Mano meilę grožio dėžutėms žino visi. Aš suprantu, kad tai savotiškas pinigų švaistymas, tačiau kiekvienas turime savų silpnybių. Daugybė dalykų yra nereikalingi gyvenime, pvz., gėlės, tačiau jie neša džiaugsmą, kas tą nuneigs? Daugiausiai atradimų (arba nusivylimų) dovanoja “Lookfantastic”, mat jie įdeda prabangesnių prekinių ženklų produktų. Puiki proga išmėginti, prieš perkant pilną pakuotę.

“Polaar” paakių kremą aš ir radau tokioje dėžutėje. Labai įdomu yra tai, kad dėžutėje buvusio ir parduotuvėje parduodamo produkto pakuotės skiriasi. Dažnai taip nutinka tada, kai įdedamas mėginukas, ar kelioninio dydžio produktas, tačiau šiuo atveju kiekis tas pats. 10ml. Štai kaip atrodo parduodamas kremas:

O tokia pakuotė buvo įdėta į grožio dėžutę:

Na bet džiugu, kad abiem atvejais priemonė turi esminį dalyką – metalinį rutuliuką.

Sudėtis: Aqua (Water), Butylene Glycol, Glycerin, PEG-12 Dimethicone, Phenoxyethanol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Hippophae Rhamnoides Fruit Extract, 1,2-Hexanediol, Caprylyl Glycol, Sodium Hydroxide, Ethylhexylglycerin, Disodium Edta, Acanthopanax Senticosus (Eleuthero) Root Extract, Acetyl Tetrapeptide-5, Tropolone, Tocopherol.

Jei atvirai, tai man nelabai patinka, kad visokių ekstraktų yra mažiau nei konservanto, kurio kiekis negali būti didelis. O juk produkto kaina tai nemaža.

Šiaip sudėtį aš visai neseniai patikrinau, o lyg tol naudojau be jokių išankstinių nuostatų. Kaip tik, net su dideliais lūkesčiais, nes “Polaar” lūpų balzamas man labai patiko.

Na ir galiu pasakyti, kad čia yra tik vienas teigiamas dalykas – rutulukas. Juo masažuojant paakius, šiek tiek mažėja patinimas, o dar jei juo parutuliuoju savo neseniai aprašytą kofeino serumą, tai visai gerai. Na, o pats kremukas, tai ypatingo įspūdžio nepadarė. Lengvai drėkino, bet tik tiek. Nevertas pinigų. Žinau, kad ne viena skaitytoja irgi pirko tą dėžutę, tad bandė šį kremą. Kaip jums? Patiko?

Beje, mačiau, kad “Real Techniques” išleido tokį įrankį-rutuliuką, kurį galima naudoti su visais kremais.

Planuoju įsigyti!

Įvertinimas:

Naudinga: “Polaar” kremą įsigyti galite Lookfantastic.com. Kaina – 24.45 EUR už 10ml.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyjenurodytais adresais.