Aš jau tikrai senokai rašiau apie šampūnus ir kitus plaukų priežiūros produktus. Tiesiog dabar stengiuosi mažiau blaškytis ir jei seniau galėjau ratu naudoti bent 5-6 priemones, dabar gi stengiuosi apsiriboti 2-3. Kažkam gal daug, o man dvigubai mažiau nei buvo įprasta. Ir pvz., nuo tada kai rašiau apie paskutinę kaukę (net pasitikslinau, tai buvo gruodžio pradžioje), aš neišbandžiau jokios kitos. Tad su pasikrykštavimu šiandien užbaigiau vieną indą! Woohoo, vis arčiau savo sandėliuko esu. Na, o kalbant apie šampūnus bei kondicionierius, tai po truputį baiginėju likučius ir šiais metais išmėginau tik dvi naujoves – iš “Evergetikon”, kuriuos aprašysiu kitą savaitę ir “Marc Anthony” rožines naujienas. Visas nuotraukas dariau “Eurokos” tinklaraščiui, todėl jose matosi parduotuvės naujas šūkis. Norisi vis užbaigti “nes tu to verta” :).

“Marc Anthony” tikrai nėra naujiena mano vonioje. Žinote, koks buvo mano pats pirmasis pirkinys eurais? Puikiai prisimenu tiek pačią prekę, tiek parduotuvę, kurioje pirkau, tiek tai, kaip atrodė dvivaliutė etiketė.  O produktas buvo garbanų kremas. Ir jis man labai patiko. Po to susipirkau visą geltoną seriją.

Nauja linija iš karto atkreipė dėmesį, kai tik “Eurokos” pasidalino nuotrauka savo IG. Rožiniai buteliukai tokie ryškūs! Beje, kai tik į mano rankas patenka šios spalvos produktai, aš viduje imu kvatotis. Nes tai viena labiausiai mano charakterį neatitinkančių spalvų, kuri visur persekioja. Galiausiai aš net savo blogą padariau rožiniu (paversk priešą draugu!) ir visada įsijungusi ciniškai kilsteliu antakį :). Na, bet gana sukt ratais. Kalbam apie priemones.

“MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING” plaukų šampūnas

Marc Anthony Grow Long Caffeine Ginseng Strengthening | Grožio blogas

Aprašymas:

Švelniai trenka ir stiprina plaukus. Sudėtyje nėra sulfatų. Šampūno sudėtis papildyta kofeinu, ženšeniu ir vitaminu E. Veikliosios medžiagos aprūpina maitinamosiomis medžiagomis, atkuria, drėkina ir atgaivina, stiprina plaukus ir skilinėjančius jų galiukus. Skatina plaukų augimą. Naudojimas. Tepti ant drėgnų plaukų, tolygiai paskirstyti. Gerai nuskalauti. Geriausiam rezultatui pasiekti, kartu naudoti ir kitas MARC ANTHONY GROW LONG plaukų priežiūros priemones.

Sudėtis:

Marc Anthony Grow Long Caffeine Ginseng Strengthening | Grožio blogas
Visos foto su sudėtimis pasididina paspaudus.

Akcentuojama, kad visos šios priemonės priemonės be sulfatų. Tiesa, tai nebūtinai reiškia tobulos sudėties, nes vistiek galima daug ko rasti, kad ir sausinančios druskos. Visgi, dėl aršių ploviklių nebuvimo aš iš karto nusiteikiau, kad šampūnas mažai putos. Ir pirmą kartą padariau klaidą paimdama per didelį kiekį. Taip elgtis esu pripratusi su natūralesniais produktais. Greitai supratau, kad klydau, nes šampūnas net labai gerai putoja. Švariai ir švelniai plauna.

Mano plaukai yra garbanoti, dažyti, iš prigimties sausi. Todėl man vis tiek po plovimo būtinas kondicionierius, tačiau jei jūsiškiai normalūs ar riebesni, tai drąsiai galite praleisti kondicionavimo žingsnį. Švariai plauna, nedirgina, nesausina – aš nieko daugiau ir nereikalauju iš šampūnų.

“MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING” plaukų kondicionierius

Marc Anthony Grow Long Caffeine Ginseng Strengthening | Grožio blogas

Aprašymas:

Stiprinamasis plaukų kondicionierius atgaivina ir stiprina plaukus. Padeda išvengti sausų plaukų galiukų skilinėjimo. Tausoja plaukų spalvą. Kondicionieriaus sudėtis papildyta kofeinu, ženšeniu ir vitaminu E. Veikliosios medžiagos atkuria ir atgaivina skilinėjančius ir lūžinėjančius plaukų galiukus. Stiprina plaukus. Skatina augimą. Teikia plaukams švelnumo ir žvilgesio. Naudojimas. Ištrinkti plaukus šampūnu. Kondicionieriumi tepti drėgnus plaukus, tolygiai paskirstyti per visą jų ilgį, nuo šaknų iki galiukų. Švelniai pamasažuoti. Nuskalauti vandeniu. Geriausiam rezultatui pasiekti, kartu naudoti ir kitas MARC ANTHONY GROW LONG plaukų priežiūros priemones.

Aprašymas skamba identiškai šampūnui :).

Sudėtis:

Marc Anthony Grow Long Caffeine Ginseng Strengthening | Grožio blogas

Apie kondicionierių galiu pasakyti, kad produktas kaip produktas. Tikrai kažkiek sutramdo mano besipučiančius plaukus, tačiau jų neapsunkina. Man norisi didesnio drėkinimo ir maitinimo, bet kadangi priemonės nėra į tai orientuotos, tai ir nereikalauju. Plaukai lieka švelnūs ir po abiejų produktų nerealiai žvilga. Garbanos išlaiko purumą. Mano skoniui kiek per didelį :).

Po šios serijos būtent plaukų blizgėjimas mane žavi labiausiai. Jausmas lyg po profesionalių priemonių.

“MARC ANTHONY GROW LONG STRENGTHENING” plaukų purškiklis

Marc Anthony Grow Long Caffeine Ginseng Strengthening | Grožio blogas

Aprašymas: 

Stiprinamasis lengvos tekstūros purškiklis drėkina, atgaivina ir stiprina sausus plaukus ir skilinėjančius jų galiukus. Purškiklio sudėtis papildyta kofeinu, ženšeniu ir vitaminu E. Padeda išvengti plaukų vėlimosi. Suteikia plaukams žvilgesio. Naudojimas. Purkšti drėgnus arba sausus plaukus. Purkšti tolygiai, nuo šaknų iki galiukų, šukuoti šukomis ir palikti džiūti.

Sudėtis: 

Marc Anthony Grow Long Caffeine Ginseng Strengthening | Grožio blogas

Iš sudėties tai nėra stebuklas, bet man svarbiausia, kad nebūtų paprastojo alkoholio sąrašo pradžioje.

Šampūnas puikiai plauna, o kondicionierius minkština ir švelnina plaukus. Visgi, būkim griežti, tą daryti privalo visi tokio tipo produktai, arba jie neverti būti mūsų lentynose. Jei neplauna ar šiaip neatitinka lūkesčių, tai kam juos naudoti? Tačiau savo lobyne aš neturiu jokios alternatyvos purškikliui ir jį tiesiog įsimylėjau.

Nuo pirmųjų dviejų produktų šis skiriasi kvapu. Jei porelė kvepėjo švelniai, bet ne per stipriai, tai purškiklis turi intensyvesnį rožinės kramtomos gumos kvapą. Srovę skleidžia idealiai.

Priemonė papildo balzamą ir palengvina iššukavimą bei glotnina. Purškalas suteikia dar daugiau spindesio. Jis neriebina ir nesulipina plaukų net purškiamas ant sausų. Man padeda susitvarkyti antros ar trečios dienos šukuoseną. Nes apipurškiu ir atgaivinu susivėlusius plaukus, telieka prašukuoti pirštais ir vėl turiu slidžias garbanas. Mane ištiko meilė. Seniai beturėjau tokį smagų plaukų priežiūros produktą, visgi nedrįsčiau prognozuoti, kaip jis patiktų kitokių plaukų savininkėms.

Ar priemonės skatina plaukų augimą? Nemanau, nes nė viena jų nėra ilgam paliekama ant šaknų. Tačiau neginčijamas faktas, kad mano plaukams visai prilipo.


Įvertinimas:

Šampūnas:

Kondicionierius:

Purškalas:

Naudinga: Įsigyti galite Eurokos.lt. Šampūnas (250ml), kondicionierius (250ml) ir purškalas (250ml) kainuoja po 9.49 EUR, tačiau šiuo metu taikoma 40% nuolaida.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).