Aš turbūt nebekalbėsiu apie tai, kokią nuotaiką sukelia sniegas :). O dar jūs visi kažkur dingę, kur mano gerosios komentuotojos? Tikiuosi atostogaujate, o ne bėdos užklupo! Tad iš pavadinimo suprantat apie ką čia bus, kaip visada pakartosiu nusibodusią teoriją :).

Pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pradžia. Nesistebėkite labai jau buitiškomis ir neperkokybiškiausiomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau, jau yra šiukšlės ir aš nesistengiu jų pateikti gražiau. Iš šiukšlių natiurmortų nedėlioju :). Tiesa, dulkes nuvalau, tad tad įvairūs ištepimai tik parodo kaip dėvisi pakuotė. Fotografuoju prieš išmesdama, tad kas jau gaunasi tas gaunasi. Daug produktų yra laikoma tokiose vonios kišenėse, kur šiek tiek patenka vandens iš dušo, tad dažnai galiausiai praranda prekinę išvaizdą. Pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pabaiga.

Vis dar naujovė: dėl to, kad labai sunku suprasti ar aš ilgai produktą naudojau, ar tris šampūnus per mėnesį suploviau, nusprendžiau parašyti ir per kiek laiko sunaudojau priemonę. Primenu, kad aš esu iš tų žmonių, kurie nemėgsta nuolatos naudoti vos vieną tos pačios paskirties daiktą, juos rotuoju pagal nuotaiką, tad pabaigti tikrai užtrunka.

Jei aš apie produktą rašiau apžvalgą, tai jos nuoroda bus prilipinta prie daikto pavadinimo :). Žvaigždute*pažymėsiu PR produktus.

1. ODA aktyvusis prausiklis su glikolio rūgštimi 7%*. Produktas man patiko, nes tiko riebiai, pigmentuotai, brandžiai odai. Pradžioje kiek grauždavo, bet greitai pripratau. Iš tiesų, neturiu ką blogo pasakyti, tik tiek, kad galiausiai labai nusibodo. Naudojau apie devynis mėnesius.

2. “Garnier” micelinis vanduo. Ne pirmą kartą naudojama priemonė, tad tikrai man visai patinka. Nesu aš labai išranki, man svarbu, kad gerai nuvalytų makiažą. Užteko maždaug 2 mėnesiams.

3. “Schwarzkopf Pure Color” dažai. Patiko, pirkau antrą kartą. Gana ilgai išlieka blizgesys.

4. “Rene Furterer” sausas aliejus “5 Sens”*. Labai patiko, metų favoritas. Jis lengvas, jo sudėtis nebloga ir be silikonų bei alkoholio, kvapas nerealus, purškiamas. Žodžiu, vienos pagyros. Užteko šešiems mėnesiams. Plaukus purkšdavau reikia nereikia, po plovimo, taip pat kas kartą eidama miegoti.

5. “White Agafia” drėkinamasis šampūnas*. Na toks labai jau vidutinis. Tad aš juo tai kartais galvą plaudavau, tai šepetėlius, tai kojas skusdavau, tai tą, tai aną ir sunaudojau per septynis mėnesius.

6. Kempinėlė iš “VitrinaPro”*. Pati geriausia. Turėjau ją apie 9 mėnesius, bet pamainomis ir kitas tuo tarpu pamėgindavau, tad nenaudojau visą laiką, buvo ir mėnesių pertraukos. Dabar turiu RF deimantą, vėliau naudosiu BB, bet prie šios tikrai grįšiu.

7. “Nida” micelinis vanduo.  Baisus. Nebaigiau naudoti. Makiažą jis valo tiek pat kiek paprastas vanduo, tai yra tik iš marmaliuoja. Ir šiaip kažkoks nemalonus.

8. “Evergetikon” plaukų kondicionierius*. Neskalsus, tad 100ml man užteko gal keturiems kartams. Šiaip visai patiko, bet ne tiek, kad ieškočiau, kur pirkti ir kartočiau.

9. “Oblepikha Siberica Professional” šveitiklis galvos odai. Daiktas visai vertas dėmesio. Minusai – labai sunku išskalauti iš plaukų visus grūdelius. Pliusai – tikrai galima šauniai nusišveisti skalpą, kad gerina kraujotaką, lengvina plaukų augimą ir t.t. 200ml sunaudojau per 11 mėnesių, kartais pašveisdama ir kūną :).

10. “Dm” rankų kremas. Visai geras. Taip, tai labai trumpas komentaras, bet na, kad daugiau kažko čia ir nepasakysiu. Sutepiau per tris mėnesius.

11. “Biovene” juoda nulupama veido kaukė*. Iš visų bandytų nulupamų juodų kaukių ši man patiko labiausiai ir pasirodė veiksmingiausiai. Tiesa, tokios dažnai neužsidėsi, tad išbaigiau tik per 10 mėnesių.

12.  “Marc Anthony” kondicionierius “Grow Long Strengthening”*. Kondicionierius aš visada subaigiu greičiau nei šampūnus ir man keista, kad kažkam būna atvirkščiai. Gi šampūno išsipili maždaug poros eurų monetos balutę, kad ir du kartus, o kondiškės tai jau reikia saujos, gerai viską padengti :). Šis nebuvo nei labai geras, nei labai blogas. Kiti serijos produktai patiko labiau, bet viską rasite apžvalgoje. Baigiau per maždaug 1,5 mėnesio.

13. “Rituals” sausas kūno ir plaukų aliejus “The Rituals of Ayurveda”*.  Labai man patiko. Labai labai. 30ml užteko maždaug mėnesiui. Update: vienas geras Velykų zuikis padovanojo pilną dydį. O jau gražumas! Buteliukas stiklinis ir su purkštuku! Patenkinta iki lubų!

14. “Kerastase” nuo karščio apsaugantis ir glotninantis plaukų pienelis “Discipline Keratine Thermique”. Labai labai geras produktas apsaugai nuo karščio, ypač jei turit nepaklusnius plaukus. Visgi, aš džiovintuvo griebiuosi retokai, tai 150ml man užteko maždaug 15 mėnesių.

15. “Aubrey” veido tonikas su fragonijomis*. Visai malonus tonikas. Tiesa, mane kiek neramino alkoholis, bet jei natūralistai jo nesibaido, tai ką jau čia aš, o ir neigiamo poveikio nepajaučiau. Užteko trims mėnesiams.

16. “Lookfantastic” vonios burbulas. Nesu išranki tokiems produktams. Geras. Iki tobulumo trūko daugiau aliejingumo.

17. “Lumene” blakstienų tušas “Nordic Chic Full-On Curl Mascara”*. Įvertinau ketvertu, prie tokio vertinimo ir pasilieku. Tušas kaip tušas, jo violetinis brolis geresnis ;). Turėjau apie 6 mėnesius. Ilgiau stengiuosi atidarytų tušų ir nelaikyti, net jei dar tinkamas naudoti, nebent labai jau gaila :).

18. “The Balm” bespalvė matinė pudra “Sexy Mama”*. Geresnės matizuojančios pudros taip ir neatradau, tad nusipirkau tokią pačią, kad ir kaip neįdomu tai būtų. Na, o pirmosios mamos užteko aštuoniolikai mėnesių (bet pora galbaliukų išbyrėjo, nes besibaigianti pradėjo trupėti nuo kraštų). Naudojau beveik kiekvieną dieną po kelis kartus.

Tad štai ir viskas! Papasakokite man, ką įdomaus pabaigėte jūs! Ir per kiek laiko, taip pat 🙂


Kai jūs tylit, man atrodo, kad neskaitot. Jei blogas įdomus – bendraukim ir kurkim jį kartu!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

Pirma foto yra Designed by onlyyouqj / Freepik