Švelni odos priežiūra visai šeimai: “Avene” kūno losjonas “Trixera”

Estimated read time 4 min read

Pradedame pirmadienį! Žinokite, kaip aš jau laukiu gruodžio! Liko kelios smulkmenos ir išsiųsiu advento kalendorių savo skaitytojai, taip patlauksiu jos. O jau mano soc. tinkluose matėte džiaugsmingus šūkius, nes turiu “Kiehl’s” kalendorių! Žinote, nors mačiau keistų pavydžių užuominų, bet už šį daiktą nesu skolinga ar morališkai įsipareigojusi, tad galiu sau viena pasislėpusi lupinėti, bet esu toks žmogus, kuris garsiai burba, garsiai ir džiaugiasi. Ir kadangi tas kalendorius buvo mano šios žiemos svajonė, vienintelis atsakymas į klausimą, ko norėčiau dovanų, aš ir klykavau iš visos širdies:). Jau minėjau, kad esu tikra, jog apie savo norus reikia kalbėti garsiai. Manau, kad net atsakingi dievai minčių neskaito :). Ir svajonės pildosi. Kartais labai netikėtais būdais.

Na, o pirmadienio rytą pradėjau ieškodama paakių kremų. Kodėl? Nes savaitgalį fotografavausi ir vėl nuotraukose pamačiau paakius. Po ilgų tyrinėjimų, atsiliepimų skaitinėjimų apie visokias “Filorga”, “Lierac” ir pan. priemones, aš visgi supratau, kad labiausiai norėčiau išmėginti “Avene YSTHEAL” paakių kremą. Gal sausį, kai jau bus galima rūpintis savimi, o ne kitų dovanomis? Tačiau, kadangi jau mintyse apsistojau prie “Avene”, tai nusprendžiau jų produktą pasirinkti ir pirmai šios savaitės apžvalgai.

Kalbėsiu apie “Avene” kūno losjoną ir truputėlį apie balzamą.

“Trixera” yra speciali linija tinkama naudoti visai šeimai, tai yra suaugusiems ir vaikams nuo 3 metų. Priemonės pagamintos iš “Avene” terminio vandens, peptidų bei patentuotų ingredientų. Tinkamos sausai ir jautriai odai. “Trixeria” šeimą sudaro trys produktai: prausiklis, truputį lengvesnis kūno losjonas ir kiek sunkesnis balzamas.

Apie prausiklį paskaitysite čia.

Kūno losjoną aš turiu seniausiai ir išbandžiau jau visai neblogai, na o balzamą kol kas mėginau tik palyginimo tikslais. Iš esmės šie du produktai labai panašus. Esminis skirtumas yra konsistencija ir kvapas. Tuoj apie viską detaliau.

Losjono aprašymas:

Kasdienio naudojimo losjonas, tinkamas naudoti tiek veido, tiek kūno sausai, jautriai odai. Produktą gali naudoti visa šeima (vaikams nuo 3 metų amžiaus). Neriebus, nelipnus, greitai įsigeriantis odos losjonas atstato, pamaitina ir minkština jautrią odą. Sudėtyje esantys „Lipid Trio“ ir „Selectiose“ atstato odos barjerinę funkciją, pamaitina ir sudrėkina odą 48 valandoms. „Avene“ terminis šaltinio vanduo švelnina, drėkina odą ir gali padėti nuraminti odos sudirgimus. Oda tampa pamaitinta ir sudrėkinta. Produkto sudėtyje nėra muilo ir kvapiųjų medžiagų.

Sudėtis:

Taigi, minėjau kvapą. “Avene” produktai rožinėse (arba su rožiniu kamšteliu) pakuotėse turi tipinį kompanijos išskirtiniu bruožu laikomą aromatą. Ne visiems jis patinka, tačiau kiti tiesiog dievina. Prausiklyje šis kvapas jautėsi labai ryškiai, tačiau losjone mano nejautri nosis vos vos užuodžia.

Prieš rašydama tekstą, aš ant plaštakų užsispaudžiau abiejų produktų, tiesiog prisiminimui. Bekvapis balzamas tik užteptas turi lengvą lengvą kvapą, tačiau susigėręs jis visai išnyksta. Losjono aromatas irgi lengvas, susigėrus galima užuosti, bet tik prikišus nosį ir ieškant ko nepametus :). Tad net ir priemonė su kvapu turėtų patikti tiems, kurių uoslė pernelyg jautri.

Priemonės su rožiniu kamšteliu konsistencija šiek tiek lengvesnė už balzamo, bet nėra skysta, tekanti. Tiesiog eilinė. Abi priemonės susigeria greitai. Losjonas šiek tiek greičiau, bet balzamas palieka minkštesnės odos jausmą, labiau tinka visam kūnui, nei pvz., rankoms.

Losjono sunaudojau tikrai jau nemažai. Mėgstu laviruoti priemonėmis. Kvapniais kūno sviestais bei aliejais keliu sau nuotaiką. O tokį tiesiog renkuosi kiekvienai dienai, nes neutralus, neerzinantis, veiksmingas (gerai drėkina), greitai susigeria, nelipnus, taip pat puikiai veikia kaip rankų kremas.

Ar jums reikia tokio gana brangaus produkto? Tiek balzamas, tiek losjonas yra tinkami jautriai odai ir vaikams, taip pat galima tepti ne tik kūną, bet ir veidą, tad vien dėl universalumo verta atkreipti dėmesį. Tačiau, žinoma, kad yra žmonių, kurių poreikius pilnai tenkina taukmedžio sviesto indelis. Svarbu atsirinkti, kas patinka jums, o ne aklai pirkti.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite vaistinėse. Eurovaistine.lt  reguliari kaina yra apie 22 EUR už 200ml, šiuo metu taikoma 25% nuolaida.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

1 Comment

Add yours
  1. 1
    Virgilija

    Man paakiams nerealiai padėjo paakių kremas Eucerin. Jų yra kelių rūšių, maniškis lyginantis ir mažinantis paburkimus. Tokio gero niekad neturėjau.

+ Leave a Comment