Senais neatmenamais laikais, tai yra gruodį, dalyvavau knygos apie natūralią kosmetiką pristatyme. Ten gavau gėrybių maišelį, kuriame buvo ne tik pati knyga, bet ir keli natūralios kosmetikos daikčiukai. Bandyti ir dar nematyti. “Aubrey” kosmetikos apžvalgų bloge daug nerasite, vos porą, bet su gamintoju esu neblogai susipažinus ir išbandžiusi nemažai plaukų priežiūros produktų. Gi žinote, kad labai mėgstu “Iherb”, o prieš kokius 5 metus visos svaigo dėl ten parduodamos “Aubrey” produkcijos. Buvo kas patiko, buvo ir nelabai įtikusių priemonių, tad net nežinojau ko tikėtis iš šio toniko.

100% natūralus „Aubrey“ universalus tirpsmo vandens tonikas su fragonijomis, sertifikuotas NSF – ne mažiau 70% ekologiškų ingredientų. Gaivi dulksna minkština, nuramina odą, ilgam ją sudrėkina ir aprūpina reikalingais mineralais. Kliniškai patvirtina – drėkinamasis poveikis išlieka net iki 8 valandų. Tinka visų tipų odai.

Veikliosios medžiagos:
– Aromaterapijoje fragonijos aliejus naudojamas kaip odą raminantis ir balansuojantis drėkiklis.
– Karbonizuotas mineralinis vanduo drėkina ir aprūpina odą reikalingais mineralais.

Naudojimas: buteliuką laikyti ištiestoje rankoje, užmerkti akis ir purkšti vandenį ant veido bei kaklo.
Su purkštuku.

SudėtisAqua, aloe barbadensis leaf juice*, leuconostoc/radish root ferment filtrate, glycerin*, agonis fragrans branch/leaf oil, alcohol, lecithin, aesculus hippocastanum (horse chestnut) extract, calendula officinalis extract, chamomilla recutita (matricaria) flower extract, melissa officinalis flower/leaf/stem extract, humulus lupulus (hops) flower extract, foeniculum vulgare (fennel) seed extract.

Tai, kad aš šią priemonę išbandžiau iš karto, o ne pusę metų marinavau stalčiuje, nulėmė purškiklis. Tiesiog aš išdovanojau visas savo terminio vandens atsargas. Ir vieną kartą pajutusi, kad oda verkia dėl sauso aplinkos oro, išsitraukiau šią dulksną ir dulkstelėjau 🙂 ant veido. Nugulė lengva migla ir maloniai atgaivino. Tiesa, nepasakyčiau, kad esu sužavėta kvapo. “Audrey” produktai išsiskiria tokiu stipriu žoliniu aromatu, kuris įtinka ne visiems. Visgi, nesu labai jautri ir prie įvairių kvapų greitai priprantu. Juo labiau, kad šis ilgai nesilaiko.

Mano mėgiami naudojimo būdai:

tiesiog bet kada, net ir ant makiažo, kai norisi gaivos. Pasiteisina, nes smulkutė dulksna nenuplauna makiažo ir net gi padeda paslėpti šerpetojančias vietas.

po veido prausimo. Nes tiesiog labai patogu. Dažniausiai naudoju rytais, nes ne visada tepu kremą, o tonikas tikrai drėkina. Vakarais veidą tonizuoju kitais produktais.

Dėl purškiklio ši priemonė tikrai skalsi, nes purškinėju dažnokai (stovi šalia kompiuterio), o dar tikrai daugiau nei pusę turiu. Buteliukai, kurių turinį reikia pilti ant vatos man baigiasi gerokai greičiau.

Visą mėnesį naudodama tai nuolatos (po kelis kartus per dieną visą darbo savaitę), tiek priešokiais (atostogos muša iš ritmo), nepastebėjau kažko neigiamo, dirginimo ar pan. Ir net prie kvapo pripratau.

Ar kartočiau? Kodėl gi ne, man visokie drėkikliai, gaivikliai, miglos, terminiai vandenys, purškiami tonikai yra labai malonūs labiau nei reikalingi. Šis ne išimtis. O malonumus aš mėgstu.


Įvertinimas:

Naudinga: Įsigyti galite Livinn.lt (100ml kainuoja 8.78 EUR) arba Iherb.com (7.04 EUR, dabar taikoma nuolaida).

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).