Ar jau gyvenate pavasario nuotaikomis? Aš tikrai taip. Wish list’e tik ryškios spalvos, o galvoje šviesios mintys. Viena bėda, priemonių, apie kurias jums dar nepapasakojau nykstamai mažėja :). Arba skubiai reikia ieškoti rėmėjo, arba plėsti temų įvairovę. Ką norėtumėte paskaityti šiame bloge? Šiandien pasakosiu apie rožių vandenį.

Šiaip jau aš gana skeptiškai žiūrėdavau į hidrolatus. Gal dėl to, kad juos nesunku pasigaminti? Juk visada atrodo, kad labiau veikia tai kas sunkiau pasiekiama. O ir šiaip truputį paskanintas vanduo man atrodydavo per daug sureikšmintas. Tačiau pradėjau veidui naudoti aliejus, o šiuos reikia tepti ant drėgnos odos. Drėkinti paprastu vandeniu kažkaip neįdomu. Parduotuviniai losjonai per daug prastų sudėčių, tad atsigręžiau į vandenukus. Išnaudojusi visą arbatmedžio vandens buteliuką (patiko), jį pakeičiau rožių hidrolatu.

Rožių vandens savybės

Rožių vanduo pasižymi antibakterinėmis, antiseptinėmis, raminamosiomis ir gydomosiomis savybėmis.
Tinka visiems odos tipams (ypač brandžiai ir jautriai, sausai, vystančiai odai) ir naudojamas kaip odos tonikas, prausiklis, valiklis. Brandžią sausą odą – drėkina, atjaunina, mažina raukšleles. Riebią odą – subalansuoja. Jautrią odą – nuramina. Normalią odą – išvalo ir atvėsina.
Naudojamas plaukams skalauti, suteikia jiems blizgesio.

Rožių vandens galima nusipirkti beveik kiekvienoje ekologiškų prekių parduotuvėje. Įveskite į gūglę “rožių vanduo” ir pamatysite kelias dešimtis pasirinkimų. Aš pati naudoju “Safloros” vandenį, nes man patogiausia jį įsigyti.

Turiu pasakyti, kad šis vanduo man paliko geriausią įspūdį iš visų hidrolatų. Visų pirma, tai tikrai maloniai kvepia ir neblogai drėkina.

Aš jį purškiu prieš tepdama veido kremą ar aliejų. Jei naudosiu kremą, tai leidžiu susigerti ir beveik išdžiūti. Jei naudosiu aliejų, tai jį tepu ant drėgno veido.

Taip pat suvilgytu vatos tamponėliu nuvalau veidą po kaukių naudojimo, o kartais, net kai esu su makiažu ir pajaučiu, kad dėl aplinkos poveikio veidas džiūte džiūva, tai apsipurškiu šiuo vandenuku. Stengiuosi tada veido neliesti, kad nenuvalyčiau makiažo. Manau, kad tikrai kartosiu. Gal pamėginsiu nusipirkti kitos firmos Rožių vandenį. Tiesiog iš smalsumo ir noro palyginti.

Mano įvertinimas: 3/3 (1 – ne kažką, 2 – geras produktas, tikrai nesigailiu, kad naudojau, 3 – super, kartotinas produktas, rekomenduoju abejojantiems).

Naudinga: Kaip jau minėjau, rožių vandens galima nusipirkti daugybėje el. parduotuvių. Mano naudojamo “Saflora” hidrolato ieškokite internete, taip pat parduotuvėse “Martina”. 100ml kainuoja apie 4.70eu.

Visada laukiu jūsų nuomonių, komentarų, pasiūlymų čia, Facebooke ar visada galite parašyti laišką nurodytais kontaktais :).