Apžvalga: "The Konjac Sponge" veido kempinėlė su žaliuoju moliu

Estimated read time 6 min read

Vidinių nuogybių valandėlė :). Šį savaitgalį mane buvo apėmusi savotiška blogodepresija, kurią sukėlė Instagrame parodytų kvietimų į vieną renginį gausa. Negavusi tokio kvietimo, aš kaip mat puoliau iki begalybės didinti savo trūkumus. Per daug neįdomiai rašau, negraži, per sena, per stora, per kritiška? Bet pala pala, sustabdžiau arklius ir paklausiau savęs, kodėl apskritai pradėjau rašyti. Ne tik šį blogą, bet Niekiviskmėjinėjimus ar Šiukšlynėlį. Priminiau istoriją, kaip aš jau pirmą dieną dovanų gavusi Barbę išsukiojau jai rankas ir nukirpau plaukus, nes lėlės manęs niekada nedomino. Piktas dėdė būtų suviliojęs su konstruktoriumi, traukinuku, ar kažkokiu robotu, tačiau gi vistiek tos Barbės kažkodėl buvau užsimaniusi ir liūdėjau neturėdama.

Tai vat savaitgalį pakalbėjau su savimi, perskaičiau 3.5 knygos, priminiau sau, kad svarbiausias man yra skaitytojų (!!!) grįžtamasis ryšys bei bendravimas ir ateinu su atsiliepimu apie gana gerai žinomą produktą – konjac kempinėlę.

Jei kas nors dar nesusipažino (nesitiki), tai priminsiu  :).

Konjac yra bulvių šaknis natūraliai auganti Japonijoje, Kinijoje bei Korėjoje. Šios bulvės mėgsta augti itin dideliame aukštyje, todėl išvengia taršos. Kempinė giliai valo poras, pašalina nešvarumus, sugeria riebalų perteklių nuo odos. Taip pat švelniai masažuoja, pašalina negyvas odos ląsteles nebraižydama ir nežalodama veido. Tinka akių sričiai, bei naudoti kiekvieną dieną.

Pati natūraliausia kempinė yra baltos spalvos. Ji tinkama jautriausiai odai ir žinoma visiems kitiems tipams. Spalvotos kempinėlės labiau profiliuotos: juoda dažniausiai būna su anglimi ir skirta riebiai odai; rausva, su raudonuoju moliu idealiai tinka papilkėjusiai, pavargusiai veido odai, taip pat kenčiantiems nuo išsiplėtusių kapiliarų; kempinėlė su rožiniu moliu idealiai tinka odai, nukentėjusiai nuo neigiamo aplinkos poveikio – sauso kondicionuojamų ir šildomų patalpų oro, šalčio ar saulės; su žaliuoju moliu idealiai tinka mišriai veido odai, ir kenčiantiems nuo riebios T zonos. Ši kempinėlė padeda sumažinti išsiplėtusias poras, regeneruoja pažeistas odos ląsteles, tonizuoja odą.

Tiesa, iš patirties galiu pasakyti, kad tos kempinėlės gal ir subalansuotos skirtingai, bet jei nepataikysit nusipirkti pagal savo odos tipą – labai nepergyvenkit. Jos visos itin švelnios!

Konjac kempinėles gamina daugelis. Lietuvoje (ir ne tik) populiariausi yra “The Konjac Sponge” kompanijos gaminiai, tačiau rasite ir “Missha” ir “Holika Holika” produkcijos. O iš užsienio parsisiųsti galite dar daugiau pavadinimų. Nors kempinėlės gali nežymiai skirtis, esmė ta pati.

Aš pati esu turėjusi baltą kempinę pirktą “Eurokos” parduotuvėje vos už porą eurų. Deja tokių nebematau.

Taip pernykščiame advento kalendoriuje buvau radusi juodą kempinę, manau iš Kinijos.

Dabar gi turiu, kaip minėjau, labai populiarios kompanijos “The Konjac Sponge” kempinėlę su žaliuoju moliu.

Pirmosios dvi kempinės viena į kitą buvo labai panašios ir gerokai skyrėsi nuo trečiosios. Kaip gi taip? Visų pirma sausos jos susitraukdavo iki visai mažyčių. Visų antra, jas suminkštinti užtrukdavo. Tekdavo ilgokai palaikyti po kranu, kad išsipūstų. Visų trečia, jos išdžiūdavo gerokai greičiau už “The Konjac Spoge”. Pastaroji jau sausa yra labai didelė, o sudrėkinta labai smarkiai ir nepadidėja, tik truputį. Suminkštėja žaibiškai. Vos pakišu po kranu ir jau minkštučiukė. Tačiau džiūna ilgokai, vakare nusiprausus ir pakabinus, ryte ji man dar drėgna.

