Apžvalga: "Angel" kremas plaukams su termoapsauga "Anti-heat Hair Cream"

Estimated read time 4 min read

Šį kartą didelių įžangų nerašysiu ir iš karto šoksiu prie labai įdomaus produkto apžvalgos. Apie “Angel” produktus aš jau rašiau ne kartą. Turbūt jau supratote, ši pažintis yra mano bendradarbiavimo su kompanija Kuryba.eu pasekmė. Kadaise jie man pasiūlė pamėginti šampūną ir kondicionierių garbanotiems plaukams ir nuo tada aš užsikabinau ir po truputį vis daugiau tais angelais domiuosi. Esu nuosekli.

Naršydama po asortimentą aš atkreipiau dėmesį į kremą su termoapsauga. Kaip tik norėjau kokios nors pigesnės pamainos labai pamėgtam “Kerastase” produktui. Internete produkto sudėties neradau, kaip ir kažkokių užsieninių atsiliepimų, bet pakapsčiusi dar giliau, atradau rusiškų forumų, kuriuose produktas labai giriamas. Ką gi, reikia išbandyti. Aprašymas gi irgi įdomus:

Anti-heat Hair Cream – kremas, apsaugantis plaukus nuo karščio. Su drėkinamuoju kolagenu ir alyvuogių ekstraktu. Unikali, lengvos fiksacijos modeliavimo priemonė atkuria plauko struktūrą ir apsaugo plaukus nuo karščio: plaukų džiovintuvo, tiesinimo žnyplių, garbanojimo žnyplių ir t. t. Atkuria pažeistą plauko struktūrą, suglotnina išsišakojusius plaukų galiukus. Po karščio poveikio suteikia plaukams deimantinį žvilgesį ir “laminavimo” efektą.

Naudojimas: padengti švarius, šiek tiek drėgnus plaukus nedideliu kiekiu kremo ir tęsti modeliavimo procesą. Nenuskalauti.

Tiesa, jau laikydama produktą savo rankose, likau sutrikusi. Ar čia tik man keistai atrodo šis užrašas?

Turiu omenyje tą “Moisturisor collagea”. Kažkodėl google mane primygtinai taiso, o vertėjas neatpažįsta kalbos. Bet mat juos galas, na gal čia tiesiog rašybos klaidos, kam nepasitaiko. Bet nei kolageno, nei alyvų aliejaus ekstrakto (???) neradau ir sudėtyje.

O ji apskritai įdomi. Čia yra labai kenksmingų konservantų (DMDM Hydantoin), visuotiškai pripažintų blogiukų, pvz., parabenų ir daugiau negerybių. Tačiau pagrindą sudaro saulėgrąžų aliejus (o jis, sako, yra natūrali apsauga nuo karščio, bet ar tikrai?), taip pat mineralinis bei pipirmėčių aliejai… Skaitinėdama kaip produktai saugo plaukus nuo karščio, radau informacijos, kad tą darbą daro du silikonai – cyclomethicone ir dimethicone. Nė vieno nesimato čia, bet gal užsimaskavę, pvz., Dow Corning yra Cyclopentasiloxane. Na, sudėtis paini. Dar yra Lactic acid – keistas ingredientas tokiame produkte. Ingredentų sąrašas kertasi su tuo, kas kreivai parašyta ant pakuotės fasado, bei lietuviškame tekste, bet nesikerta su tuo, kas rašoma angliškame aprašyme…

Na, o užsimerkus, nusipurčius suglumimą ir sugrįžus prie poveikio, tai šitas kremas man pasirodė labai labai fainas. Aš jau po pirmo panaudojimo norėjau bėgti aprašinėti, bet vis delsiau.

Neįsivaizduoju ar jis atlieka savo esminę funkciją – saugoti nuo karščio, bet kaip formavimo kremas, tai yra puikus. Labai svarbu yra jo nepadauginti. Užtenka vos lazdyno riešuto dydžio rutuliuko tankiems plaukams, bet pradėti rekomenduočiau nuo dar mažiau. Ir jei nepadauginsite, tai tikrai vaizdas džiugins. Plaukai ir blizga, ir glotnūs, ir tikrai pasislepia visi sausi galiukai. Tačiau padauginus – sukris ir atrodys riebaluoti, o padauginti, deja, lengva. Beje, tas visas blizgumas-glotnumas-gražumas atsiskleidžia būtent po džiovinimo karščiu, nes kelis kartus bandžiau šiaip patepti plaukus ir palikti be džiovintuvo, tai tokio efekto nesulaukiau.

Kaip jau supratote – produktas prieštaringas. Viskuo. Aprašymais, sudėtimi, įspūdžiais. Jei susigundysite įsigyti ir naudosite po mažą lašelį, kaip aš ir rekomenduoju, tai buteliuko užteks amžinybei.

Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti produktą galite parduotuvėje Kuryba.eu. Kaina – 9.80 EUR už 250ml.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours