Pastaruoju metu jaučiuosi labai keistai. Tarsi tuoj tuoj įvyks kažkas gero, bet aš nežinau nei kas, nei kurioje srityje. Gal tiesiog ateis pavasaris? Nors lyg ir ankstoka. Tuo pačiu, kol mane apėmęs toks jausmas, aplink dedasi ir kitų įdomių dalykų. Tai kažkas sumano kaišioti pagalius į ratus veiklose, tai koks naujas mokestis užkrenta ar papildoma sąskaita, kuri gerokai nugręžia. Tik spėk dairytis, gyvenimas tikrai nenuobodus. Na, o dairytis smagiau gražiomis akimis. Sakau smagiau, nes svarbiausia, kad jos būtų sveikos. O mano akys labai pagražėja, kai aš blakstienas nutepu tušu. Jokia čia paslaptis, visos tą patį galėtų pasakyti. Tiesiog kai turi užkritusius vokus, tušas kartais ištraukia tas blakstienas į vaizdą :).

Na ir pastaruoju metu tų tušų tikrai turiu daug. Kažkada insta istorijose rodžiau visus, kuriuos naudoju. Matėt? Nes primenu mane sekti IG, ten į istorijas keliu visokius pirkinius, pr siuntas, skaitinius ir kitas gyvenimo nuotrupas. Tai va, tada kai rodžiau, siūliau atspėti, kuris tušas man labiausiai patinka. Ką tik buvau gavusi garsųjį “Benefit”, kuris ir brangiausias iš visų, tad natūralu, kad iš karto apie jį mintis kyla. Bet ne! Mano favoritas buvo (dabar jį pakeitė naujasis “Maybelline”) “Lumene” iš violetinės pakuotės.

Lumena Nordic Chic | Grožio blogas

Apie jo artimą kolegą iš tos pačios “Nordic Chic” serijos jau rašiau. Patiko man jis. Tą kartą pati rinkausi, kokį noriu gauti iš kompanijos atstovų. Na, o kai pats renkiesi, taigi nesugalvosi imti violetinio ar rožinio, jei yra alternatyva :). Taip? Tačiau netikėtai gavusi dovanų ir tą, kurį dabar aptariu, supratau, kad patinka jis man dar labiau.

Lumena Nordic Chic | Grožio blogas

Šepetėlis yra plastikinis, siauras, tiesus, tikrai gražiai užkabina net trumpiausias blakstienas. Na ir puikiai jas tankina, bei ilgina. Kurį laiką tai buvo gražiausiai ir dramatiškiausiai padažantis tušas.

Lumena Nordic Chic | Grožio blogas

Tiesa, man visada laba sunku nufotografuoti viską, kas susiję su akimis ir nuolatos atrodo, kad realybėje atrodo daug geriau.

Taigi, tušas yra labiau tankinantis nei ilginantis, bet šio parametro vistiek prideda. Juodas. Netepa, nebyra. Nusivalo įprastai. Iš tiesų, tai neturiu labai ką ir prikišti, gal tik tiek, kad sunkiau užtepti antrą sluoksnį, nes tada blakstienos jau pradeda lipti.

Pabandykit 🙂


Įvertinimas:

Naudinga: Rasite “Droge” ir Pigu.lt. Be akcijos kaina yra apie 12 EUR, bet “Droge” tikrai dažnai taiko visokias nuolaidas.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!