Kadangi kiekvienas sprendžiame pagal save, tai aš įsivaizduoju, kad makiažo kempinėles naudoja visi (kurie daro makiažą). Žinau, kad tai netiesa, yra daugybė žmonių, kurie net nebandė tokio dalyko, yra daugybė, kuriems nepasiteisino tokia priemonė. Man pačiai visiškai nepasiteisina šepetėliai. Aš pudras tepu arba senoviškai – pirštais, arba su kempinėle. Esu išbandžiusi ne vieną. Priminsiu savo palyginimą, kuriame apžvelgiau net 4 skirtingas kempines. Jis čia.

Trumpai prisimenant, tai “Melkior” kempinėlė man pasirodė tragedija. Tas pats, kas akmenuku bandyti užtepti pudrą. “Real Techniques”, “W7 Cosmetics”, ir “Beauty Blender” turi savų pranašumų ir savų minusų, bet tą kartą nugalėtoja išrinkau W7. Ir dar atvirai prisipažįstu, kad nors garsusis “Beauty Blender” darbą atlieka puikiai, aš nesu jo gerbėja. Man patinka čiut kietesnės, mažiau lepios ir nepervertintos priemonės. Su tokia štai patirtimi aš ėmiausi bandyti garsiąją parduotuvės “Vitrina” kempinėlę. Na, bent jau aš apie ją girdėjau daug ir daug, o pirmą kartą pas Irmą šiame filmuke.

Ir visi tą produktą vadina kempinėle iš “Vitrinos”, nors jis turi savo pavadinimą – “DeArtist”.

Beje, Irma pamačiusi, kad dalinuosi priemonės foto “Instagram Stories”, parašė, kad apžiūrėčiau dėžutę, ten slepiasi maišelis laikymui. Ir tikrai! Tas pats, kuris pirmoje foto. Būčiau neatradusi. Ačiū!

Įrankį naudoti rekomenduojama visiškai įprastai.

Tai yra sudrėkinate, nuspaudžiate į rankšluostį vandens perteklių ir tapšnojate pudras ar kitas priemones į veidą :).

Sušlapinta ši kempinėlė nėra tokia minkšta kaip “Beauty Blender”, bet minkštesnė už W7. Artimiausia gal tradicinei RT.

Pati medžiaga labai švelni, maloni liesti. Dėl naudojimo, priemonės dengimo, sklaidymo, aš neturiu absoliučiai jokių priekaištų. Gali būti, kad tai kol kas man iš viso labiausiai patinkanti kempė.

Dar vienas privalumas, prieš garsiausią ir brangiausią konkurentę yra tas, kad plaunant nebėga dažai ir neblunka spalva, nesidėvi taip greitai. Išsiplauna irgi neblogai. Žinoma, tenka pavargti, tos kempinėlės naudojamos niekada nebeatrodo kaip naujos. Aš dažniausiai sumirkau aliejiniu veido prauskikliu, o tada dar perplaunu šampūnu. Beje, aš kempiniuką plaunu ne tik po naudojimo, bet ir prieš. Vistiek guli, dulka… Man ramiau.

Žinote, kai yra tiek gerų alternatyvų, turiu omenyje ne tik šią kempinę, bet ir W7, ar “Real Techniques”, tai nesuprantu, kaip kyla ranka pirkti “Beauty Blender”, nors jis tikrai geras, bet kiti juk irgi tokie, tik 3 kartus pigesni. Kokia jūsų patirtis?


Įvertinimas:

Naudinga: Kempinėlės ieškokite fizinėse “Vitrina” parduotuvėse. Internete yra panaši. Kaina – 5.5 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebooke, bei Instagrame (stengiuosi dažniau kurti instastories!). Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).