Pabaigti produktai #12: galutinis įspūdis

Estimated read time 7 min read

Knygoms dedikuotas savaitgalis baigėsi! Jo metu ne tik mugę aplankėm, cepelinų Vilniuje ieškojome (juokinga, kad tai atseit nacionalinis valgis, bet klausiau gūglės, kur jų rasti apart tinklines picerijas), bet ir šiek tiek apsitvarkėme namus. Truputį pramėčiau daiktus, tad labai į temą gaunasi ir kasmėnesinis pabaigtų produktų įrašas.

Gal ir  nusibosta nuolat tą patį kartoti, bet čia bus pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pradžia. Nesistebėkite labai jau buitiškomis ir neperkokybiškiausiomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau, jau yra šiukšlės ir aš nesistengiu jų pateikti gražiau. Iš šiukšlių natiurmortų nedėlioju :). Tiesa, dulkes nuvalau, tad tad įvairūs ištepimai tik parodo kaip dėvisi pakuotė. Fotografuoju prieš išmesdama, tad kas jau gaunasi tas gaunasi. Daug produktų yra laikoma tokiose vonios kišenėse, kur šiek tiek patenka vandens iš dušo, tad dažnai galiausiai praranda prekinę išvaizdą. Pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pabaiga.

Naujovė: dažnai girdžiu klausimą, kaip aš viską sunaudoju, nors man pačiai atrodo, kad priemonės vis nesibaigia ir nesibaigia. Pvz., bet tušų, per metus parodžiau vos vieną dekoratyvinės kosmetikos produktą. Todėl nusprendžiau parašyti ir per kiek laiko sunaudojau priemonę. Primenu, kad aš esu iš tų žmonių, kurie nemėgsta nuolatos naudoti vos vieną tos pačios paskirties daiktą, juos rotuoju pagal nuotaiką, tad pabaigti tikrai užtrunka.

Jei aš apie produktą rašiau apžvalgą, tai jos nuoroda bus prilipinta prie daikto pavadinimo :). Žvaigždute* pažymėsiu PR produktus.

Grožio blogas

1. “Schwarzkopf #PureColor” plaukų dažai. Nors reikėtų dažniau, bet plaukus dažau maždaug kartą per mėnesį. Nesu prisirišusi prie kažkokių dažų, vis išbandau kažką kitą panašios spalvos. Šis produktas labai patiko, man atrodo, kad plovėsi gerokai mažiau ir blizgėjo plaukai tikrai ilgiau. Esu net linkus kartoti.

2“Welness & Beauty” kūno aliejus su sezamų aliejumi ir vanilės ekstraktu. Aliejus patiko nuo pradžios iki galo. Ir kvepėjo skaniai, ir odą maitino puikiai. 150ml sunaudojau per maždaug 5 mėnesius.

Grožio blogas

3. “Eart Science” plaukų kaukė su avokadu ir alyvuogių aliejumi. Visai patiko. Gana lengvos konsistencijos, bet sunkesnė, maitinanti priemonė. Kelioninį dydį (59g) sunaudojau per 5 kartus, išvykose.

4. “Lendan” plaukus atstatanti kaukė su moringos aliejumi*. Labai kvapni ir nebloga kaukė, mano skoniui kiek per lengva, tad tiko dažnesniam naudojimui. Kadangi turėjau atsidariusi bent kelias, tai labai norėjau bent porą greičiau sunaudoti ir šią tepiau po kiekvieno plovimo kaip kondicionierių, brangusis man padėjo. Dar 100 ml nukabinau vyrui į kelioninę komandiruočių talpą. 500ml sunaudojom per 3 mėnesius.

Grožio blogas

4.Lacalut” dantų pasta*. Pasta kaip pasta, naudojau ir neturiu ką blogo pasakyt. Kuriam laikui užteko nepamenu, gal 4 mėnesiams, derinant su kitomis.

5“Schwarzkopf Professional” micelinis plaunantis kondicionierius “Bonacure Repair Rescue”*. Šis produktas man labai patiko. Esu išbandžiusi jau 5 plaunančius kondicionierius ir pastarasis stumdosi tarp pirmos antros vietos. Beje, labai patiko mano vyrui, kuris jį naudojo, kaip įprastą balzamą. Nuolat gyrė ir prašė dar, tik kad niekas, o taip pat ir aš, neranda šio produkto pirkti. 500ml sunaudojom maždaug per 6 mėnesius.

