Apžvalga: “Reviva Labs” stangrinantis paakių kremas “Eye Complex”

Estimated read time 4 min read

Tas gyvenimas toks kupinas netikėtumų! Pasigirsiu, kad turiu naują telefoną, kas visada man yra kažkas ypatingo. Telefonai ilgai buvo didžiausia mano meilė tech. srityje ir įdomiausias tekęs darbas – laikinos telekomunikacijų skilties redaktorės pareigos, kol buvo surastas nuolatinis darbuotojas. Kaip čia taip nutiko, juk prieš kelis mėnesius įsigijau “Huawei P10”? O taigi mūsų šeimoje yra taip, kad vyras paveldi mano telefonus. Vieną saviškį išskalbė, tada gavau naują. Vieną sudaužė kelionėje, tada gavau naują. Sudaužė “Cat” (!!!), paveldėjo maniškį, kai aš nusipirkau P10. O tą senuką aš jau buvau nurašiusi, tad nori nenori vistiek atėjo laikas keisti. Aišku, galima pavaidinti fency gyvenimą (nauji telefai vos tik užsimanai), žinau kas tą padarytų, bet perleistajam dariau rinkliavą per gimtadienį bei netrumpai taupiau, o už naujoką dar reiks ilgokai mokėti, tad viskas kaip ir pas visus, tik tiek, kad jį gaunu aš, o ne vyras. Ir susidėlioti viską iš naujo, bei išsinagrinėti man būna taip faina!

Rinkdamasi ankstesnį telefoną gal 2 mėnesius laužiausi. “Huawei” ar “Apple”? Skaičiau, nagrinėjau ir supratau, kad nesu dar pasiruošusi paleisti “Android”. 4 mėnesius paturėjusi “Huawei”, aš galvodama apie naują aparatą, jau net nebesvarsčiau kitų gamintojų. O galvojimui turėjau gal kokią valandą. Prisiminiau patrauklias lauko reklamas apie dirbtinį intelektą ir pasirinkau “Mate 10 Pro”. Ir žinot, kas juokinga? Kad su kiekvienu aparatu pas mane prisikaupia gražių dėkliukų :D, o po to nėra kur dėti. Beje, ar jums būtų įdomi telefono apžvalga, o jei taip, tai ką norėtumėte sužinoti? Ne visiems aktualu tai, ką akcentuoja techguru tekstai.

Tai va, tokie mano maži vartotojiški džiaugsmeliai, atsiprašau tų, kurie užsuko per paiešką norėdami tik apie paakių kremą paskaityti. Mes čia su skaitytojais apie gyvenimą kartais paplepam, o šiandien pas mane tokios aktualijos, tai ką dabar. “Reviva Labs” kremą komentaruose parekomendavo Aistė. Nebrangus, ką prarasiu? Bandau!

Reviva lab | Grožio blogas

Kremas žada stangrinti, pagerinti kraujotaką, mažinti raukšleles ir maišelius po akimis. Na taip tradiciškai.

Sudėtis:

Reviva lab | Grožio blogas

Water, glycerin (veg.), sorbitol, almond oil, compound of (clover, st. john’s wort, arnica, witch hazel, horse chestnut, and ivy), stearic acid, sodium hydroxide, c12-15, alkyl benzoate, wheat germ oil, marigold extract, carbomer 934, caprylyl glycol, castor oil, corn flower extract, wheat protein, ethylhexylglycerin, phenoxyethanol, fragrance.

Reviva lab | Grožio blogas

Buteliukas plastikinis, paprastas, bet su patogia pompa. Kremo konsistencija gana lengva, kiek primena gelinę.

Turiu aš jį nuo spalio mėnesio ir iš pradžių sąžiningai tepiau ryte bei vakare. Tepiau tepiau, galvojau, kad momentiškai jis tikrai suteikia kiek didesnio stangrumo jausmą. Nesausina. Ant viršaus gražiai gula pudra. Bet vistiek, kažkaip norisi daugiau daugiau daugiau. Kad kažkaip akivaizdžiai ta nelemta paakių sritis pagražėtų. Tačiau aš vis bandau kremus ir tikrai netrumpai, rašau apžvalgas, bet apie visus galiu pasakyti praktiškai tą patį. Skirsis tik kaina, ir konsistencijos įtaka malonumui naudoti.

