Per pastaruosius du mėnesius išbandžiau 3 naujas plaukų kaukes. Naudoju ir senas :). Todėl jūs mano apžvalgomis galite nesiremti, tikrai nesu tipinė vartotoja. Visų pirma, tai tepu kaukes dažniau nei rekomenduojama (sako reikia kartą per savaitę), bandau įvairias kombinacijas su skirtingais šampūnais, ne visada laikausi nurodymų. Tačiau prieš rašydama apžvalgas stengiuosi kuo geriau susipažinti, išbandyti taip kaip rekomenduojama, o tada tik savaip ir t.t. Tad mano atsiliepimai praversti gali labiau kaip pažintinis pristatymas. Štai yra tokia kaukė, štai ji tokiems plaukams kaip mano daro tą ir aną 😀 Ar galiu jums rekomenduoti? Tik išklausiusi konkrečius nusiskundimus.

Šio rudens kaukių apžvalgų ciklą pradedu nuo “Lendan” su moringų aliejumi. Prisipažinsiu, kad tai pats nefotogeniškiausias produktas, kurį teko įamžinti. Tos žalios raidės net plika akimi vos matosi, ypač prie neryškaus apšvietimo, o fotografijoje dingsta. Tad įkeliu gamintojo nuotrauką, kurioje irgi, pripažinkim, ne kažką, o mano lai jau būna tokios “prie meno” 🙂

Aprašymas:

Koncentruoto moringos medžio ekstrakto kaukė atstato ir drėkina plaukus nuo pat šaknų. Sudėtyje esantis moringos ekstraktas sulėtina plauko senėjimą, nes poveikio metu sumažina plauko šerpetojimą ir dėl to suteikia papildomo drėkinimo ir minkštumo. Moringa – iš Himalajų kilęs medis, kurio aliejus žinomas dėl savo minkštinamųjų ir drėgmę sulaikančių savybių, plaukams suteikia glotnumo ir žvilgesio, bei veikia kaip plaukų balzamas.

Sudėtis:

Konsistencija:

Kaukė yra žalsvo atspalvio, netiršta. Todėl aš ją laikau veikiau jau kondicionieriumi. O ir palaikyti ilgai neliepia.

Kvapas dieviškas. Saldus, rafinuotas. Jei būtų tokie kvepalai – aš juos pirkčiau. Ant plaukų išlieka ilgai, tiesa, kadangi mano formavimo priemonės irgi turi kvapą, tai truputį užmuša. Kartais jų vien dėl to vengiu.

Poveikis man irgi patinka. Tai nėra sunki ir stipri kaukė, kaip tos mano mylimos sviestinės. Šis produktas labiau primena gerai drėkinantį kondicionierių. Nes tiesiog lengvesnis tiek savo konsistencija, tiek poveikiu. Plaukai lieka žvilgantys, švelnūs, tikrai šiek tiek glotnesni, tarsi porėtumas būtų sulygintas. Nelabai turiu ką blogo pasakyti apie pačią kaukę. Nesausina, nepučia plaukų, kaip kita brangi priemonė, kol kas laukianti apžvalgų eilėje.

Tačiau minusas yra, tik susijęs ne su kauke, o pakuote – man pastoviai paskęsta plastikinė apsauginė membrana. Nežinau, ar ji per maža, ar per plona, bet sugebu įmesti. Net juokinga. Jums taip būna?


Įvertinimas:

Naudinga: Ieškokite “Vitrina Pro” parduotuvėse. 500ml pakuotė kainuoja 25.90 EUR, o 50ml – 4.50 EUR.

Buvo įdomu? Netylėkite! Nebus grįžtamojo ryšio – neliks ir blogo!

Draugaukime Facebook’e, bei susitikime Instagram’e. Ir visada laukiu laiškų, pastabų, idėjų bei pasiūlymų, kontaktų skiltyje nurodytais adresais. Nebijokite klausti, jei mano apžvalga pasirodė neišsami ar pritrūko informacijos.

PR produktas (daugiau apie mano PR politiką čia).