Šiais metais aš kaip reikalas “pasinešiau” į apsaugines priemones. Kažkaip tik paauglystėje mane žavėjo suskrudusi oda, o dabar labiau rūpi, kaip ją apsaugoti nuo žalingų saulės spindulių. Ypač veidą. Senstu matyt. O gal tiesiog pamačiau realų saulės poveikį. Taigi, apsikroviau saulės produktais. Silpnesniu, stipresniu, su spalva, tokiu, kurį galima purkšti ant makiažo ir t.t.

Taip pat šiek tiek keista, kad lyg šiol “Vichy” pažinojusi tik iš mėginukų pasitaikančių žurnaluose, dabar aš turiu net kelias priemones: naujoką serumą “Slow Age”, kuris beje irgi turi SPF30, savaiminio įdegio produktą veidui ir aptariamą losjoną veidui.

Mane jis patraukė tuo, kad yra skirtas mišriai – riebiai jautriai odai.

Aprašymas:

Lengva blizgesio nepaliekanti konsistencija, specialiai pritaikyta mišriai ir riebiai odai, tinkama naudoti drėgno klimato zonose. Optimalią apsaugą nuo saulės suteikia formulė, kurioje suderintas „MEXORYL® XL“ ir mineralai, padedantys apsisaugoti nuo saulės sukeliamos žalos odai, pigmentinių dėmių atsiradimo ir saulės sukelto ankstyvo odos senėjimo. UVA spindulių apsauga atitinka Europines rekomendacijas priemonėms nuo saulės. Sudėtyje yra stiprinamojo ir raminamojo „Vichy“ terminio šaltinio vandens. Fotostabilus. Atsparus vandeniui ir prakaitui. Hipoalerginis. Be parabenų.

Sudėtis:

Jei atvirai, tai nesu mačiusi “Vichy” priemonės, kurios sudėtis žavėtų, tad apsispręsdama pirkti paklausiau savęs ar man tai labai svarbu? Ir tiesiog gūžtelėjau pečiais, nes man žiauriai sunku rasti tinkamą saulės kremą veidui. Kadangi oda riebi, tai dauguma nenori draugauti. Nesusigeria, palieką baltą plėvelę, blizga.

Parsinešusi ir pirmą kartą pažiūrėjusi konsistenciją pagalvojau, kad na štai, dar vienas riebus ir nesusigeriantis kremas, kuris nuo saulės gal ir saugos, bet veidas blizgės.

Nieko panašaus. Kremą gal kiek sunku paskirstyti nes jis labai greitai susigeria ir palieka matinį jausmą. Tai net ir makiažas atrodo po to lyg dengtas ant matinės bazės. Nepastebėjau sausinimo, dirginimo ar kokių nemalonių pojūčių. Kvapas malonus, sakyčiau būdingas visai “Vichy” produkcijai.

Taip, esu tikra, kad vasarą šį kremą labai mylėsiu.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Kaina yra 12-16 EUR už 50ml, priklauso nuo akcijų.

Daugiau apžvalgų apie produktus su SPF.

Daugiau apžvalgų apie “Vichy”.

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.