Beje, šį kremą labai mėgsta mano vyras. Kažkada įkalbėjau pamėginti ir pradėjo naudoti. Jis man sako, kad jaučia, kaip produktas veikia. Aš klausiu, ką tu jauti? Dirgina gal. Bet ne, sako, nedirgina, bet vistiek jaučiu kažkokį jausmą, kad kažką daro. Va taip va 🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Kremą nusipirkti galima Iherb.com. Kaina – 8.75 EUR už 30ml.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

12Comments

Add yours
 1. 1
  Dalia

  Jei apžvalga apie Mate seriją, tai man asmeniškai būtų įdomu 🙂 Dabar galvoju, kas konkrečiau domintų. Matomai, kokios smart dar negirdėtos funkcijos, jei tokių Mate’as turi. Pvz. iš draugų išgirdau kad pas iPhone’ą yra smart užrakinimas. Pvz. namie (pagal wifi kodą) jis neužsirakina, o kitur rakinasi. Įdomu, ar pas Mate’ą yra kažkas panašaus 🙂 Ir dar noriu paklausti, ar dėkliukus siuntiesi iš Aliexpress, ar kažkur randi Vilniuje pirkti?
  O apie paakių kremus, tai parsisiuntus esu Best Damn Beauty kremuką, Besame rekomenduotą. Labai gaila, bet jis man dirgina, negaliu suprast ar akis ar paakius. Keista, pirmoji veido priežiūros priemonė, kurią naudodama pajaučiau sudirgimą. Perėjau prie Bioderma Sensibio – nors žinau stebuklų paakiams nepadarys, bet bent jau matau kad nedirgina. (Prieš tai dar esu turėjus kremą, kur paakiai labai burkdavo pasitepus, kurį laiką panaudojau, bet vis dėlto manydama kad visgi tai nebuvo normalu, kremu atsikračiau).

 2. 2
  Salomėja

  Dalia, aš pasidariusi, kad man neužsirakintų, kai aš pati esu šalia 🙂 Tą padaro išmani Mi Band ar bet kuri kita apyrankė. O kad telefas neužsirakintų, kai prisijungia prie namų wi-fi, vyras buvo pasidaręs jau ant senučio samsungo :). Saviškiame nemačiau, nes neieškojau, bet reiks pažiūrėt :). O dėkliukus perku Ali, bet ne kartą siunčiausi ir iš goheadcase.com. Vietoje esu pirkusi tik skaidrų, beje, naujo telefo komplektacijoje buvo skaidri nugarėlė, kas maloniai nustebino.

 3. 3
  Dalia

  Aišku, vadinasi, daug funkcijų nepasinaudoju vien dėl to, kad nepaieškau :))) O maniškė komplektacinė nugarėlė jau spėjo sulūžti (gal neatsargiai traukau iš rankinuko?), gaila, nes pagal dizainą ji man labai patiko. Šiuo metu keliauja 3 iš Ali, užsisakiau (pirmąkart iš ten!) iškart 3 juokaudama, kad nors viena gal patiks 🙂

 4. 4
  Salomėja

  Dalia, tai tokį patį telefoną turi? Tada apžvalga kaip ir nereikalinga, pati galėtum apžvelginėti, kas patinka, o kas ne :).

