Apžvalga: “Biovene” juoda nulupama veido kaukė

Estimated read time 4 min read

Kaip prabėgo jūsų savaitgalis? Maniškis buvo fantastiškas, bet labai varginantis. Jau gerokai įdienojus šeštadieniui, mes nusprendėme šokti ant motociklo ir nuvažiuoti iki Šventosios. Per aplinkui, žinoma, tad keliavome Panemune. O vakar grįžinėjome šiaurine Lietuvos dalimi, todėl ant motociklo praleista apie 10 valandų. Nežinau ar kam nors būtų įdomu, bet kartais pagalvoju parašyti apie neromantinę motociklizmo pusę. Tiesiog rečiau susiduriantiems žmonėms, kurie įsivaizduoja, kad viskas atrodo maždaug taip. Kartais norisi papasakoti teisybę, tik nežinau, kas čia tai skaitytų :). Žodžiu, šiandien sunku, bet blogo tai jau labai pasiilgau!

Ir savaitę pradėsiu nuo didelį susidomėjimą sukėlusios naujos “Biovene” veido kaukės. Juodos nulupamos kaukės yra labai populiarios. “Pil’aten” gilaus veido valymo kaukės apžvalga, kurį laiką buvo skaitomiausia mano bloge. Visgi man ji visai nepatiko ir neveikė, skirtingai, nei panaši “MyBeauty”. Tad net įdomu, ko tikėtis iš “Biovene”.

Aprašymas:

Juoda nulupama veido kaukė BIOVENE veikia kaip nešvarumų magnetas. Ji padeda kovoti su spuogais, inkštirais ir odos dėmelėmis. Veido kaukė efektyviai nuo odos pašalins toksinus ir kitus nešvarumus. Natūralūs ekstraktai ramina odą, padeda jai atgauti natūralią drėgmės pusiausvyrą, todėl ši tampa švelni, o poros akivaizdžiai sumažėja. Sudėtyje esanti bambukų anglis pritraukia ir sugeria 100–200 kartų daugiau nešvarumų, nei pati sveria.
Veido kaukė BIOVENE tinka visų tipų odai. Vienos pakuotės užteks apie 30 kartų!

Sudėtis:

Kaukės naudojimo būdas:

Esminė detalė – prieš tepant masę reikia atverti poras. Tą geriausia yra padaryti prie veido glaudžiant karštu vandenių sudrėkintą rankšluostį. Kaukę reikia laikyti apie 30 minučių.

Aš tepu ant savo probleminių zonų. Daugiausiai bėdų turiu su žandais, kurių poros yra didelės, tarsi turėčiau apelsinukus ant veido. Čia ne į temą, bet pamenu, kažkada žurnale skaičiau jaunos mergaitės klausimą, ar ant veido gali būti celiulitas, nes jos oda atrodo, kaip apelsinas. Tada jai atsakė kažkokią nesąmonę ir aš pagalvojau, ar jie apsimetė, kad nesuprato problemos? Nes aš turiu celiulito, bet tos duobutės man neprimena apelsino, skirtingai nei veido oda. Juk korėjiečiai apelsinus naudoja net reklaminėms nuotraukoms, rodydami, kaip aplikuoja ar nuplauna pudras.

Žinoma, nosis ir smakras irgi nėra dovanėlė. Tik ten poros neišsiplėtę, o šiaip užsikimšę.

Pirmiausiai nustebino kvapas. Jis saldus ir primena kokosą. Man tai šioks toks minusas, nes nelabai tokius mėgstu. Masė tepasi lengvai. Sudžiuvusi nusilupa nesunkiai. Yra šiokio tokio nemalonumo, tačiau nepasakyčiau, kad labai skauda. Bėda, kad kraštuose man lieka kaukės likučių, kuriuos yra labai sunku nugramdyti.

Na, o pats produktas veikia. Ant nuluptos plėvelės tikrai radau daug kamštukų. Ypač nuo nosies. Nepasakyčiau, kad wow, viską išvalė, bet lyginant su garsiąja “Pil’aten”, tai šimtą kartų geriau. Po procedūros jaučiasi lengvas sausumas (ne toks didelis, kaip po molio kaukių), tad būtinas drėkiklis. Priemonės man dar ilgai užteks, bet čia neabejotinai kartotinas produktas, nors kaina, žinoma, nėra pati draugiškiausia.


Įvertinimas:

Naudinga: Kaukę įsigyti galite “Drogas” parduotuvėje. 100ml kainuoja 16 EUR (šiuo metu su “Drogas” kortele – 12 EUR).

Ačiū, kad skaitote! Jei buvo įdomu, tai netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Draugaukime Facebooke, kur daugiau bendraujame, ir Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).

2Comments

Add yours
  1. 1
    Kita Živilė

    Sakai šita geresnė už Pilaten? Verta pinigų? Nes Pilaten tai už porą dolerių galima parsisiųst.

+ Leave a Comment