Turiu du nesusijusius klausimus: ar vyksite į knygų mugę ir ar mėgstate kvapnius produktus? Aš į abu galiu atsakyti “taip” ir “taip”. Puikiai žinote, kad visuomet džiaugiuosi kvapniais produktais, niekada nesakau, kad vai vai vai, kam čia tų kvapų pridėjo, gi jie tikrai nenaudingi. Na nebent tas aromatas man neįtinka. Visais kitais atvejais tik duokit! O “Rituals” produktų aromatai yra kažkas svaigaus. Aš būna einu “Panoramoje”, galvoju, kas čia taip kvepia ir apsižiūriu, kad esu šalia tos parduotuvės. Visgi, retokai užeidavau, nes jų kosmetika, kaip ir knygų albumai, man atrodo yra sukurti dovanoti. Įbėgi ir gali griebt bet ką. Tiesa, kai “Rimi” buvo paleidę akciją, graužiausi, kad ta parduotuvė man nepakeliui, nors paprastai lipdukus palieku lėkštelėje prie kasos ir net nežinau kam jie tuo metu renkami.

Valentino dienos savaitę sulaukiau raudono siuntinėlio, kuriame radau dailią pakuotę su kūno ir plaukų aliejaus miniuku, bei kvapniu maišeliu, kuris skirtas dėti į spintą.

The Rituals of Ayurveda | Grožio blogas

The Rituals of Ayurveda | Grožio blogas

Išpakavau ir susileidau. Mano skonio kvapas. Jis toks saldus, bet tas į rytietišką pusę. Kažkada buvau nusipirkusi paprastesnių analogų, kuriuos dėdavau į tas vietas, kuriose nenorėjau, kad gulėtų katės, tai toli gražu taip skaniai nekvepėjo.

Tačiau labiausiai mane sužavėjo aliejus, kuris pristatomas taip:

100% natūralus ir unikalus sausas aliejus, kuris maitina odą. Praturtintas stipriomis žolelėmis, specialiai pagamintas pagal Ajurvedos “Vata Dosha” tradicijas. Tai natūralus sausas aliejus su saldžiuoju migdolų aliejumi ir baziliku. Unikali sausojo aliejaus formulė greitai absorbuojama, suteikia odai šilkinį pojūtį ir palieka suteikia puikaus aromato.

Pajutusi jo “sausą” konsistenciją buvau 100% tikra, kad tai silikoninis produktas, bet pasirodo, kad sudėtyje jo lyg ir nėra:

COCO-CAPRYLATE/ CAPRATE, OLUS (VEGETABLE) OIL, DICAPRYLYL CARBONATE, PRUNUS AMYGDALUS DULCIS (SWEET ALMOND) OIL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) HYBRID OIL, PARFUM/FRAGRANCE, OCIMUM BASILICUM (BASIL) OIL, TOCOPHEROL, HELIANTHUS ANNUUS (SUNFLOWER) SEED OIL, LIMONENE, COUMARIN, CINNAMAL, EUGENOL, LINALOOL, CITRIC ACID.

Priemonė kvepia labai skaniai. Man. Nes jau įsivaizduoju penkis oponuotojus, kurie šaukia, kad nepatiko :). Būna :). Pvz., Irmai visada nepatinka, tai kas man labai kvepia :), o man parduotuvėje net nekyla minčių pauostyti būtent tą rūšį, kurią renkasi ji :D. Ir šiaip pastebiu, kad mano nuomonė dažnai išsiskiria su kitų kosmetikos mylėtojų. Bet ir amžius dažnai skiriasi, tai galvoju, kad gal į viską kiek kitaip žiūrim ir kitus lūkesčius turim. O kaltė, kad man kažkas patinka, tikrai negraužia 🙂

Aliejus skirtas kūnui ir plaukams, aš jį dažniausiai naudoju būtent garbanoms, tiksliau jų galams. Kūnui pamėginau – tikrai šaunus, po dušo į drėgną odą susigeria be problemų, neriebus (juk sausas), kvapas išlieka gana ilgai, maitinimas-drėkinimas kaip ir nuo daugelio aliejų, panašus. Tik tiek, kad turiu mažą kiekį ir man gaila jį naudoti kūnui. O štai plaukus aš myliu labiau ir jiems gaila būna… nieko. Tepu tiek šlapius, tiek sausus galus. Pirmu atveju neleidžia pūstis, antru atveju suteikia blizgesio, padeda išnarplioti garbanas. Mano labai storų, freezy, sausų plaukų neriebina.

Aš sužavėta ir į norų sąrašą įsirašiau pilną dydį. Tiesą sakant, tą norą ketinu skleisti tiems, kurie įvairiomis progomis paklaus ko norėčiau dovanų :D.


Įvertinimas:

Naudinga: Produktų ieškokite “Rituals” parduotuvėse. Kvapnios pagalvėlės parduodamos po dvi ir rinkinys kainuoja 15 EUR. 100 ml sauso aliejaus kaina – 19.50 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).