomis, kai reikia vos trupučio korekcijos. Nes kartais atsibundu su plaukais, kuriems žemės trauka negalioja, styro ir tenka plauti, nes suguldyti tampa misija neįmanoma.

Visumoje, ši ruda “Macadamia” serija garbanoms, man paliko labai gerą įspūdį. Daug labiau patinka nei žalioji, nes kažkaip lengviau pasiekti rezultatų. Aš nesistebiu, kodėl “Macadamia” produktų populiarumo banga nenuslūgsta. Pabandai ir supranti :).

Įvertinimas:

Naudinga: Rinkinį įsigyti galite Dijora.lt, kaina – 35.33 EUR. Kitose parduotuvėse galite rasti šias priemones parduodamas ir atskirai.

Ačiū, kad skaitote. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.