Apžvalga: "Redken" šampūnas ir kondicionierius "All Soft"

Estimated read time 3 min read

Sveiki! Kaip gi prabėgo savaitgalis? Maniškis tingiai. Šiek tiek pasivaikščiojimų, šiek tiek pasisvečiavimų, šiek tiek filmų. Ir visi apie apokalipsę. Suprantu, kad jei noriu įkūnyti, kokį nors personažą, turiu numest bent pusę svorio. O, kad taip parašytų, kokia kompanija ir pasiūlytų išmėginti lengvą, arba nebūtinai, kelią :D.

Ir jau sakiau, kad noriu užauginti plaukus, tai ypač jais rūpinuosi. Tiksliau, dalį plaukų, nes šono išskutimą ketinu dar ilgai laikyti :D. Į rūpinimosi programą į eina ir “Redken” produktai “All Soft”.

Kaip visada, pradžiai, šiek tiek teorijos.

Šampūnas pristatomas taip:

Redken All Soft šampūnas yra sausiems, lūžinėjantiems plaukams skirta plaukų priežiūros priemonė. Šampūnas praturtintas Redken Silk-Luxe Complex kompleksu, kuris minkština, švelnina plaukus, suteikia jiems nepakartojamo glotnumo. Sudėtyje esantis Judra (Camelina) suteikia plaukams žvilgesio, avokadų aliejus drėkina plaukus bei juos maitina, alyvų aliejus giliai kondicionuoja plaukus, o šilko amino rūgštys kompensuoja baltymų netekimą.

Unikali Redken All Soft šampūno „Interbond Conditioning System“ kondicionavimo sistema ir „Silk-Luxe Complex“ kompleksas atgaivina bei sustiprina išsausėjusius ir lūžinėjančius plaukus, plaukų sruogos atrodo glotnios ir spindinčios.

Naudojimas: įtrinkite šampūno į šlapius plaukus ir pamasažuokite, kol suputos. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Kondicionierius pristatomas taip

Redken All Soft kondicionierius yra puikus priedas Redken All Soft kondicionieriui. Kondicionierius praturtintas Silk-Luxe Complex šilko kompleksu, kuris glotnina, minkština plaukus, plaukai mažiau pučiasi ir šiaušiasi, įgauna glotnumo bei sveikos išvaizdos. Redken All Soft kondicionieriaus sudėtyje esanti Interbond Conditioning System kondicionavimo sistema atgaivina bei sustiprina išsausėjusius ir lūžinėjančius plaukus, plaukų sruogos atrodo glotnios ir spindinčios.

Naudojimas: paskirstykite Redken All Soft kondicionierių po drėgnus, šampūnu išplautus plaukus. Palaikykite 1-2 minutes, jei plaukai labai sausi – 4-8 minutes. Kruopščiai nuskalaukite vandeniu.

Mano įspūdžiai

Aš daug gero girdėjau apie “Redken”, pvz., kad šios kompanijos gaminiai nenusileidžia “Kerastase”. Visgi, niekada labai rimtai nebuvau susidomėjusi. Gal ir juokinga priežastis, bet mano akies nepatraukė pakuotės, o juk jos dažnai būna tas blyksnis, kuris sukelia smalsumą. Na, pripažinkime, nėra jos gražios, o ypač ši “All Soft” serija labai blanki, net nežinojau, kaip čia fotografuoti, kad nuotrauka kviestų skaityti. Visgi, ne pakuotėse produkto esmė, ar ne?

Apie šampūną negaliu pasakyti nei daug gero, nei daug blogo. Tiesiog vidutinis produktas, kuris išplauna plaukus, nepaverčia jų šiaudais, nors truputį ir sausina. Ir viskas. Be kondicionieriaus naudoti nepatarčiau. Tiesa, skaniai kvepia.

Kondicionierius man paliko kur kas geresnį įspūdį. Savo poveikiu šis artimesnis kaukėms, nei kondicionieriams, nes veikia stipriai. Pritariu aprašymo teiginiams, kad plaukai mažiau pučiasi ir šiaušiasi bei įgauna glotnumo. Iš tiesų, jau skalaujant jaučiasi glotnesni, o išdžiuvę tampa švelnūs. Tikrai rekomenduoju turinčioms labai sausus plaukus.

Įvertinimas:

Šampūnas:

Kondicionierius:

Naudinga: Produktus įsigyti galite Inhair.lt parduotuvėse. Šampūno (300ml) kaina – 16.80 EUR. Kondicionieriaus (250 ml) kaina – 22 EUR.

Ačiū, kad skaitoteBūkit aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Total
0
Shares

+ There are no comments

Add yours