Tas gyvenimas toks kupinas netikėtumų! Pasigirsiu, kad turiu naują telefoną, kas visada man yra kažkas ypatingo. Telefonai ilgai buvo didžiausia mano meilė tech. srityje ir įdomiausias tekęs darbas – laikinos telekomunikacijų skilties redaktorės pareigos, kol buvo surastas nuolatinis darbuotojas. Kaip čia taip nutiko, juk prieš kelis mėnesius įsigijau “Huawei P10”? O taigi mūsų šeimoje yra taip, kad vyras paveldi mano telefonus. Vieną saviškį išskalbė, tada gavau naują. Vieną sudaužė kelionėje, tada gavau naują. Sudaužė “Cat” (!!!), paveldėjo maniškį, kai aš nusipirkau P10. O tą senuką aš jau buvau nurašiusi, tad nori nenori vistiek atėjo laikas keisti. Aišku, galima pavaidinti fency gyvenimą (nauji telefai vos tik užsimanai), žinau kas tą padarytų, bet perleistajam dariau rinkliavą per gimtadienį bei netrumpai taupiau, o už naujoką dar reiks ilgokai mokėti, tad viskas kaip ir pas visus, tik tiek, kad jį gaunu aš, o ne vyras. Ir susidėlioti viską iš naujo, bei išsinagrinėti man būna taip faina!

Rinkdamasi ankstesnį telefoną gal 2 mėnesius laužiausi. “Huawei” ar “Apple”? Skaičiau, nagrinėjau ir supratau, kad nesu dar pasiruošusi paleisti “Android”. 4 mėnesius paturėjusi “Huawei”, aš galvodama apie naują aparatą, jau net nebesvarsčiau kitų gamintojų. O galvojimui turėjau gal kokią valandą. Prisiminiau patrauklias lauko reklamas apie dirbtinį intelektą ir pasirinkau “Mate 10 Pro”. Ir žinot, kas juokinga? Kad su kiekvienu aparatu pas mane prisikaupia gražių dėkliukų :D, o po to nėra kur dėti. Beje, ar jums būtų įdomi telefono apžvalga, o jei taip, tai ką norėtumėte sužinoti? Ne visiems aktualu tai, ką akcentuoja techguru tekstai.

Tai va, tokie mano maži vartotojiški džiaugsmeliai, atsiprašau tų, kurie užsuko per paiešką norėdami tik apie paakių kremą paskaityti. Mes čia su skaitytojais apie gyvenimą kartais paplepam, o šiandien pas mane tokios aktualijos, tai ką dabar. “Reviva Labs” kremą komentaruose parekomendavo Aistė. Nebrangus, ką prarasiu? Bandau!

Reviva lab | Grožio blogas

Kremas žada stangrinti, pagerinti kraujotaką, mažinti raukšleles ir maišelius po akimis. Na taip tradiciškai.

Sudėtis:

Reviva lab | Grožio blogas

Water, glycerin (veg.), sorbitol, almond oil, compound of (clover, st. john’s wort, arnica, witch hazel, horse chestnut, and ivy), stearic acid, sodium hydroxide, c12-15, alkyl benzoate, wheat germ oil, marigold extract, carbomer 934, caprylyl glycol, castor oil, corn flower extract, wheat protein, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, fragrance.

Reviva lab | Grožio blogas

Buteliukas plastikinis, paprastas, bet su patogia pompa. Kremo konsistencija gana lengva, kiek primena gelinę.

Turiu aš jį nuo spalio mėnesio ir iš pradžių sąžiningai tepiau ryte bei vakare. Tepiau tepiau, galvojau, kad momentiškai jis tikrai suteikia kiek didesnio stangrumo jausmą. Nesausina. Ant viršaus gražiai gula pudra. Bet vistiek, kažkaip norisi daugiau daugiau daugiau. Kad kažkaip akivaizdžiai ta nelemta paakių sritis pagražėtų. Tačiau aš vis bandau kremus ir tikrai netrumpai, rašau apžvalgas, bet apie visus galiu pasakyti praktiškai tą patį. Skirsis tik kaina, ir konsistencijos įtaka malonumui naudoti.

Beje, šį kremą labai mėgsta mano vyras. Kažkada įkalbėjau pamėginti ir pradėjo naudoti. Jis man sako, kad jaučia, kaip produktas veikia. Aš klausiu, ką tu jauti? Dirgina gal. Bet ne, sako, nedirgina, bet vistiek jaučiu kažkokį jausmą, kad kažką daro. Va taip va 🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Kremą nusipirkti galima Iherb.com. Kaina – 8.75 EUR už 30ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!