 5. 6
  Ingrida

  Labas, dabar lygiai tokį svarstymų laiką išgyvenu dėl naujo telefono. Huawei ar Apple? Tik tiek, kad pati paskutinius penkis metus naudojuosi Apple. Viskas lyg ir patinka, bet kirba mintis vis dėlto išbandyti Huawei. Tad apžvalgą skaityti būtų labai įdomu:)

 6. 7
  Salomėja

  O kodėl norite iškeisti Apple? Gi dabar kaip tik naujas modelis visur šmėžuoja :). Man kažkaip atrodo, kad po “Apple” žmonės nebepripranta prie “Android”. Viskas atrodo per sudėtinga :). Tai galvoju, kad jums ne modelio apžvalgą turėčiau padaryti, o operacinės sistemos 🙂

 7. 8
  Ingrida

  Visų pirma – kaina. Iphone X kaina kandžiojasi, todėl galvoju apie 8. Tad jį ir bandau lyginti su Huawei 10, tėtis turi jį nusipirkęs, bet kadangi gyvena kitam mieste tą telefoną laikiusi rankose esu tik kelias valandas ir susidaryt tvirtos nuomones nepavyko. Siunčia nuotraukas – kokybė labai gera, bet nesinori pirkti telefono vien dėl to, kad nuotraukos gražios gaunasi:) Tu teisi, per tas kelias valandas tikrai erzino “Android”, bet gal priprasčiau?

 8. 9
  Salomėja

  Ingrida, o dėl ko norisi pirkti? Nes man nuotraukų grožis yra vienas iš svarbiausių parametrų. Na ir tai, kad telefonas nebūtų lėtas. Tai, kol modelis naujas, tai žinoma, kad jis nėra lėtas. Bet visi gi žinom, kad “Android” sulėtėja greičiau nei “Apple” per laiką.
  Lygini su Huawei 10 kuriuo? Mate 10, Mate 10 Pro, P10, P10 Plus? Mes dabar turim P10 ir Mate 10 Pro. Pirmąjį naudojau 4 mėnesius. Tikrai niekuo nesiskundžiau. Kartais žiūrint insta istorijas jos lyg ir pakimba, bet tą daro ir naujame telefone ir girdėjau, kad X savininkai tuo skundėsi, tai manau čia daugiau programėlės bėda nei aparatų. Dabartinis telefonas greitesnis ir didesnis. Foto kamera tokia pati, bet man atrodo P10 iš programinės pusės kiek geriau tvarkėsi su nuotraukų gamybos procesu. Jei rūpi dar kažkokie klausimai apie telefoną, bet na apie orepacinę sistemą, nes ji daugiau mažiau ir kokiame Samsung bus ta pati – mielai atsakysiu. Pvz., neturi belaidžio krovimo. Krovimo jungtis yra Usb-C, todėl visi namie besimėtantys USB micro laidai nebetinka 🙂

 9. 10
  Ingrida

  Gražios nuotraukas tikrai svarbu, tačiau jei lygini telefonus, ir vienas stipriai pralaimi, bet gaunasi gražios nuotraukos, jo tikra nepirkčiau. Tačiau kaip suprantu šituo atveju taip nėra. Patinka man Iphone greitumas, tačiau mano senukas tuo jau pasigirti nebegali. Nežinau jau koks jausmas naudotis nestringančiu telefonu:) Huawei žiūriu P10 Plus ir Mate 10 Pro. Kokia dilema:)

 10. 11
  Ingrida

  Aš jaučiuosi kaip pirmokė renkantis telefoną. Salone po penkių klausimų jaučiuosi nejaukiai, na, nes kiek galima klausinėt? Pas mane klausimai niekad nesibaigia:)) tai pavartau telefoną, bandau suprasti kuris geriausiai tinka delne, ir išeinu:)))

 11. 12
  Salomėja

  Ingrida, tai kokie tie klausimai? Aš galiu atsakyti į visus apie savo telefoną 🙂 Bet kol jų nėra, tai tegaliu papasakot ar gražus ir ar gerai fotografuoja :). O šiaip kam klausinėti salone? Susigalvojate modelius ir skaitote gsmarena.com ir panašių svetainių reviews, ten pat galite įsidėti kelis telefonus į palyginimą ir pamatyti visus skirtumas pradedant išmatavimais, talpa, baterijos talpa ir t.t., pvz., https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8854&idPhone2=8573
  Galų gale, dabar gi labai madingas jūtūbas, ten žmonės ne tik apie tušą ir lūpdažį kalba. Žinoma, lietuviškai gal kiek mažiau info, nes nelabai gal yra poreikis lietuviškai tokius dalykus kurti.

+ Leave a Comment