Na, laukiam Eurovizijos? Pasižadėjau sau, kad žiūrėsiu, jei LT pateks į finalą, tai dabar teks :). Jei tik transliacija internetu nestrigs, žinoma, nes girdėjau, kad visi barai užrezervuoti :). Na, o kol laukiame, tai kodėl gi neparašius šventųjų pabaigtukų įrašo?

Jei aš apie produktą rašiau apžvalgą, tai jos nuoroda bus prilipinta prie daikto pavadinimo :). Žvaigždute*pažymėsiu PR produktus.

Taigi, tiek tos įžangos ir prie reikalo.

grožio blogas

1. “Rich” garbanotų plaukų kremas “Pure Luxury Argan Curl Enhancing Cream”. Aš šį produktą įvertinau maksimaliai ir nuomonė nuo tos, kurią rasite apžvalgoje visiškai nepasikeitė. Kaip ir kam naudojau, rasite ten. Subaigtas per 12 mėnesių.

2. “Erboristica” linų sėmenų ir taukmedžio aliejų purškalas*.  Na, tai buvo tiesiog aliejų mišinys, kurį tepdavau ant plaukų naktį. Visai patiko, kaip ir daugelis aliejų. Ir dar man fainas tas linų sėmenų kvapas. 100 ml sunaudojau per 9 mėnesius.

3. “Mineral Beauty System” aromatinis kūno aliejus*. Išmečiau nebaigus. Kvapas buvo baisus, tiesiog nepakenčiamas, o sudėtis per prasta, kad tą aromatą jaukintis ir kankintis.

4. “EO Lab” valomasis veido šveitiklis. Kankinau aš jį gal penkis mėnesius šveisdama ir kūną. Nelabai patiko. Kodėl? Viskas apžvalgoje.

5. “Kiehl’s” kaukė “Deep Pore Cleansing Masque”. Miniukas, kurio užteko kokiems 6 kartams. Kaukė pasirodė labai vidutinė, ypač žinant jos kainą. Už pilną sumą nepirkčiau.

6. “Avene” veido šveitiklis*. Patiko. Tikrai geras, švelnus odai, veiksmingas produktas. Naudojau apie 10 mėnesių, kartais pašveisdama ir kūną (krūtinę, rankas).

7. “Depend” nagų lako valiklis. Tiesiog šiaip įtraukiau į sąrašą, kad parodyt kokį naudojau. Nieko gero, nieko blogo. Užteko metams.

8. “Ecolab” natūralus rutulinis dezodorantas “LIMON I APELSIN”. Pats geriausias dezikas, net nežinau kiek jų sunaudojau. Kartais pasimėtau, atsisiunčiu ką iš Iherb, bet geriau nerandu. Užteko 4 mėnesiams.

9. “Margarita” dušo žele*. Kūno prausimo priemonės mano pabaigtukuose retas svečias, nes kažkaip man jos amžinai naudojasi. Nes turiu ne vieną, nes kartais duše panaudoju šampūną ar dar kažką. Ši priemonė man nelabai patiko, nes sausino odą, tai labiausiai suėjo kaip vonios putos ir šiaip visokiems plovimams, pvz. šepetėlių. Sunaudota per 6.5 mėnesio.

10. “Marc Anthony” šampūnas “Grow Long Strengthening”*. Patiko. Švelnus, gerai plauna ir kas keista, kad mano mastais fenomenaliai greitai sunaudotas. Per 4 mėnesius.

11. “Margarita” maitinamasis kremas su spanguolių ekstraktu*. Man jis buvo puikus. Iš pradžių naudojau visam kūnui, po to atsiradus kitiems įdomiems produktams, aš jį pernešiau iš vonios į palovį, kur prieš miegą tepdavau pėdas. Sunaudotas per 6 mėnesius.

12. “Margarita” šampūnas-kondicionierius ploniems ir silpniems plaukams*. Šis šampūnas iš pradžių man labai patiko. Ir su poveikiu viskas ok. Deja, atmetimo ir bandymų būdu, nes naudojant ne vieną produktą taip jau būna, aš išsiaiškinau, kad būtent nuo jo man atsiranda galvos niežulys. Subaigiau kojoms skusti :). Irgi per 6 mėnesius.

13. “Biovax” kaukė su ikrais*. Patiko, kaip ir dauguma šio gamintojo produktų. Nediduko indelio man užteko kokiems 8 kartams.

14. “Cutrin” šokoladinės spalvos kaukė. Turėjau nuo lapkričio, bet sunaudojau gal per kokius 5 kartus. Nieko gero dažymo prasme. Visai nepaliko jokio atspalvio. Bet kaip kaukė tai visai gal ir nieko.

15. “Vichy” losjonas nuo saulės “IDEAL SOLEIL, SPF 50”. Man patiko. Sunaudojau per metus, bet tepiau ne tik veidą. Žiemą ištraukdavau retai ir baigiau atėjus saulėtam pavasariui.

16. “Avene” kremas nuo saulės riebiai odai*. Buvo geras, bet nespėjau sunaudoti per sezoną ir jautėsi, kad jau nebetinkamas, tad išmečiau ir į jo vietą stojo labai panašus tik skirtas mišriai odai.

17. “Avene” terminis vanduo. Super ir nežinau kelintas čia mano flakonėlis. Stojus nuostabiam pavasariui man jo užteko tik 3 savaitėms.

18. “Togethair N” plaukų kaukė “Hydra”*. Kaip kaukė šis produktas geras, bet aš išmečiau trečdalį. Tiesiog nebegalėjau pakęsti sintetinio ir labai stipraus kokosų kvapo. Nebegalėjau. Bet plaukams visai nieko. Iki išmetimo naudojau 5 mėnesius.

19. “Avene” kūno losjonas “Trixera”*. Losjonas apie nieką. Jei nemėgstat kvapų, jei bijot alergijų, jei mėgstat minimalizmą. Šiaip labai geras, tik nelabai įdomus. Turėjau seniai, net nepamenu per kiek laiko sunaudojau, gal per 7 mėnesius, nes žinau, kad kai per pristatymą gavau dar vieną, tai šį jau buvau pradėjusi.

20. “Reviva Labs” stangrinantis paakių kremas “Eye Complex”. 7.5 mėnesio užtruko jį sunaikinti :). Iš pradžių naudojome dviese, bet aš nemačiau jokio poveikio. Pabaigė mano vyras, kuris reikalauja dar, nes sakė, kad tai geriausias ever kremas.

21. “Lumene” blakstienų tušas “Nordic Chic Full On Volume”. Žiauriai geras! Gaila, kad ėmė jau trupėti. Po 5 mėnesių.

Tad štai ir viskas! Papasakokite man, ką įdomaus pabaigėte jūs! Ir per kiek laiko, taip pat 🙂


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto yra Designed by Freepik