Netikėtas atradimas: “Welness & Beauty” kūno aliejus su sezamų aliejumi ir vanilės ekstraktu

Estimated read time 3 min read

Aš neslėpsiu – kosmetikos turiu daug. Ir kosmetika vadinu ne tik dekoratyvines priemones, bet apskritai viską, kas apima dažymąsi, prausimąsi, galvos plovimą ir t.t. Man patinka produktus išbandyti, rasti kažką naujo ir čia aš nesu linkusi į minimalizmą. Kai manęs klausia ko norėčiau dovanų, aš atsakau, kad kosmetika visada tiks. Lengvas atsakymas.

Tad per praėjusias Kalėdas tikrai gausiai pasipildžiau archyvus. Ir ne viską spėjau išmėginti. Taip taip, dalykai genda, bet jie genda ir stovėdami parduotuvių lentynose, lygiai taip pat, kaip mano dėžutėse. Stengiuosi neatsukinėti.

“Welness & Beauty” dovanų gavau nuo mamos ir šis visus 8 mėnesius laukė savo eilės. O išsitraukusi ir pamėginusi aš jį paskelbiau savo atradimu.

Šių aliejų yra net kelios rūšys. Parduodami išskirtinai tik “Drogas”. Daug kartų mačiau, bet nė karto net nepakilojau. Net nežinau kodėl. Mano aliejus yra su sezamo aliejumi ir vanilės ekstraktu. Sudėtis:

Sakyčiau, kad tikrai gana padori.

Man labai patinka šios priemonės kvapas. Jis ryškus, bet nėra itin įkyriai stiprus. Saldus. Kadangi kvape dominuoja vanilė, tai aš nori nenori lyginu produktą su 10 kartų brangesniu “The Organic Pharmacy Sweet Vanilla Dry Oil”. Tas aliejus man labai patinka, be to yra purškiamas, kas palengvina naudojimą. Tačiau “Wellness and Beauty” patinka DAR labiau. Va taip tikrai gali būti. Jo kvapas gerokai artimesnis tam, kurį įsivaizduojame išgirdę žodį “vanilė”. Nors nėra grynai ji, labiau maišytas, saldus, gardus ir kaip sakiau, visai neerzina, bent jau manęs, o skatina naudoti. Konsistencija kiek sunkesnė už aną aliejų, į drėgną odą įsigeria labai gretai, tepant ant sausos jau gali tekti gerokai palaukti.

Naudoju vakarais po dušo. Na žiauriai mėgstu saldžius kvapus. Odai taip pat patinka, manau, kad čia vienas tų produktų, kurį norisi vėl nusipirkti, ko paprastai aš nedarau.

Tikra odė gavosi, visai paprastai priemonei :D. Ir žinau, kad yra kam šis aliejus nepatiko.


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Droge”. 150ml kaina – iki 5 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite, komentarai ir kitoks grįžtamasis ryšys yra geriausias atlygis blogeriui :). Buvo neįdomu? Irgi netylėkite ir padėkite tobulėti !

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

2Comments

Add yours
  1. 2
    Manoakysmegztos

    Gavau nuo vyro dovanų per praeitas Kalėdas ir iki šiol taupau, nors be reikali. Kai pamačiau kokia kaina, nepatikėjau, kad už tokį superinį daiktą tik tiek sumokėt galima. Prisidedu prie liaupsių visu kūnu, kvapas suuuuperinis!

+ Leave a Comment