Na, tai kaip sekasi pjaustyti silkutę? Iš kvapų sprendžiu, kad kaimynai rimtai ėmėsi svogūnų ir žuvų kepimo reikalo :). Ypač rimtai žiūri į svogūnus. Aš pati tai nežinau, ar eit pamiegot, ar ką, tai nusprendžiau parašyti apžvalgą, juk reikia pagaliau pabaigti pasakoti apie visus produktus, kuriuos prifotografavau kalėdiniame fone. UPDATE: prirašiau iki naudingos informacijos ir visiškai išsijungiau kelioms valandoms.

Šiandienai pasirinkau pirmosios Inbeauty.lt grožio dėžutės žvaigždę – “Kerastase” pienelį “Discipline Keratine Thermique”. Skirtingose parduotuvėse jis vadinimas vis kitaip. Lyginamasis, plaukus sutramdantis, apsaugantis nuo karščio, glotninamasis, nepaklusnių plaukų kremas. Vienas kitam neprieštarauja ir viskas tinka man :).

Aprašymas:

“Kerastase Discipline Keratine Thermique” lyginamasis plaukus sutramdantis pienelis, naudotinas prieš formuojant plaukus plaukų džiovintuvu. Apsaugo nuo plaukų šiaušimosi ir neigiamo drėgmės poveikio. Išlygina plaukus, suteikia jiems žvilgesio ir palengvina jų šukavimą. Pienelis užtikrina veiksmingą apsaugą nuo neigiamo karščio poveikio.

Naudojimas: 1–2 lašeliais Kerastase Discipline Keratine Thermique priemonės ištepti rankšluosčiu nusausintus plaukus, paskui formuoti juos plaukų džiovintuvu ar kitais karštais prietaisais. Nenuskalauti. Tinka dažytiems plaukams. Jei priemonės pateko į akis, nedelsiant jas gerai praplauti vandeniu.

Sudėtis:

Konsistencija labiau, kaip lengvo kremuko, nei kad pienelio.

Kvapas būdingas kvepalams. Prabangus.

Na ir ką aš galiu pasakyti. Patiko. Šiaip ilgokai šis produktas pas mane mėtėsi nepradėtas. Kažkaip nelabai traukė, bet pradėjau plaukus džiovinti džiovintuvu. Pagalvojau, kad gal reikia kokią apsaugos nuo karščio priemonę įsigyti, prisiminiau, kad gi va viena mėtosi.

Pabandžiau ir turėjau atsiprašyti. Ar saugo nuo karščio, man sunku išmatuoti, bet plaukus drėkina, tikrai suteikia tą “anti-frizz” efektą ir išlaiko jį net išėjus į drėgną orą. O dar suminkština bei blizgina, “nesipjauna” su kitomis priemonėmis ką benaudočiau, bet galima ir vien su juo išsiversti. Savo plaukams naudoju maždaug du kartus tiek, kiek matote nuotraukoje. Liaupsinu, bet neturiu ką blogo pasakyti. Brangus, nors prie to prikibsiu :). Dar vienas įrodymas, kad tose grožio dėžutėse galima atrasti kažką, kas labai patinka, bet nebūčiau atkreipusi dėmesio.

Įvertinimas:

Naudinga: įsigyti galima Inbeauty.lt (150ml kainuoja 30 EUR), Topbeauty.lt (25.95 EUR), Kuryba.eu (25.60 EUR), Inhair.lt (26 EUR), Klipshop.lt (26 EUR).

Dėkoju, kad skaitoteGrįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad būkit drąsūs ir aktyvesni! Draugaukime Facebooketen daugiau bendraujameInstagrameten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.