Čia esminiai skirtumai ir baigiasi, nes jau sušlapusios kempinės visos pasidarydavo minkštučiukės ir plauti veidą vienas malonumas. Todėl rinkitės pagal savo piniginės storį, o aš papasakosiu apie “The Konjac Sponge” veido kempinėlė su žaliuoju moliu.

Štai kaip ji aprašoma:

Kempinėlė su žaliuoju moliu idealiai tinka mišriai veido odai, ir kenčiantiems nuo riebios T zonos. Ši kempinėlė padeda sumažinti išsiplėtusias poras, regeneruoja pažeistas odos ląsteles, tonizuoja odą, todėl ji atrodo gaivi ir skaisti. Užtenka tik suvilgyti kempinėlę šiltame vandenyje ir galite naudoti. Paprasta, veiksminga, giliai valo ir natūralu!

The Konjac Sponge kempinėlės, pagamintos iš gryniausio Konnyaku augalo šaknies bei praturtintos ekstraktais, kuriuose gausu Jūsų odai naudingųjų mineralų. Šios kempinėlės giliai valo ir detoksikuoja odą, pašalina negyvas odos ląsteles, ji tampa sveika ir švytinti. The Konjac Sponge kempinėlės labai švelnios Jūsų odai, tinka net jautriai kūdikių odelei. Tai visiškai natūrali, tačiau labai efektyvi odos priežiūros priemonė.

Naudojimas (bendras visoms kempinėlėms):

Prieš naudojant, pamirkykite kempinėlę vandenyje.

Sukamaisiais judesiais masažuokite veido odą, daugiau dėmesio skirdami jautrioms ir probleminėms vietoms. Naudokite kempinėlę sudrėkinta vien tik vandeniu, kad pajaustumėt tikrąsias jos sąvybes ir poveikį. Papildomai galite naudoti ir įprastą veido prausiklį. Kempinėlės pagalba prausiklis pateks giliau į odą ir geriau ją veiks. 

Po naudojimo kepminėlę išplaukite, nuspauskite vandens perteklių (kempinėlės niekada negręžkite) ir pakabinkite sausoje, gerai vėdinamoje vietoje, kad išdžiūtų.

Priklausomai nuo priežiūros, kempinėlė bus tinkama naudoti apie 3 mėnesius.

Savo kempinėlę aš naudoju taip kaip nurodyta instrukcijoje. Rytais verčiuosi be jokių prausiklių. Vakarais nusivalau makiažą miceliniu vandeniu, arba stebuklingu rankšluostuku. Tada imu savo prausiklio, kempinėlę ir valau veidą. Iš tiesų su Kojac praustis yra paprasčiausiai malonu. Tiesiog. Ji švelni, ji nebraižo, bet po nusiprausimo oda gaivi (su sąlyga, kad jūsų prausiklis nepiktas).

Ar jaučiu kažkokį ilgalaikį poveikį? Sunku pasakyti, nors situacija gerėja. Aš ištisai naudoju rūgštinį serumą, arba rūgštinį kremą, tad natūraliai oda po truputį skaistėja, šviesėja. Tačiau kempinėlė tikrai netrukdo. Anaiptol, aš manau, kad gerai nuvaliusi ir suaktyvindama odą, ją paverčia imlesne tiems produktams, kurie tepami po prausimo.

Konjac yra absoliučiai nepamainomas veido valymo rutinoje. Aš vis išduodu, bet grįžtu ir derinu su kitomis priemonėmis (kaip sakiau – miceliniu vandeniu, ar spec. rankšluosčiu). Aš nesistebiu, kodėl būtent “The Konjac Sponge” yra tokie populiarūs. Vien jau tai, kaip žaibiškai šie sušlampa, sutaupo laiko.

Atradinėtojos prigimtis mane verčia išbandyti kuo daugiau, todėl šiuo metu iš Korėjos atkeliauja “Missha” kempiniukas. Bus įdomu pažiūrėti ar bus panašesnis į šį, ar pirmus du, tačiau esu tikra, kad “The Konjac Sponge” turiu ne paskutinį kartą.

Be abejonės rekomenduoju! Be didokos kainos (konkrečiai šio produkto), aš matau tik vieną visų tokių kempinėlių minusą – kadangi neišdžiūva per naktį, tai labai nepatogu vežtis į keliones.

Įvertinimas:

Naudinga: “The Konjac Sponge” kempinėlių ieškokite Topbeauty.lt (12.90 EUR), Fitfood.lt (~10 EUR), Lookfantastic.com (11.45 EUR), e-parfumexpress.lt (12.80 EUR), Feelunique.com (11.41 EUR), Grožiodraugas.lt (13.90 EUR). Sekit akcijas, jų metu realu šią kempinę įsigyti už +-8 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

4Comments

Add yours
  1. 1
    reklamosauka

    O, kaip ačiū! Aš iš tų tundrų, kur dar su niekuo nesusipažinus, bet mano vyresnėlei, kuri su paauglystės spuogais kovoja, turėtų labai tikti ir patikti.

+ Leave a Comment