Grožio blogas

6“Rene Furterer” nenuplaunamas glotninamasis plaukų kondicionierius LISSEA*. Super! Aš jį į metų geriausius traukiau, tad tikrai vertas dėmesio. Nenuplaunamas kondicionierius, kuris sugeba glotninti per daug neapsunkindamas. 125ml sunaudojau per 9 mėnesius.

7. “EO Lab” jauninantis tonikas veidui. Vienas geresnių mano bandytų tonikų. Skaniai kvepia, gaivina, drėkina, pigus, neblogos sudėties. Imkit ir džiaukitės! 200ml naudodama vien tik jį rytais ir kartais net vakarais, subaigiau per maždaug 4 mėnesius.

Grožio blogas

8. “Erboristica” atstatomasis šampūnas sausiems plaukams*. Čia gi vienas iš mano metų šampūnų! Švelnus (be aršių ploviklių), bet veiksmingas. Nesausino plaukų, nedirgino galvos ir tiesiog man patiko kiek gali patikti toks daiktas, kaip šampūnas. 300 ml sunaudojau per +-6 mėnesius.

9. “Dove” dezodorantas*. Nelabai man jis patiko. Nesaugojo nuo blogo kvapo, nors paties pudrinis aromatas visai patrauklus. Kankinausi pramaišiui su kitais produktais gal pusę metų ir išmetu nebaigtą.

Grožio blogas

10. “Elf” tušas. Tas jausmas, kad jis jau buvo pradžiuvęs, kai jį gavau, todėl galutinai mirė per 2.5 mėn. Bet ir nebuvo labai vertas dėmesio.

11. “Gosh” tušas “My Favourite Mascara”*. “Gosh” tušai man labai patinka, kaip kažko niekada nenuvilia “Maybelline” taip man yra su šia kompanija. Tiesiog tinka mano blakstienoms? Išmetu po 6+ mėnesių. Šiaip juo dar tikrai įmanoma dažytis ir rezultatas neblogas, tačiau pasiekęs tokį amžių jau pradeda labiau byrėti, o tada į pakarę dirgsta akys. Kadangi tušų pas mane nemenkas kalniukas, tai nejaučiu poreikio ištaupyti iki paskutinio lašo, kai jau pajaučiu senatvinius daikto požymius.

Grožio blogas

12. “The Ordinary” pudra “Coverage”. Išturėjau gal 7 mėnesius, bandžiau prisijaukinti, dabar atiduodu kitiems pažaisti. Nepatiko nei ši, nei kita – seruminė – versija. Abi man subėgdavo į poras ir plaukiodavo ant veido.

13. “Alaffia” dezodorantas. Labai nemaloniai sureaguoja su mano kūnu ir virsta baisiu kvapu jau po minutės. Tiesiog išmetu.

Grožio blogas

14. “Battaglia Professional” purškalas plaukams. Labai vidutinis, riebino plaukus. Jokio teigiamo, net ir dekoratyvinio, poveikio nepajutau. 150ml kankinau gal 8 mėnesius, išmetu ketvirtadalį.

15. “Douglas” maitinamasis veido serumas-aliejus “Nutri Focus Nourishing Serum-Oil”*. Šį sunaudoti padėjo kažkuri katė. Nes buteliukas “kažkaip” nusirideno, skilo kamštelis (matosi net nuotraukoje) ir gal pusė ištekėjo, kol jį atradau. Tad tą pusę iš 30 ml naudojau apie 3 mėnesius. Serumas man patiko, nors turėjo vieną baisų minusą – kvapą. Tačiau veidas iš karto atrodydavo švelnus švelnus, pamaitintas ir tikdavo itin šaltomis dienomis.

Grožio blogas

16. “The Ordinary” akių kontūro serumas “Caffeine Solution 5% + EGCG”. Na, labai tikėjausi kad padės kovoti su paakių paburkimais. Lašinau aš jį į kremukus, naudojau reguliariai. Negaliu įvardinti kažkokio radikalaus pokyčio. Na lyg ir sumažindavo tas bulkytes, bet jau mano “lyg ir” toks neužtikrintas, kad nežinau nežinau. Pabaigiau, bet nežinau dėl ko kartot. 30ml naudojau 12 mėnesių.

