Kaip smagu šiandien atsidaryti blogą ir pradėti naują įrašą. Ir viskas todėl, kad tiek daug gražių komentarų palikote prie ankstesnio teksto. Tad štai, rašysiu apie dažomąją plaukų kaukę. Mano garbanos tikrai greitai auga, tą matau iš iš nuolat lendančių žilų šaknų. Gal tam įtakos turi visokie purškalai nuo slinkimo, nežinau, bet nespėju dažyti. O per dažnai to daryti nesinori. Todėl pastoviai (tas pastovumas yra maždaug kartas per savaitę) aš naudoju dažomąsias kaukes.

Esu rašiusi apie man tikrai patikusią “Ice Cream KroMask Professional”. Taip pat rasite apžvalgą ir apie  “Rica Cromearth”. Na, bet du kartus to paties neperku ir šį kartą nusprendžiau pamėginti “Cutrin”.

Atspalvį suteikianti, pigmentų prisotinta speciali rudos spalvos plaukų priežiūros priemonė.

Atgaivina ir intensyvina plaukų spalvą. Padeda išlaikyti spindinčią plaukų spalvą tarp dažymų.  Gaivina, apsaugo ir suteikia gražų žvilgesį. Suteikia apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių.
Ši plaukų priežiūrai namuose skirta programa, sukurta specialiai šiaurietiško tipo plaukams, padeda ilgiau išlaikyti plaukų spalvą ir leidžia jūsų klientams džiaugtis nuostabios spalvos plaukais tarp apsilankymų kirpykloje. Specialių spalvą palaikančių produktų – „Color Boost“ šampūno ir kondicionieriaus sudėtyje yra pažangus kompleksas „Cutrin Color Boost Complex“, suteikiantis patentuotą naujos kartos apsaugą nuo UVA ir UVB spindulių, taip pat veiksmingą apsaugą nuo karščio ir antioksidantų. Suformuodamas tam tikrą apsauginį plaukų sluoksnį, jis padeda spalvų pigmentams ilgiau išlikti plaukų struktūroje.

Sudėtis:

Pati kaukė yra šokoladinės spalvos, įprasto kondicionieriaus konsistencijos.

Padengti nesuku, aš nenaudoju pirštinių, bet nėra jokių problemų norint nuplauti nuo rankų. Neįsigeria. Deja, neįsigeria ir į plaukus. Pvz., aukščiau minėtos kaukės bent vienam kartui plaukus nudažo. Gal ne taip intensyviai, kaip ilgalaikiai dažai, o ir gerokai nusiplauna jau po pirmo-antro plovimo, bet nudažo. Net ir vienam kartui rezultatas neblogas. O štai “Cutrin” man tiesiog nusiskalauja ir net nepalieka jokios žymės. Kitą kartą plaunant galvą, net neteka rusvas vanduo, kaip būna po analogiškų produktų.

Esu linkusi rasti pliusų, tad galiu pasakyti, kad po priemonės panaudojimo plaukai tampa labai švelnūs ir blizgūs. Visgi, man norsi, kad bent kiek atnaujintų spalvą, tad lūkesčių nepatenkino. Sunaudosiu kaip kaukę ir tiek.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurovaistine.lt (ir jų grožio vaistinėse). Kaina – 10.79 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.