Apžvalga: "Angel" plaukų šampūnas ir kondicionierius garbanotiems plaukams "Rose Elastic Curl"

Estimated read time 4 min read

Aš ką tik peržiūrėjau VISĄ vienos interneto parduotuvės plaukų priežiūros priemonių asortimentą. O turi jie visko daug. Sakau: plaukai yra mano liga. Dar reikia džiaugtis, kad trumpi, nes mažiau priežiūros reikia :). Ir amžinai amžinai amžinai aš ko nors noriu. Tai kokio garbanų kremo (aha, o “Davines” garbanų pienelis tai net nepamėgintas, neleidžiu sau kol nebaigsiu bent vieno kito), tai kokio aliejuko, tai kaukės. Na, bet visi gi psichuojam savaip, ane?

Bet toli nenukrypkim ir pakalbėkime apie tas priemones, kurios ne eilės lentynoje laukia, o yra naudojamos kasdien. Tai “Anglel” šampūnas bei kondicionierius garbanotiems plaukams.

Štai kaip jie pristatomi:

Šampūnas: Angel Rose Elastic Curl Shampoo – šampūnas garbanotiems plaukams su rožių, alijošiaus ir dviskiaučių ginkmedžių lapų ekstraktais. Rožių ekstraktas turtingas drėkinančiomis ir atstatančiomis maistinėmis medžiagomis veiksmingai atkuria pažeistus plaukus po cheminio apdorojimo. Atstato garbanų elastingumą ir padeda jas išryškinti. Paukai tampa lankstūs ir natūraliai švyti. Subtilus šviežių rožių aromatas apgaubs jus ir lydės visą dieną.

Sudėtyje nėra SLS, silikonų, sintetinių alyvų, propylen glycol, nėra bandyta su gyvūnais. 

Kondicionierius: Angel Rose Elastic Curl Conditioner – kondicionierius garbanotiems plaukams su rožių, alijošiaus ir dviskiaučių ginkmedžių lapų ekstraktais.

Rožių ekstraktas turtingas drėkinančiomis ir atstatančiomis maistinėmis medžiagomis veiksmingai atkuria pažeistus plaukus po cheminio apdorojimo. Atstato garbanų elastingumą ir padeda jas išryškinti. Paukai tampa lankstūs ir natūraliai švyti. Subtilus šviežių rožių aromatas apgaubs jus ir lydės visą dieną.

Sudėtyje nėra SLS, silikonų, sintetinių alyvų, propylen glycol, nėra bandyta su gyvūnais.

Na, aprašymai gana vienodi, tiesiog tai du broliukai vienas kitą papildantys. Prisipažinsiu, kad pažadai jog nebus SLS mane viliojo. Pastaruoju metu aš naudoju daug formavimo priemonių, silikoninių produktų ir pan., todėl galvą plaunu kas rytą ir norisi viską gerai pašalinti, tačiau nesinori kenkti plaukams. Šampūno sudėtis, bent jau man, pasirodė tikrai nekenksminga.

O čia kondicionieriaus:

Kažko labai pikto irgi nematau. Žinoma, garsusis konservantas yra.

Visų pirma man patiko patogūs buteliukai su dozatoriais.

Nors kiekis nemažas, net 400 ml, patys buteliukai kažkokie kompaktiški ir neužima daug vietos. Pompos veikia puikiai. Bet pakuotės yra pakuotės, kaip gi ten su produktu?

Šampūnas nustebino tirštumu. Gaila nuotraukoje neišeina jo perteikti, bet pirmą kartą pasitikrinau, ar ne kondicionierių pačiupau.

Rožių kvapas yra labai stiprus. Tiesą sakant, manau, pirmą kartą turiu rožių kvapo produktą. Nustebau, kad man patiko, nes maniau, kad gėlėmis Salomėjos nesuviliosit.

Buvo ir baugu ir smalsu sužinoti, kaip gi šampūnas plaus plaukus. Ar nepakiš kojos tai, kad nėra SLS bei SLES? Nepakišo. Ar nepatirsiu fiasko, kaip yra buvę su natūraliais? Nepatyriau. Jis puikiai putoja, tikrai neblogiau nei dauguma eselesinių. Putoja, išplauna, nesausina. Mano poreikius patenkina šimtu procentų. Tobulas!

Na, o kondicionierius šioje poroje truputį slepiasi už nugaros. Mano plaukams jis lengvokas. Vien jo nepakanka sutramdyt pasipūtėlius. Plaukai išdžiuvę būna per purūs, nors turiu pripažinti, kad švelnūs. Man labiau patinka stipresnis drėkinimas, kai garbanos po to turi svorio.

O šampūnas tai tikrai pateks į mėnesio topą!

Įvertinimas:

Šampūnas:

Kondicionierius:

Naudinga: “Angel” produktų ieškokite Kuryba.eu el. parduotuvėje. Jų yra ne tik garbanotiems plaukams. 400 ml pakuotės kainuoja po 12 EUR.

Ačiū, kad skaitoteDiskutuokit, komentuokit, draugaukite FacebookeInstagrame, ten visko daugiau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

+ There are no comments

Add yours