17. “The Organic Pharmacy“ antioksidacinis stangrinamasis veido serumas „Antioxidant Face Firming Serum“*. Puikus veido aliejus. Skaniai kvepia citrusais, lengvai susigeria į drėgną odą, nekemša porų ir šiek tiek daro ją elastingesne bei skaistesne. Tik  tiek, kad kainuoja 90 EUR, visais kitais atžvilgiais puikus. 35 ml sunaudojau per 13 mėnesių. Po porą lašelių visam veidui, ar lašelį į naudojamą veido kremą ar net krempudrą.

Grožio blogas

18. “Saflora” rožių vanduo. Malonus purškaliukas, kurį kartojau ne pirmą kartą. Bet jau kokia tragiška pakuotė, ane? 100ml sunaudojau per kažkur 4 mėnesius.

19. “Oblepikha Siberica Professional” augimą skatinantis aliejų kompleksas plaukams. Aš nežinau, kiek tos priemonės paskatina augimą ir ar paskatina, bet šiuo aliejumi mėgau tepti galvos odą prieš miegą. Tiesiog, kai jausdavau, kad atsiranda pleiskanų, kai sudirgdavo, kai šiaip norėdavau palepinti šaknis. Nieko blogo negaliu pasakyti, apart stiproką šaltalankių kvapą. 100 ml sunaudojau per 9 mėnesius. Šaknis tepdavau kartą per dvi savaites. Būdavo ir dažniau, ir didesnių pertraukų.

Grožio blogas

20. RENE FURTERER intensyviai maitinanti kaukė labai sausiems, pažeistiems plaukams KARITE*. Čia buvo mano metų kaukė, tad kažin ar reikia kažkokių papildomų komentarų. 200 ml sunaudojau per 8 mėnesius. Kadangi ji galioja tik 6, tai pastaruosius du aš stengiausi ją naudoti dažniau (kartą du per savaitę, kitus kartus į trasą kaip kondicionierius eidavo moringų kaukė), taip pat retkarčiais sutepdavau drėgnus plaukus prieš miegą ir pasidarydavau naktinę kaukę.

21. “Palmer’s” rankų kremas su kakavos sviestu. Riebus ir geras. Bet susigeria tai sunkokai, tad tinkamas tikrai ne visomis aplinkybėmis. 60 gramų naudojau apie 4 mėnesius.

Tad štai ir viskas! Papasakokite man, ką įdomaus pabaigėte jūs! Ir per kiek laiko, taip pat 🙂 Kadangi aš nežinau kiek yra normalu, kažką naudoti, tai tikiuosi tiesiog smagu sužinoti mano tempus.


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

Pirmas paveikslėlis yra Cartoon vector created by Rosapuchalt – Freepik.com.

Total
0
Shares

11Comments

Add yours
 1. 1
  Marija

  O man būtent šias Gosh tušas labai nepatiko, nežinau, gal nusipirkau nekokybišką, bet jis buvo tarsi išdžiūvęs, labai prastai dažė blakstienas, kad pabandžiau kokius 3 -4 kartus ir tiesiog išmečiau. Nors pvz jų tušas grouth ar kažkaip panašiai vadinosi, tai labai patiko, ilgai naudojau ir planuoju dar kartoti.

 2. 2
  Dalia

  oj šį mėnesį daug pabaigiau.. live clean šampūną su kondiške, biok dermatology micelinį ir toniką(šituos sunaudoju laabai greit), rasa dermo kremą, old spice dezodorantą, porą fito kosmetics kibirėlių,ecolab rankų kremą(šitos firmos užsipirkau dabar tiek, kad prie kasos pati nustebau, kai viską iškroviau) 🙂 iš dekoratyvinės tik paradise tušą 🙂

 3. 3
  Salomėja

  Na pasitaiko, man Boombastic ir Rebel labiau patiko, bet šis irgi buvo prie geresnių, nieks nekliuvo.

 4. 5
  Alma

  Saflora tikrai galėtų pakeisti pakuotes, net nekyla man ranka jų pirkti, nedžiugins akies visiškai 😀 Tokį patį Palmer’s kremą baigiu ir aš, nežinau, nepatinka man jis, realiai yra poveikis, bet tikrai turiu ilgam sėdėjimui nusiteikti, o mane tai erzina. Iš pabaigtų produktų galiu paminėti Keune aliejuką plaukams, naudojau ilgiau nei metus (praktiškai kasdien), bet visiškai nenusibodo, labai jis man patiko (nerandu tik parodyti, dovanų gavau, neberandu jau). Ir dar plaukų kaukę, kurią galėčiau rekomenduoti toms, kurios nori pakankamai lengvo drėkinančio ir neapsunkinančio produkto https://www.eurokos.lt/plauku-prieziura/kaukes-ir-kremai/prosalon-moisture-sausu-plauku-kauke-1000-g.html (tik maniškė buvo 200 g pakuotėje). O šiaip man produktų krizė, žiema šiemet užsibuvo, oda eina iš proto, ant galvos kupeta šiaušalų, kur tas pavasaris 😀 😀

 5. 6
  Dalia

  nepasakysiu,kas labiausiai, bet ką bandžiau, tas patinka – raudonas šveitiklis, juoda kaukė(bet tik ant t zonos dedu, skruostai jautriai reaguoja) labai patinka, plaukų kaukė, oranžinis dušo sviestas ar kažkas pan taip pat. reikės pasipildyt 🙂 nžn, ar blogai prisimenu, ar buvau pataikius ant nuolaidos, bet man rodos, kad norfoj kibirėlį 1 e pigiau pirkau nei kad matau eurokose.

 6. 7
  MM

  Baigiau Žiedės apelsinų žiedų hidrolatą (deja, kvapas man nepatiko, purkštukas strigo, susinaudojo labai greit, kas tikrai keista, nes prieš tai naudojau rugiagėlių ir levandų hidrolatus, užteko palyginti ilgam, toks jausmas, kad buteliukas šįkart buvo nepilnas 😀 ). Dabar naudojamo Žiedės aguonų aliejaus pompa ar kaip ją pavadinti taip pat stringa, su prieš tai turėto makadamijų aliejaus pakuote viskas buvo gerai.
  Vienus produktus naudoju ilgai ir jie spėja pabosti, o kitus – gana greitai, pvz., veido kremą, lūpų balzamą. Man visada skamba keistokai, kaip kitoms 30ml ar 50ml veido kremo užtenka pusei metų ar ilgiau. Pačiame sausio gale pradėjau naudoti Žiedės kremą jautriai ir normaliai odai ir beveik pusės iš 50ml jau nebėra 🙂 Kitam mėnesiui, aišku, dar užteks.

 7. 8
  Vilamntė

  O man Battaglia tas purškalas kaip tik labai patiko, aš jį apsaugai nuo karščio naudojau. Visa ta oranžinė linija patiko, tik dabar neužtaikau ant akcijų.

 8. 9
  Dalia

  Na aš irgi kremus greitai sunaudoju ir nesuprantu, kaip gali ilgiau kitoms užtekt 😀 nebent naudojant atskirai dieninį ir naktinį ir netepant kaklo…

 9. 10
  Salomėja

  Na, aš netepu kaklo, nes jo odos tipas visai kitas nei veido, tad tas pats kremas net netiktų. Ir naudoju atskirus kremus dienai ir vakarui. Ryte su spf jei saulėta arba vasarą, arba jokio jei apsiniaukę, arba drėkinantį jei oda labai nori. Vakare kažką, kas kovoja su riebumu, užterštumu ir pigmentinėmis dėmėmis :), bet aš jau įžangoje minėjau, kad rotuoju produktus. Pvz., keičiu serumą kremu ir atvirkščiai. O ir šiaip, na kiek to kremo tereikia? Jei su dozatoriumi, tai pusės dozės ar net mažiau. Bandydama sunaudot greičiau, tai jau net ir rankas tepu.

 10. 11
  Kristė

  Man 50 ml kremo užtenka 4 mėn, bet aš tepu tik ryte itin plonu sluoksneliu ir vakare, tepu veidą (pusės žirniuko dydžio porcija, rytais dar mažiau), kaklą (mažas žirniukas), kartais krūtinę (normalus žirnis). Be to oda odai nelygu. jei turi sausą odą ir tepliojies n kartų į dieną, tai lengva ir per mėnesį kremą suvartoti. O man, turinčiai riebią, probleminę odą, tereikia vos mažo lašiuko, nes per daug užtepus gelis (dažniausiai mano kremas būna gelinės konsistencijos) nesusigeria, o tiesiog stovi ant odos. Visai netepti negaliu, nes tada sebumas itin aktyviai skiriasi. Taip kad, visi mes skirtingi, su skirtingais poreikiais, ir nereikia čia stebėtis… 🙂

+ Leave a Comment