Apžvalga: "Mineral Beauty System" kūno prausimo pienelis-šveitiklis

Estimated read time 3 min read

Šiandien į sąskaitą įkrito trupinėlis VMI grąžintos mokesčių permokos ir pagalvojau, kad vai kaip faina, galėsiu “Pelenėje” išleisti. Bet po to prisiminiau, kad labai noriu trumpučių kerzų ir batai gi geriau už kosmetiką… Pirmo pasaulio problemos pas šopaholikę :). O visokių priemonių, taip pat ir batų, namuose gausu. Jau aš tai tikrai nelinkusi į minimalizmą. Mano aplinkoje, stiliuje, naudojamose priemonėse ir pomėgiuose yra visiška eklektika, o kai kurie žmonės paklausę apie mūsų su vyru patirtis sako, kad mes pankai. Man patinka kitus žmones supantis minimalizmas, švarūs blogų dizainai, baltos nuotraukos, kartais koks velniukas sukursto ir mane pamėginti kažką panašaus, bet suprantu, kad tada aš ne aš ir vėl viskas tampa bardakėliu 🙂

Tokias, su pačiu įrašu nesusijusias, įžangas aš rašau tam, kad mane geriau pažintumėte, o ir užsuktumėte paskaityti minčių net tada, kai kažkoks ten šveitiklis visai ir nerūpi. Aprašomą produktą aš gavau kartu su SPA grožio dėžute “Tavo Idilė”. Neskaitant jau sunaudotos druskos, ši priemonė yra pirmoji, kurią išmėginau ir jau tuoj tuoj baigsiu.

Produktas yra prausimosi pienelis su šveičiamosiomis dalelėmis. Buteliukas labai paprastas, gana minkšto plastiko, etiketės neypatingos.

Sudėtis tikrai nedžiugina. Pradedam SLES, baigiam kenksmingais, alergijas 1 iš 10 žmonių sukeliančiais, konservantais. Na, bet aš prie sudėties niekada per daug nesikabinėju, tik stengiuosi atkreipti jūsų dėmesį. Yra ir neblogų sudedamųjų dalių, tikrai!

Konsistencija kaip lengvo kremuko, kuriame pasiskirstę šveičiamosios dalelės.

Šiaip aš mėgstu kosmetiką su kvapais, bet laikausi tos nuomonės, kad jei jau produktas yra dirbtinai prikvėpintas, tai kvapas turi man patikti, o šiuo atveju suprantu, kad tos orchidėjos yra so so. Gyventi galima, bet džiugesio neteikia.

Nors priemonę sunaudosiu, nes nėra viskas labai blogai, bet ji man labiau nepatinka, nei patinka. Tas pienelis kažkaip nemaloniai riebaluoja kūną, bet viską nuskalavus oda lieka išsausėjusi. Sudėtyje yra SLES, bet pienelis nelabai putoja. Tiesa, nors šveičiamų dalių atrodo mažokai, aš pripratusi prie visokių cukraus-druskos šveitiklių, jos gana aštrios ir savo funkciją atlieka. Oda lieka švelni, bet po prausimosi reikia gausiai užkrauti kūno kremo. Pasaulyje per daug gerų prausiklių ir per daug gerų šveitiklių, tad šis niekaip nenukonkuruoja ir antrą kartą tikrai nesirinkčiau.

Įvertinimas:

Naudinga: Priemonę nusipirkti galite kartu su “Tavo Idilė” grožio dėžute, arba gamintojo svetainėje www.mineralbeautysystem.com. 500ml kainuoja apie 9 EUR.


Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

+ There are no comments

Add yours