Ar jau sakiau, kad vasarį mečiau sau iššūkį nepirkti kosmetikos? Išskyrus du atvejus: jei labai netikėtai kažkas baigsis, čia labiau būna būdinga higienos reikmenims, ir jei pasirodys kažkokia labai patraukli grožio dėžutė. Priežastis? Reikia bent truputį sumažinti kalnus, kurie nugulė visus paviršius ir pirkimo priklausomybę. Juo labiau, kad mėnesio gale laukia knygų mugė (reikia pataupyti) ir pavasariop norėčiau atsinaujinti garderobą (reikia pataupyti). Tačiau be apžvalgų tikrai neliksite, nes aš dar nepradariusi daugiau nei pusės kalėdinių dovanų, taip pat draugauju su įvairiomis kompanijomis ir tikiuosi jos mano badą kompensuos :), o dar gi mano praeito mėnesio pirkiniai atkeliaus.

Šios dienos žvaigždė yra ko gero brangiausias mano turimas kosmetikos produktas. Na, čia skaičiuojant vieneto kainą, o ne kokio kilogramo. Brangius dalykus aprašinėti labai sunku. Kyla daug natūralių klausimų. Ar verta tos kainos, ar tikrai galiu rekomenduoti žmonėms, ar nėra panašios alternatyvos? Jau esu “nudegusi” su kremais po 60 EUR, nes jų sudėtys pasirodydavo tragiškos.

Aš ilgai svarsčiau, kokį produktą iš Biovaistine.lt pasirinkti bandymams. Nagrinėjau, skaičiau atsiliepimus ir galiausiai apsistojau prie “The Organic Pharmacy“ antioksidacinio stangrinamojo veido serumo „Antioxidant Face Firming Serum“. Tiesa, ant mano buteliuko nėra žodžių “Firming” ir aš internete tokio neradau, bet sulyginus sudėtį, matau, kad čia tas pats produktas.

Pristatomas taip:

Šis serumas yra tituluojamas kaip „nepaprastai  greito poveikio jauninamasis veido aliejus“. Erškėtuogių, vynuogių kauliukų, alfalipolinės rūgšties, DMAE, morkų ir greipfrutų junginio dėka serumas veikia 50 kartų stipriau nei įprastas erškėtuogių aliejus.

Sudėtis:

Sudėtį yra išnagrinėjusi svetainė KosmetikosDNR ir aš tikrai geriau už juos nemoku.

Rekomenduojama vakaras keliais lašeliais tepti sudrėkintą veidą, o rytais maišyti su dieniniu kremu.

Buteliukas aukštas, stiklinis, man labiau patiktų jei būtų žemesnis ir platesnis. Tiesiog stabiliau ir saugiau.

Šis serumas yra aliejų mišinys su dar keliomis naudingomis sudėtinėmis dalimis. Tad jo konsistencija ir yra kaip aliejus. Kvepia labai stipriai, citrusiniais vaisiais. Jei oda pažeista, tai šiek tiek tose vietose dirgina.

Aš vakarais serumo nenaudoju, nes šiuo paros metu renkuosi rūgštinius produktus. O rytais naudoju keliais būdais. Jei nuo pat ryto ketinu kažkur eiti, tai maišau su kremu. Jei iš namų išeinu tik po pietų, tai tepu gryną ant hidrolatu sudrėkintos odos. Susigeria gana greitai.

Po beveik mėnesio naudojimo, aš pastebiu, kad mano oda truputį skaistesnė, lygesnė ir gal net kiek ir stangresnė. Tačiau jokiu būdu neduodu visų nuopelnų vien šiam serumui, nes naudoju dar gyvą galą kitų, su panašiais pažadais, visgi jis tikrai labai puikiai papildo mano priemones.

O dar serumą naudoju ne pagal paskirtį ir čia nuopelnai jau keliauja tik jam. Nežinau ar girdėjote, bet neseniai atsirado mada maišyti kremines pudras su aliejais. Arba lašinti lašiuką ant šepetėlio ir juo tada skirstyti pudras. “Gosh” kompanija šiam tikslui išleido savo aliejuką-serumą. “Paese” irgi kuria reklaminius filmukus, kuriuose rodo, kaip maišyti aliejų su pudra. Tad štai, aš šį serumą pamaišau su savo pudromis ar BB kremais ir taip galiu daug lengviau padengti veidą, ypač tas vietas, kurios išsausėjusios ir paprastai negražiai paryškinamos matinių pudrų. Taip, tokiu atveju veidas kiek labiau blizga, bet tam gi yra fiksavimo produktai.

“The Organic Pharmacy“ serumas man labai patiko. Bet ar jis vertas savo kainos? Na, sunkoka atsakyti, nes aš nieko panašaus pigesnio dar nesu radusi. Kažkiek artimas galėtų būti “Mossa” vitaminų kokteilis, bet ten visai kita aliejų kompozicija ir be papildomų vitaminų, kaip antai naudingasis C. Ar pirkčiau pabaigusi? Na, jei “Vilniaus Energija” paskelbtų akciją “mėnuo šilumos nemokamai”, tada tikrai taip!

Įvertinimas:

Naudinga: Serumą įsigyti galite Biovaistine.lt. Kaina – 87 EUR už 35ml. Su kodu VENIVIDI20 iki mėnesio galo gausite 20% nuolaidą.

Ačiū, kad užsukote, tikiuosi buvo įdomu. Grįžtamasis ryšys man yra labai svarbus, tad netylėkit! Draugaukime Facebooke, ten daugiau bendraujame, Instagrame, ten daugiau parodau! Ir visada laukiu laiškų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais.