Apžvalga: "Uriage Hyseac" apsauginė emulsija, SPF30

Estimated read time 2 min read

Rugpjūtis man visada yra atostogų mėnuo. Facebook’as primena, kaip prieš 3 metus, mes tokiu metu dardėjome į Prahą, o prieš metus į Slovakiją. Kitais metais tikiuosi kažką primins ir apie šiuos. Ir nors už lango oras visai nepanašus į vasarišką, tai jau visai nesvarbu, kai nuotaika tinkama. O atostogų krepšys juk neįmanomas be kremo nuo saulės. Šį kartą apie tokį ir papasakosiu, nors pirkau jį visai ne atostogoms, o kiekvienai dienai.

Iš pradžių pamėginau vieno serumo su AHA rūgštimis mėginuką, po to kitą ir pamačiau, kad mano problemiškai odai visai patinka tos rūgštys. Kaip tyčia tuo metu “KosmetikosDNR” išnagrinėjo vieną gana įdomų “Uriage” kremą su rūgštimis. Susidomėjau, nusprendžiau pirkti, ir tada žinoma atsirado ta kita problema. Naudojant rūgštinius produktus būtina naudoti ir apsaugą nuo saulės, nes oda tampa labiau spindulių pažeidžiama. Tame pačiame “KosmetikosDNR” radau ir pagal sudėtį man įtinkantį saulės kremą, ir kaip tyčia jis irgi buvo “Uriage”.

Aprašymas:

Na, skamba tarsi būtų sukurtas man: riebiai mišriai odai, saugo nuo saulės, suteikia matinį efektą… Puiku.

Sudėtis:

Išnagrinėta “KosmetikosDNR”. Tai tikrai nėra nekaltas kremukas vien ši ingridientų dešimtukininkų. Kaip ir daugelis gi turi ne pačių draugiškiausių konservantų, kvepalų…

Kremo konsistencija tokia gana įdomi. Negaliu sakyti, kad jis labai tirštas ir riebus, tačiau jaučiasi kažkokio sunkumo, regis sunkokai geriasi. Tikrai nepasakyčiau, kad suteikia matinį efektą, kaip tik palietus veidą jaučiasi šioks toks riebumas, kuris pradingsta, kai darydama makiažą panaudoju mineralinę pudrą.

Saulės pastarosiomis dienomis mažai, visgi negali žinoti, kada ji kyštelės nosį iš po debesų bent pusvalandukui, todėl sąžiningai naudoju. Taip pat tepu ir dekolte. Kažkokių ypatingų minusų nepastebėjau, bet nepajutau ir didelio noro būti ištikima, tad kartosiu tik jei nerasiu kitos alternatyvos. Bandytoja nori bandyti 🙂

Įvertinimas:

Naudinga: Kremo ieškokite vaistinėse. Kaina yra apie 15 eurų (50ml).

Daugiau apžvalgų apie produktus su SPF.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų. Draugaukime FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada galite parašyti laišką kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours