Knygoms dedikuotas savaitgalis baigėsi! Jo metu ne tik mugę aplankėm, cepelinų Vilniuje ieškojome (juokinga, kad tai atseit nacionalinis valgis, bet klausiau gūglės, kur jų rasti apart tinklines picerijas), bet ir šiek tiek apsitvarkėme namus. Truputį pramėčiau daiktus, tad labai į temą gaunasi ir kasmėnesinis pabaigtų produktų įrašas.

Gal ir  nusibosta nuolat tą patį kartoti, bet čia bus pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pradžia. Nesistebėkite labai jau buitiškomis ir neperkokybiškiausiomis nuotraukomis. Visa tai, ką rodau, jau yra šiukšlės ir aš nesistengiu jų pateikti gražiau. Iš šiukšlių natiurmortų nedėlioju :). Tiesa, dulkes nuvalau, tad tad įvairūs ištepimai tik parodo kaip dėvisi pakuotė. Fotografuoju prieš išmesdama, tad kas jau gaunasi tas gaunasi. Daug produktų yra laikoma tokiose vonios kišenėse, kur šiek tiek patenka vandens iš dušo, tad dažnai galiausiai praranda prekinę išvaizdą. Pastraipos skaitantiems “pabaigtukus” pirmą kartą pabaiga.

Naujovė: dažnai girdžiu klausimą, kaip aš viską sunaudoju, nors man pačiai atrodo, kad priemonės vis nesibaigia ir nesibaigia. Pvz., bet tušų, per metus parodžiau vos vieną dekoratyvinės kosmetikos produktą. Todėl nusprendžiau parašyti ir per kiek laiko sunaudojau priemonę. Primenu, kad aš esu iš tų žmonių, kurie nemėgsta nuolatos naudoti vos vieną tos pačios paskirties daiktą, juos rotuoju pagal nuotaiką, tad pabaigti tikrai užtrunka.

Jei aš apie produktą rašiau apžvalgą, tai jos nuoroda bus prilipinta prie daikto pavadinimo :). Žvaigždute* pažymėsiu PR produktus.

Grožio blogas

1. “Schwarzkopf #PureColor” plaukų dažai. Nors reikėtų dažniau, bet plaukus dažau maždaug kartą per mėnesį. Nesu prisirišusi prie kažkokių dažų, vis išbandau kažką kitą panašios spalvos. Šis produktas labai patiko, man atrodo, kad plovėsi gerokai mažiau ir blizgėjo plaukai tikrai ilgiau. Esu net linkus kartoti.

2“Welness & Beauty” kūno aliejus su sezamų aliejumi ir vanilės ekstraktu. Aliejus patiko nuo pradžios iki galo. Ir kvepėjo skaniai, ir odą maitino puikiai. 150ml sunaudojau per maždaug 5 mėnesius.

Grožio blogas

3. “Eart Science” plaukų kaukė su avokadu ir alyvuogių aliejumi. Visai patiko. Gana lengvos konsistencijos, bet sunkesnė, maitinanti priemonė. Kelioninį dydį (59g) sunaudojau per 5 kartus, išvykose.

4. “Lendan” plaukus atstatanti kaukė su moringos aliejumi*. Labai kvapni ir nebloga kaukė, mano skoniui kiek per lengva, tad tiko dažnesniam naudojimui. Kadangi turėjau atsidariusi bent kelias, tai labai norėjau bent porą greičiau sunaudoti ir šią tepiau po kiekvieno plovimo kaip kondicionierių, brangusis man padėjo. Dar 100 ml nukabinau vyrui į kelioninę komandiruočių talpą. 500ml sunaudojom per 3 mėnesius.

Grožio blogas

4.Lacalut” dantų pasta*. Pasta kaip pasta, naudojau ir neturiu ką blogo pasakyt. Kuriam laikui užteko nepamenu, gal 4 mėnesiams, derinant su kitomis.

5“Schwarzkopf Professional” micelinis plaunantis kondicionierius “Bonacure Repair Rescue”*. Šis produktas man labai patiko. Esu išbandžiusi jau 5 plaunančius kondicionierius ir pastarasis stumdosi tarp pirmos antros vietos. Beje, labai patiko mano vyrui, kuris jį naudojo, kaip įprastą balzamą. Nuolat gyrė ir prašė dar, tik kad niekas, o taip pat ir aš, neranda šio produkto pirkti. 500ml sunaudojom maždaug per 6 mėnesius.

Grožio blogas

6“Rene Furterer” nenuplaunamas glotninamasis plaukų kondicionierius LISSEA*. Super! Aš jį į metų geriausius traukiau, tad tikrai vertas dėmesio. Nenuplaunamas kondicionierius, kuris sugeba glotninti per daug neapsunkindamas. 125ml sunaudojau per 9 mėnesius.

7. “EO Lab” jauninantis tonikas veidui. Vienas geresnių mano bandytų tonikų. Skaniai kvepia, gaivina, drėkina, pigus, neblogos sudėties. Imkit ir džiaukitės! 200ml naudodama vien tik jį rytais ir kartais net vakarais, subaigiau per maždaug 4 mėnesius.

Grožio blogas

8. “Erboristica” atstatomasis šampūnas sausiems plaukams*. Čia gi vienas iš mano metų šampūnų! Švelnus (be aršių ploviklių), bet veiksmingas. Nesausino plaukų, nedirgino galvos ir tiesiog man patiko kiek gali patikti toks daiktas, kaip šampūnas. 300 ml sunaudojau per +-6 mėnesius.

9. “Dove” dezodorantas*. Nelabai man jis patiko. Nesaugojo nuo blogo kvapo, nors paties pudrinis aromatas visai patrauklus. Kankinausi pramaišiui su kitais produktais gal pusę metų ir išmetu nebaigtą.

Grožio blogas

10. “Elf” tušas. Tas jausmas, kad jis jau buvo pradžiuvęs, kai jį gavau, todėl galutinai mirė per 2.5 mėn. Bet ir nebuvo labai vertas dėmesio.

11. “Gosh” tušas “My Favourite Mascara”*. “Gosh” tušai man labai patinka, kaip kažko niekada nenuvilia “Maybelline” taip man yra su šia kompanija. Tiesiog tinka mano blakstienoms? Išmetu po 6+ mėnesių. Šiaip juo dar tikrai įmanoma dažytis ir rezultatas neblogas, tačiau pasiekęs tokį amžių jau pradeda labiau byrėti, o tada į pakarę dirgsta akys. Kadangi tušų pas mane nemenkas kalniukas, tai nejaučiu poreikio ištaupyti iki paskutinio lašo, kai jau pajaučiu senatvinius daikto požymius.

Grožio blogas

12. “The Ordinary” pudra “Coverage”. Išturėjau gal 7 mėnesius, bandžiau prisijaukinti, dabar atiduodu kitiems pažaisti. Nepatiko nei ši, nei kita – seruminė – versija. Abi man subėgdavo į poras ir plaukiodavo ant veido.

13. “Alaffia” dezodorantas. Labai nemaloniai sureaguoja su mano kūnu ir virsta baisiu kvapu jau po minutės. Tiesiog išmetu.

Grožio blogas

14. “Battaglia Professional” purškalas plaukams. Labai vidutinis, riebino plaukus. Jokio teigiamo, net ir dekoratyvinio, poveikio nepajutau. 150ml kankinau gal 8 mėnesius, išmetu ketvirtadalį.

15. “Douglas” maitinamasis veido serumas-aliejus “Nutri Focus Nourishing Serum-Oil”*. Šį sunaudoti padėjo kažkuri katė. Nes buteliukas “kažkaip” nusirideno, skilo kamštelis (matosi net nuotraukoje) ir gal pusė ištekėjo, kol jį atradau. Tad tą pusę iš 30 ml naudojau apie 3 mėnesius. Serumas man patiko, nors turėjo vieną baisų minusą – kvapą. Tačiau veidas iš karto atrodydavo švelnus švelnus, pamaitintas ir tikdavo itin šaltomis dienomis.

Grožio blogas

16. “The Ordinary” akių kontūro serumas “Caffeine Solution 5% + EGCG”. Na, labai tikėjausi kad padės kovoti su paakių paburkimais. Lašinau aš jį į kremukus, naudojau reguliariai. Negaliu įvardinti kažkokio radikalaus pokyčio. Na lyg ir sumažindavo tas bulkytes, bet jau mano “lyg ir” toks neužtikrintas, kad nežinau nežinau. Pabaigiau, bet nežinau dėl ko kartot. 30ml naudojau 12 mėnesių.

17. “The Organic Pharmacy“ antioksidacinis stangrinamasis veido serumas „Antioxidant Face Firming Serum“*. Puikus veido aliejus. Skaniai kvepia citrusais, lengvai susigeria į drėgną odą, nekemša porų ir šiek tiek daro ją elastingesne bei skaistesne. Tik  tiek, kad kainuoja 90 EUR, visais kitais atžvilgiais puikus. 35 ml sunaudojau per 13 mėnesių. Po porą lašelių visam veidui, ar lašelį į naudojamą veido kremą ar net krempudrą.

Grožio blogas

18. “Saflora” rožių vanduo. Malonus purškaliukas, kurį kartojau ne pirmą kartą. Bet jau kokia tragiška pakuotė, ane? 100ml sunaudojau per kažkur 4 mėnesius.

19. “Oblepikha Siberica Professional” augimą skatinantis aliejų kompleksas plaukams. Aš nežinau, kiek tos priemonės paskatina augimą ir ar paskatina, bet šiuo aliejumi mėgau tepti galvos odą prieš miegą. Tiesiog, kai jausdavau, kad atsiranda pleiskanų, kai sudirgdavo, kai šiaip norėdavau palepinti šaknis. Nieko blogo negaliu pasakyti, apart stiproką šaltalankių kvapą. 100 ml sunaudojau per 9 mėnesius. Šaknis tepdavau kartą per dvi savaites. Būdavo ir dažniau, ir didesnių pertraukų.

Grožio blogas

20. RENE FURTERER intensyviai maitinanti kaukė labai sausiems, pažeistiems plaukams KARITE*. Čia buvo mano metų kaukė, tad kažin ar reikia kažkokių papildomų komentarų. 200 ml sunaudojau per 8 mėnesius. Kadangi ji galioja tik 6, tai pastaruosius du aš stengiausi ją naudoti dažniau (kartą du per savaitę, kitus kartus į trasą kaip kondicionierius eidavo moringų kaukė), taip pat retkarčiais sutepdavau drėgnus plaukus prieš miegą ir pasidarydavau naktinę kaukę.

21. “Palmer’s” rankų kremas su kakavos sviestu. Riebus ir geras. Bet susigeria tai sunkokai, tad tinkamas tikrai ne visomis aplinkybėmis. 60 gramų naudojau apie 4 mėnesius.

Tad štai ir viskas! Papasakokite man, ką įdomaus pabaigėte jūs! Ir per kiek laiko, taip pat 🙂 Kadangi aš nežinau kiek yra normalu, kažką naudoti, tai tikiuosi tiesiog smagu sužinoti mano tempus.


Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo! Diskusijos ir komentarai, leidžia pajusti, kad skaitote mano tinklaraštį!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Užsiprenumeruokite mėnesinį naujienlaiškį! Trys prenumeratoriai kiekvieną mėnesį gaus po atvirlaiškį su linkėjimais!

Pirmas paveikslėlis yra Cartoon vector created by Rosapuchalt – Freepik.com.